Stranica 2 od 28 PrvaPrva 123412 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 694

Tema: Najbolja sportska auta

  1. #26
    NSX
    Guest
    Mehanicar, slazem se, nisi spomenuo Alfu ) ) ) ) ) ) ) , jel ti nije sportska ili...... )

  2. #27
    Cezy
    Guest
    Ima ljeka za talijane.Treba ih samo posjest na 5 min,pored Frank Stiplera u 996 gt3 i gotovi su.

    Najlijepsi sportski auto svih vremena je JAGUAR E-TYPE iz prve serije.Nikad nece niti jedan auto bolje izgledati.
    A tu je jos i 5,3 V12.

  3. #28
    Mehanicar
    Guest
    ne odusevljava me Alfa trenutno ama bas nicim, osim potrosnjom - tu je nenad××××va ( i ne mojte mi sada pistai kako potrosnja nije bitna u sportu kad konkurencija trosi manje a ide bolje , o tome ja pricam )!
    a sta ce biti u buducnosti to bumo vidjeli !

  4. #29
    Cezy
    Guest
    Meni bmw honda i alfa NISU sportske marke.Pa to su brzi auti za,ajmo reci normalne smrtnike.

    Lista je ovakva

    Ferrari
    Porsche
    Maserati
    Lotus
    Tvr
    Jaguar
    Pagani
    Mclaren
    Lambo
    Bugatti
    Monterverdi
    Bizzarini
    Jensen
    Aston Marin
    etc.

  5. #30
    pack0575_
    Guest
    Jaguar kao tvrtka opcenito, svi njihovi modeli su zakon.

    Od sportaka Aston Martin.

    Od ultra sportaka; Pagani Zonda, Isdera Commendatore i Jaruar XJ220.

  6. #31
    OS FIAT>>>
    Guest
    Cezy,rezultati na stazi cestovnih modela Ferraria su mi nebitni.Ferrari tamo gdje treba biti brz je i prebrz za konkurenciju.Bili smo svi svjedoci tome jutros.Sta tebi ili bilo kome ovdje znaci to sto je GT3 nesto brzi na pisti od nekog Ferraria kada i da dodjes u priliku da ga kupis nebi imao gdje isprobati njegov potencijal.Meni je vazan potencijal u pojavi i znam da nije isto se provozati kroz grad u Ferrariu ili u Porscheu.Ima u Osijeku par Porschea za kojima se cak niti ne okrenem.

  7. #32
    Cezy
    Guest
    OOOOOO,varas se i te kako se varas.Ako ja dajem 280 000 ojra za auto onda mi ××××no vazno da je najbrzi.Potenzial do maximuma nitko ni ne koristi,ali brzi auto na stazi,je brzi i u MALO brzoj voznji.Ako ne brzi onda za LOSE vozace laksi za vozit.
    U Osjeku sigurno nemate Gemballu Evo ili GT3-cu.Meni su svi porschei osim spidera,356,i 911 bljuzga.Ali ovi su tako dobri,tako legendarni,tako krasni,brzi,izdrzljivi da je to za popizdit.

  8. #33
    INTERCEPTOR
    Guest
    1.Ferrari
    2.Lotus
    3.Lamborghini
    4.De Tomaso
    5.Porsche
    6.Maserati
    7.Aston Martin

  9. #34
    OS FIAT>>>
    Guest
    Tebi je mozda vazno, ali mislim da ti nisi vozac poput Montoye ili Alonsa koji bi bio u stanju voziti nekog Ferraria ili Porschea do krajnjih granica bez da se ubijes negdje.Kada bi vec kupovao takav auto morao bi biti jako lijep , a Porsche mi to nije.Opcenito nisam ljubitelj auta sa motorom i pogonom odozada poput Fice,Peglice i Porschea 911 ) .
    Auto poput Ferrari Maranella Porsche nema i nije mi interesantan.Inace to mi je jedini Ferrari koji bi volio imati. <br><hr><font color="blue">www.puntopower.com</font>

  10. #35
    Black Knight_
    Guest
    Nissan Skyline GTR v-spec R34.

    Nissan Skyline GTR R33 - nurburgring lap record holder for production cars.

    Mazda RX7

    Porsche GT2

    Toyota Supra TT

    BMW M3 CSL


    Gle cuda - nijedan od navedenih auti nije ni ferrari ni lambourghini.

  11. #36
    NSX
    Guest
    Lotus je dobra sportska marka , bas me interesuje kakav ce biti novi Esprit koji treba doci 2006, bit ce to dobar Ferrari i Porsche killer )

    Meni Jaguar nije nikako sportski, po cemu je sportski???? po povijesti??
    Aston martin jest sportska marka, ali mi je vise luksuzna prestizna marka, kao recimo Maserati, nego cisto sportska.

    Prave sportske marke su naravno Ferrari, Porsche, Lotus, a od normalnijih marki BMW, Alfa Romeo, Honda.



  12. #37
    INTERCEPTOR
    Guest
    Cezy, pa ja se kladim da bi šule sa cliom sport skinuo 70% vozača ferrarija i porschea. Pa šta ti misliš da su svi oni race driveri. U konačnici ni svi race driveri nisu isti. Tako da par desetinki na stazi ne znači niš jer se to debelo izgubi u znanju i vještini vozača. A zanje i vještine 2 vozača mogu varirati jako puno dok je razlika između vremena ferrarija i porschea na stazi jako mala.

    Pa ne govorimo tu sad o razlici kakva postoji između lade i Una. To su jako male razlike koje se istope u času. 99% vozača ferkača i porschea jednostavno nema muda i nezna stisnuti taj auto do granice jer su brzine sulude, a kontrola jako teška. I da dođe do granice ne zna balansirati tako da izvuče maximum, a da ujedno ne izleti. A kamoi da sad razmišlja o idealnoj putanji koja može ovisiti o 2 cm. Ta vrem,ena na stazi mogu bitri bitna samo race driverima, a tebi mogu biti bitna samo da pokažeš nekome kako je tvoj auto brži na stazi, al to se ne može iskoristiti tek tako u stvarnosti sa običnim vozačem za volanom. Ma može biti i ne znam kako dobar, al nije trka koji zna kako se ulazi u zavoj, koliko što, kada... Možda i zna, al ne tako proračunato, a jedino tako se ostvaruju ona vremena sa staze. Pa vidiš da i sami vozači rade različita vremena u različito vrijeme s istim autom. Nije to tako prosto.

  13. #38
    Black Knight_
    Guest
    Cesto vidim onu crvenu modenu po gradu i auto mi je prestao biti insteresantan nakon 2 sekundne gledanja. bas je bezveze... uopce nije impozantan, izgleda ko velika igracka.. ko da su povecali 1:42 model auta...bezveze...

    al za GT2 se svaki put okrenem.

  14. #39
    Aero
    Guest
    Ajde, sad baš CS-om da bi skinuo Ferrarija i Porša nije istina. Moraš biti totalni debil da ti se takvo kaj dogodi.

  15. #40
    INTERCEPTOR
    Guest
    Čak i da uspiješ driftati sigurno s takvim autom i ponosiš se što brže prolaziš zavoj može se dodgoditi da previše drifta kolje vrijeme, a sad ti budi stručnjak pa odredi koliko ti drifta treba i pokušavaj to izvesti mali milion puta, pa da onda procijeniš. Nije to samo sjedi i stisni gas do poda.

    Dovoljno je da isti vozač bude malo bolje raspoložen da sa "lošijim" autom koji zaostaje za boljim par desetinki napravi bolje vrijeme.

  16. #41
    Cezy
    Guest
    Je os punto maranello je zakon.Ja obozavam te velike gt aute sa v12 napred i rwd-om.

    Ubit se sa autom necu,niti da imam Deltu s4.Al ak se nikad ne spucas nisi dobar,citaj brz. Ferraria nikad neces drapat po nekim normalnim dionicama.Ali postoje Ferrari Days na naj stazi!! ) .Prekrasne brdske ceste u Juznom Tirolu,di se moze udrit i gustat.

    Chrni!!!
    Nissan Skyline GTR R33 - nurburgring lap record holder for production cars

    To nije istina!!! Ako i je nisu nikad objavili,dakle nije.

    Record holder je Wolfgang Kaufmann Gemballa evo 750.

  17. #42
    NSX
    Guest
    Ta vremena na stazi nisu toliko vazna, ako neko ima recimo Ferrarija, mislis da je njega briga sto je recimo Porsche 911 GT3 brzi na Nurburgringu za 10 sec? . pa ljudi, svako od nas kad bi vozio nekog Ferrarija, Porschea, lamba, Lotus itd. nema gdje puno divljat sa tim autom, niti ce moci taj auto voziti skroz do granice. Ta vremena na nurburgringu govore nesto, ali to nije vazno nekome ko kupuje takva skupa i brza auta, ta se auta kupuju sa srcem, znaci, kupis onaj auto koji volis.

  18. #43
    OS FIAT>>>
    Guest
    Ma to i ja mislim, ali on je bas zapeo s tim vremenima.Meni ta mjerenja nisu nikakva referenca.Kada sam kupovao auto, u opciji mi je bio Clio 1.4 RT i Punto 1.2 SX.Clio je brzi,jaci,startniji i vjerojatno bi bio brzi i na nekoj stazi, ali ××××ga nije mi bas bio privlacan pa sam na kraju kupio Punta.Znam da ce sada netko reci da to nisu trkaci auti i da im nije namjena pista, ali ja i da kupujem neki sportski auto nebi gledao iskljucivo na performanse.

  19. #44
    -164-
    Guest
    svaka čast svim autima al FERRARI nema konkurencije.Takav spoj dizajna, snage, voznih osobina, zvuka, karizme nema nitko ni približno.

    ja se npr za običnim porscheima ni neokrenem (npr. pred milleniumom u opatiji su bili parkirani novi boxster S i 10 god. star ferrari 348 spider - i oko ferrarija 10-ak ljudi gleda a u porsche nitko!!!)Od porschea jedino kaj valja je GT3 GT2 i Turbo a ostalo je bezveze. A i M3 uspoređivat sa ferrarijem je svetogrđe - pa m3 je konfekcija sa jačom mašinom i 4 auspuha - a zvuk nije alfinom V6 ni do koljena a kamoli ferrariju!

    Viva Ferrari!!

  20. #45
    Mehanicar
    Guest
    Incp. ja mislim da je ovo s CS isto tako jedna ogromna nebuloza !
    pa svi koji i kupe te aute vole stisniti auto vise od svega, a da ima boljih vozaca to svakako, ali i u nasem primjeru i Narcisa i Horvata i Franju i Aldu i ostalu Ferrari ekipu ne da neces moci stici ni s autom od 300ks nego nema sanse !

  21. #46
    Cezy
    Guest
    Cep pa Vectra a isto nije puno sporija od Alfe 75,ak cemo tako gledat.Bolje kupit onda Vectru,BOLJI je auto jel nitko ne zna vozit.To je tvoja logika.Nemas pojma kolko ljudi vani koji imaju lovu,vole i amatreski se bave motorsportom,a oni jako dobro drapaju.
    Evo primjer::URL=http://www.motorteam.de/videos/lap1.wmv:How to drive Porsche.:/URL:

  22. #47
    OS FIAT>>>
    Guest
    Mozda M3 je konfekcija iako ga ja ne dozivljavam tako, ali meni se taj auto svidja i vise me fascinira od bilo kojeg Porschea.Neznam koji M3 mi je ljepsi, E36 ili E46.Oba su toliko lijepa i atraktivna i bit ce i za 20 godina jer imaju odlican bezvremenski dizajn.Porschea 911 je pregazilo vrijeme jos kada je Bubu zamjenio Golf 1. ) <br><hr><font color="blue">www.puntopower.com</font>

  23. #48
    Mehanicar
    Guest
    164 - pa m3 je konfekcija sa jačom mašinom i 4 auspuha - al ga lupis i ostanes ziv !
    a zvuk me uopce ne zanima !
    CSL je nocna mora Modeni !

  24. #49
    OS FIAT>>>
    Guest
    CSL nije nikakva nocna mora Modeni jer se auti ne voze sami.Kladim se da bi Schumacher u Modeni dobio Montoyu u CSL na bilo kojoj stazi.Uostalom to je tek pocetni model Ferrariu dok je BMW-u prakticki najveci domet.

  25. #50
    Cezy
    Guest
    Pa dobro Os Puto ja te kuzim.Mojoj Mami npr, isto nije vazno kako auto ide.Ali meni bome je,ja nemam krv,kroz moje zile tece najfiniji 100 octana benzin.

    Ak vam ta vremena nisu tako vazna,onda nemojte pricati da ima najbolje vozne osobine.A alfin 6-tak,molit cu lijepo NEma bolji sound od m3.
    Mrsko mi je sad ovdje pljuvat po ferrariu.Ali po voznim osobinama,a ja jos uvijek vise uzivam u voznji nego u dizajnu.E tu ima agilnijih i boljih pila.

Slične teme

  1. Najbolja grafička!
    By Oblivion in forum Hardware
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 15-11-2005, 11:07

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •