Prikazujem rezultate 1 do 18 od 18

Tema: Karta Zagreba

  1. #1
    206-os-
    Guest
    Evo polako se blizi ZG auto-show pa bi me zanimalo jel ima gdje na netu neka dobra karta Zagreba. Ja bas ne poznajem Zg pa me zanima kako najlakse doci do velesajma. Koji izlaz s autoceste (kada se dolazi iz smjera Osijeka), Zg istok, zg zapad?
    Poslje toga sam mislio ici malo u centar Zagreba (shopping) pa me zanima gdje parkirati i jel frka s parkiranjem poslje 2-3 sata?

    Znam da ce vama zagrebcanima biti ova pitanja smjesna, ali sta se moze. Kazu tko pita, ne skita.. <br><hr><font size="+1" color="blue">There is replacement for cubic displacement-turbo..and Wankel!</font>

  2. #2
    alfist_zg odlog.
    Guest
    bok, frka je s parkiranjem uvijek.
    zapravo neznam bas neki sajt sa mapom zagreba, ali sam ti htio pozeliti dobrodoslicu u beli zagreb grad!
    ćaos

  3. #3
    ŠULE
    Guest
    ZV ti je najlakša pozicija za naći u gradu.
    Parking ti je ispred koji platiš i mir u kući.
    U centru potraži "Ribnjak" novu podzemnu garažu u samom srcu grada i shoopingiraj do mile volje.

  4. #4
    mc
    Guest
    Dobrodosao u :URL=http://www.euroave.com/maps/00mapx.php?xcity=zagreb:Zagreb.:/URL:

    Velesajam ti je vrlo tesko promasiti. Mozes izaci na Zagreb istok, pa ××××s ravno i pratis putokaze (nemoguce se izgubiti). Mozes nastaviti po obilaznici pa se skinuti kod ceste koja spaja Veliku Goricu i Zagreb, pa po njoj izbijes skoro ravno na Velesajam. Ako cak promasis sve silaske i dodjes na Zagreb jug, opet nisi daleko od Velesajma. Parking je organiziran, a mjesta ima u izobilju, pa nece biti problema. Oko centra Zagreba ti je najbolje koristiti neku od garaza - skuplje ali ti je to najelegantnije rjesenje. Garaze su ti Importanne, Importanne Galerija (Iblerov trg), Langic, Petrinjska, Kaptol Centar...<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  5. #5
    Calibra fan
    Guest
    Ja ti bio u utorak u Zg, inače sam iz OS..s autoputa se skineš odmah, piše ti Zg Istok,pa pratiš table gdje piše Centar, kad uđeš u Vlašku ulicu ideš ravno do samog Centra tj. do trga Josipa Langa gdje imaš veliku podzemnu garažu (1h 7kn) i miran si, a centar ti je od te garaže 3min pješke!Velasajam, nemam pojma! )

  6. #6
    206-os-
    Guest
    Hvala vam, decki.
    Ovo mi je prvu put da sam u Zagrebu sam s autom pa mi je malo neobicno. Sto se tice parkiranja u centru, i mislio sam da je najbolje rijesenje neka podzemna (ako je nadjem ).


  7. #7
    Girrari
    Guest
    Samo se ne daj iznervirat i sve bu dobro.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * *</font>

  8. #8
    Girrari
    Guest
    I javi se kad buš ovde. Girrari@hotmail.com <br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * *</font>

  9. #9
    206-os-
    Guest
    Girrari, rado bi upoznao tebe i ostale decke s foruma ali vodim svoju bolju polovicu tako da mi ne preostaje nista drugo nego prosvrljati malo po sajmu pa onda s njom u shopping (znate kakve su zene). Upoznavanje cu ostaviti za drugi put kad budem bio sam pa da lagano u miru mozemo otici na neki rucak/veceru. Recimo kada bude bio street-race ili tako nest. No, svakako, hvala na pozivu

  10. #10
    Girrari
    Guest
    OK, jasno mi je.

    Next time than.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * *</font>

  11. #11
    Rossonero
    Guest
    :URL=http://www.htnet.hr/karta/karta.htmligitalne karte gradova:/URL:

  12. #12
    Aero
    Guest
    Imaš na HtNetu odličnu kartu sa pretragom!

  13. #13
    206-os-
    Guest
    Da ne otvaram novu temu..
    Procitao sam da ZG auto show pocinje 19.3 i traje do 28.3. A jucer mi prijatelj kaze da je on procitao da traje do 24.3. Dakle, ima li kakav sluzbeni podatak o trajanju showa?

  14. #14
    Rossonero
    Guest
    Traje od 19.-28.3. :URL=http://www.zv.hr/sajmovi/163/index_hr.htmlstale informacije:/URL:

  15. #15
    Girrari
    Guest
    Rosso je uvijek na pravo mjestu u pravo vrijeme i s pravim informacijama.

    Bravo majstore.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * *</font>

  16. #16
    Rossonero
    Guest

  17. #17
    206-os-
    Guest
    Hvala jos jednom!

  18. #18
    S16
    Guest
    Bija san u Zg i super se provea... ) <br><hr><font color="red">judi, zviri i beštimje</font>

Slične teme

  1. Noćni život Zagreba
    By Flyby in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 14-12-2012, 04:28
  2. Lječnici iz Zagreba-nova bolnica
    By mimi 24 in forum Liječnici
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 01-07-2009, 12:13

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •