Stranica 3 od 28 PrvaPrva 1234513 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 51 do 75 od 694

Tema: Najbolja sportska auta

  1. #51
    NSX
    Guest
    OS Fiat, vidim da si lud za Porscheom )

    Strucnjaci ) , sta mislite o Lotusu?

    Meni je recimo M3 drazi od svakog porschea, pogotovo M3 CSL , ali i porsche mi je drag.
    Ali opet Ferrari je Ferrari, i sta jest jest, to je posebna sorta.
    Neznam koliko je Ferrari 360 Challenge Stradale brz na nurburgringu, ali mislim da bi mogao bit brzi od Porschea GT3

  2. #52
    Cezy
    Guest
    Ja se isto kladim da bi ja u CSL-u,sasijo tebe u modeni.I to elegantno smireno,sa pulsom na 70 otkucaja.

  3. #53
    Mehanicar
    Guest
    pa to i je zalosno, sto modena sa 65ks vise muku muci s dinamikom voznje naspram CSL i zasto vam je to tesko priznati ne ide mi u glavu !
    uostalom moje misljenje je tako a vi si mislite sta god hocete !
    a za ovaj test schumahera i montoye bi i ja volio vidjeti rezultate !

  4. #54
    Cezy
    Guest
    Stradale je sporiji i od gt3 i od csl-a.
    Ali zato ima onaj mother ××××ing sound!! Strava!!

  5. #55
    Aero
    Guest
    Svakako.

  6. #56
    NSX
    Guest
    ja bi volio da imam BMW M3 CSL, , vrhunski sportas, a istovremeno i praktican, najbolja kombinacija.

  7. #57
    Mehanicar
    Guest
    NSX sporija i od CSL i GT3, ne samo na stazi nego i u slalomu 18, 36m, testu izbjegavanja , bocnom ubrzanju, kocenju ...

  8. #58
    OS FIAT>>>
    Guest
    E moj Cezy, kamo srece da uopce dodjemo u priliku voziti takve pile.Kada bi mi se vec i ukazala prilika zadovoljio bi se i jednom turistickom voznjom po recimo SPA u Belgiji.

  9. #59
    Aero
    Guest
    Ako ćemo baš tako moj glas za Koengissega CC, pa si vi mislite! )

  10. #60
    -164-
    Guest
    ma radije bi imao bilo koji ferrari nego csl boli me noga kaj je csl brži na nurburgringu pa tamo ionak nikad neću ić vozit a običan m3 izgleda gotovo isto kao 330Ci Clubsport kojem još staviš 4 auspuha i škrge sa strane itd. bmw m3 je rađen na bazi normalnog auta a svaki ferrari je poseban al glupo mi je trošit riječi na nešto što nema smisla svako ima svoj ukus
    Challenge Stradale je nocna mora za sve....a enzo je kralj!!

  11. #61
    NSX
    Guest
    Cezy, gdje si vidio vrijeme od Challenge Stradale?? na track-challenge ima samo 360 Modena, a modena ima 8.09 min, stradale bi trebao bit minimalno 20 sec brzi od Modene


    Sta mislite o Hondi NSX, isto 8.09 min, a samo 280 KS, to je pravi sportas

  12. #62
    Cezy
    Guest
    Da mi netko da CSL-a.Otisao bih u Monaco,i onda do Col de Turini-a i nazad. E onda u Avion i brzo na nürburgring,sprzit 5 pari guma,i izgubit kroz znoj jedno 3kg. )

  13. #63
    OS FIAT>>>
    Guest
    Ferrari je kao sto vec puno puta rekoh brz tamo gdje treba biti, a sada tu naklapat jel CSL brzi od Modene nema smisla.Svi ti testovi koje rade svabe kao i oni ADAC-ovi mi nista ne znace.

  14. #64
    Aero
    Guest
    CSL je bolji od Modene i točka. Dokaz je i nirburgring

  15. #65
    Mehanicar
    Guest
    pa nisam ni ja rekao da bi BMW radije od Modene, bio bi lud kad bi to htjeo, ali zasto ne prihvacate realnost !
    to uopce nema veze s osobnim afinitetima i izbrom auta, ali ova dva su brza od Modene gdje god se trkali !
    naravno da je i moj osobni izbor Modena i tu nema kompromisa !!!

  16. #66
    Cezy
    Guest
    Challange Stradale,je bio u izdanju SPORT AUTA 1/04. Nesto je knap sporiji,ali je dobio jako dobre ocjene.

  17. #67
    Cezy
    Guest
    AJDE VI ONDA NADITE TEST KOJI NIJE SVABSKI,A DA JE FERRARI BRZI,DIREKTNIJI,I DINAMICNIJI AUTO ZA VOZIT.

  18. #68
    OS FIAT>>>
    Guest
    Meni Modena osobno dizajnerski nije nesto.Puno mi je ljepsi F-355, njen predhodnik.

  19. #69
    Mehanicar
    Guest
    NSX - Stradalle 7.56, CSL 7.50 , GT3RS 7.48 ,
    a honda NSX je JEDINI auto koji je napravljen i za stazu i za ulicu i mozes ga derati gdje god hoces koliko god zelis i nista, apsolutno nista autu !
    nalazio sam polovne primjerke u njemackoj sa 700 000km a auto nikad diran - ××××ni SHOW !!!!

  20. #70
    OS FIAT>>>
    Guest
    Pametan svijet se ne zamara s time, svabe valjda to jedini rade da bi se uvjeravali kako i nisu toliko zaostali za Ferrariem. ) <br><hr><font color="blue">www.puntopower.com</font>

  21. #71
    Black Knight_
    Guest
    Na top gearu isto ne vole ferrarije.

    Bio je jedan test sa BMW Z3 i modena cini mi se. Testirali su upravljivost i slicno pa su Z3 proglasili boljim.


    Nebitno, skyline je najbolji.

  22. #72
    -164-
    Guest
    cezy bio je nedavno pred baobabom parkiran m3 i modena od čolka kad je čolak kresnuo mašinu nama su se u autu 10 metara dalje tresla stakla i taj zvuk nema konkurencije..al bit je tome kad je tip upalio m3 moji frendovi(inače bmwisti) su se zgrozili nad zvukom - frend na 320i ima isti zvuk u leru a tip nas je valjda čuo da kritiziramo zvuk pa ga je onako hladnog stisnuo do negdje 4k okretaja al ništa posebno - neznam možda na 7000 ima bolji zvuk al meni alfa sa serijskim auspuhom iznad 4000 ima zvuk sigurno ljepši od svakog bmwovog rednog šestaka. a treba uzet u obzir da m3 ima 343ks a alfini šestaci maximalno 250! a alfa GTA nema konkurencije u zvuku motora(osim ferrarija naravno)!
    ustvari uopće me nezanima za mene je Ferrari nešto posebno u svakom detalju i dovoljno je da ga vidiš i čuješ a m3 je super auto al osim performansi nije nešto da ostaneš bez daha

  23. #73
    Cezy
    Guest
    Rade i englezi.Npr. CAR je prvo mijesto dao 911 TURBU.Sigurno slucajno.Rekli su Sharon Stone u casinu,thats this car!!!

  24. #74
    OS FIAT>>>
    Guest
    Britanci nisu nikada bili skloni talijanima i jako vole pametovati o drugima i njihovim autoindustrijama, a sami su u totalnom kurcu.

  25. #75
    Cezy
    Guest
    164 E46 m3 ima bolestan zvuk. Bolji od alfinog,barem u mojim usima.Iskreno receno Giulia sa otvorenim spuhom mi je tu negdje!!

Slične teme

  1. Najbolja grafička!
    By Oblivion in forum Hardware
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 15-11-2005, 11:07

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •