Stranica 2 od 21 PrvaPrva 123412 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 503

Tema: 402 STREET RACE - 2004

  1. #26
    perica i njegov turb
    Guest
    Sta ako neko ugradi dva turba hoce li se mnoziti kubikaza sa 1,4 ili sa vise. )

  2. #27
    Brock
    Guest
    ... Bolnica

  3. #28
    Koko
    Guest
    Evo nekih informacija o Streetraceu iz druge ruke.
    Kao prvo, ekipa koja to organizira je polunova
    Kao drugo pravila su izmijenjena tako da više nema klasi već se vozila sparuju ovisno o rezultatima (Američki princip)
    Planirane su utrke u ZG(VG), OS, RI i eventualno VŽ
    Ekipa iz 402 je kupila auto iz SAD-a koji bi trbao ići oko 11 sekundi...

    Eto toliko zasada, više informacija bi službeno trebalo biti dostupno na ZG Auto Showu gdje bi 402 trebao imati štand (ne i spomenuti auto).

  4. #29
    Girrari
    Guest
    ×××××vo mi je da nema klasa.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * *</font>

  5. #30
    S16
    Guest
    Baš...

  6. #31
    perica i njegov turb
    Guest
    Kamo to sparivanje po americkim standardima pa onda mala auta nemaju sanse ipak sam ja onda u igri 10,2s ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) )

  7. #32
    Brock
    Guest
    McLaren F1 ima 11,1 sekunde do 1/4 milje sa izlaznom brzinom od 230km/h.

    A ti malo previše fantaziraš...

  8. #33
    perica i njegov turb
    Guest
    A znas li ti ko sam ja NE, znas li ti koji imam auto NE, onda nemoj govoriti da fantaziram jer neznas nista o tome.

  9. #34
    Brock
    Guest

  10. #35
    Brock
    Guest
    Čuj, sorry stari, nemoj se ljutit, ali... moram se nasmijat!

    Ajde... plaćam čevape i gajbu pive ako imaš brži auto od McLarena F1

  11. #36
    perica i njegov turb
    Guest
    Samo se ti nasmij.
    McLarena F1 nije napravljen za utrku na 402m a moj jeste.Moja auto ide max 180Km/h ali zato ima dobro ubrzanje.Vidimo se uskoro na nekom drag natjecanju ako dodes. ) ) ) ) pa cemo viditi ko se smije mislim tako je uvijek sada se vi smijete a kasnije ispanete glupi nemoj da se uvrijedite kako sam vas nazvao jer nemam rijeci da ljudi u nesto nevjeruju dok nevide i nedozive.

  12. #37
    Brock
    Guest
    Gle... ja sam do sada vidio svakakvih čuda od auta... jedan frend mi i vozi street race... crna Corvette... jedan od bržih auta u Zagrebu...

    Ali... svakako me zanima taj tvoj auto koji je brži od sljedećih automobila:

    McLaren F1
    Porsche 911 GT1
    Ferrari 360 Modena
    Lamborghini Diablo SV
    Dodge Viper
    ....

    Jedino ako voziš neki ne standardni auto... ili nešto kao ona Suzuki Hayabusa...

  13. #38
    frendich
    Guest
    Ajde perice, ne gnoji!
    Znam puno automobila koji jedu malu djecu, al ni jedan ne ide ispod 13s.
    Znaš kako su pred puno godina rekli Slovenci:
    'Gle Mirko, kuca na radirko!', što je kod nas prevedeno kao:
    'Gle Pericu, kuca na gumicu!'

  14. #39
    Mehanicar
    Guest
    Brock koliko mu ide ta corvetta na 400m i koji je motor unutra i goriste ako moze, automatik ili manual ?
    thnx !

  15. #40
    perica i njegov turb
    Guest
    Nisam ni rekao da je serijski auto a sto se tice corvete ona je starije izdanje............kao sto sam rekao vidimo se na nekom dragu..........

  16. #41
    frendich
    Guest
    perice, si vozio koji streetrace do sada i ako jesi gdje?

  17. #42
    perica i njegov turb
    Guest
    Tip koji vozi Corvettu je Bruno Vlahovic iz Zagraba je i na 402m ima vrijeme 13,715s. ) ) ) ) Ko da vas neznam.A ti bi volio znati ko sam i jesam li bio na natjecanju......

  18. #43
    Pocket Rocket
    Guest
    Dobro, perice, majstore, daj ti reci onda koji je to auto?

    Očito voziš nabrušenu staru kantu, a skrivaš je kao da voziš Formulu 1.

    Daj, podijeli s nama što ti po imaš?

    Skateboard sa mlaznim pogonom?


  19. #44
    INTERC000LER
    Guest
    Ne kuzim kakav je to auto koji jede 402m za 10sec. , po nekoj logici bi trebao imati 500-tinjak KS, ili da ima 200KS i 600kg, a spica mu je 180km/h pa to mi stvarno nema logike, a mozda su mu skraceni prenosni omjeri skroz.. jel ima 12 il 18 brzina Perice. moj mountian bike ima 24 al to tvoje cudo je opet brze na 402m.
    Ma uglavnom vidimo se na dragu

  20. #45
    CLIO SPORT
    Guest
    pa kaj je vama tako cudno?!?!?!

    pa moj clio ima 11.03 na 402m!!! izmjereno!!!


  21. #46
    POCKET
    Guest

    O da.

  22. #47
    CLIO SPORT
    Guest


    (bila pokvarena stoperica....)


  23. #48
    perica i njegov turb
    Guest
    INTERC000LER
    Ne kuzim kakav je to auto koji jede 402m za 10sec. , po nekoj logici bi trebao imati 500-tinjak KS, ili da ima 200KS i 600kg, a spica mu je 180km/h pa to mi stvarno nema logike, a mozda su mu skraceni prenosni omjeri skroz.. jel ima 12 il 18 brzina Perice. moj mountian bike ima 24 al to tvoje cudo je opet brze na 402m.
    Ma uglavnom vidimo se na dragu

    INTERC000LER je skoro pa pogodio.Sto se tice prenosa ima dvije brzine,1 start nekih 3-4s a onda druga do krajnjeg cilja, autic je ××××na raketa kad se moram tako izraziti uostalom nema razloga da se ovdje zajebavamo da se svadamo jer mi to nije namjera jer kada vidite onda cete znati sta sam pisao ovdje.....Znate li koje auta imaju 1,8s do 100Km/h........nekazem da moj ima jer nemam 100% dobar ovjes i gume tu bi trebala jos neka elektronika da se ugradi pacemo vidit..........
    ) ) planira li se neko takmiciti i s kojim autima.

  24. #49
    POCKET
    Guest
    Joj, kako si ti pametan.

    Sve se praši.

    Daj ne seri tu po forumu.

    Tj. ukoliko već ×××ך, napiši o kojem se "prometalu" radi, pa da ti skinemo kapu.

    BOLNICA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


  25. #50
    perica i njegov turb
    Guest
    Ne mozes mi slinuti kapu kada je ne nosim ) ) ) ) i da je nosim kako bi mogao pobiti moje izjave kad auto nikako nije serijski pa nemozes znati karakteristike koje bi rekao da nisu one za koje sam rekao....

Slične teme

  1. STREET RACE 402
    By CLIO SPORT in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 29
    Posljednji post: 29-12-2010, 20:50

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •