Stranica 18 od 21 PrvaPrva ... 81617181920 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 426 do 450 od 503

Tema: 402 STREET RACE - 2004

  1. #426
    Šipac
    Guest
    PARE, SAMO PARE...To je moto svih tamo u organizaciji SRa! Najveći su lopovi istočno od Pecosa!

  2. #427
    Type R
    Guest
    imam samo jednu stvar za reć, a to je da je organizacija bila za ×××××. prvo ti poberu pare za parkiranje, pa za ulaz, a onda dođeš blejiš u kvalifikacije i onda čekaš 2 i pol sata i pržiš se na suncu dok ne počne race. osim toga nije bilo ni semafora ko prošle godine da se vidi vrijeme i brzina prelaza koroz cilj. a kad se već tolko čekalo između kvalifikacije i početka racea mogli su ubacit neku zajebanciju. prošle godine su bili neki likovi na motorima. a koliko se samo ljudi zajbalo kaj je u subotu race bil otkazan. <br><hr>

  3. #428
    GTT- the beast
    Guest
    Dal netko zna jel bude kakva snimka tog "čuvenog događaja", ovaj mali isjećak u explozivu sam gledal nego mislim na nešto detaljnije?!?
    <br><hr><font size="+1" color="red">××××ING FAST GTT</font>

  4. #429
    alfa099
    Guest
    ...trebao bi Monster nekaj nabavit, ipak je on bio u organizaciji!
    ...ak se mogu nabavit snimke Seve, kaj ne bi mogle SRa?

  5. #430
    GTT- the beast
    Guest
    Dobro veliš, Monster jaaaviii seee!!!
    <br><hr><font size="+1" color="red">××××ING FAST GTT</font>

  6. #431
    širokobriježanin
    Guest
    Mislim da još nikakve snimke i sl. nisu dostupne...
    A sad dobra vijest za vas što ste kritizirali nova pravila. Šuška se da će već u Osijeku bit na snazi nova pravila, bez breakouta, auta će istodobno kretati, uglavnom kao prošlih godina, samo što će klase bit po vremenima, a ne po kubikaži...
    NAPOMINJEM: OVO SU NESLUŽBENE INFORMACIJE!

  7. #432
    GTT- the beast
    Guest
    To bi bilo krasno... <br><hr><font size="+1" color="red">××××ING FAST GTT</font>

  8. #433
    širokobriježanin
    Guest
    Vidite da organizatori nisu tako loši, dapače, slušaju glas naroda...

  9. #434
    Girrari
    Guest
    Ma kakva je to glupost; klase po vremenima, a nema breakouta. Znače, dođem s Modenom, na kvalifikacijama napravim neko smešno vreme, a kad dođe trka, onda sam baja.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * * *</font>

  10. #435
    alfa099
    Guest
    ...da, smešno vreme, al sve ide u piramidu pa se nađeš s ostalima koji su također imali smešna vremena... <br><hr><font size="+1" color="blue">Alfa mi je plava...kao i krv...</font>

  11. #436
    Koshpa unlog.
    Guest
    Jel zna ko cija je Integralka bila SR?

  12. #437
    alfa099
    Guest
    ...talijanska...

  13. #438
    Dr. Strangelove
    Guest
    Sad sam se sjetio...jel zna netko jel se Gudeljević u Gorici pojavio na stazi u novoj Modeni? Dva dana prije sam ga vidio u njoj...ganc nova...

  14. #439
    Brock
    Guest
    Nije bilo Ferrarija...

  15. #440
    Girrari
    Guest
    Štima a×××, ali koja je onda uloga autiju koji nisu nekakva Modena ili šta slično??? Osim da posluže za zagrijavanje. U tom slučaju nema ni klasa jer su svi u top klasi.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * * *</font>

  16. #441
    Fresh
    Guest
    Ako bude u klasi 13-14 sekundi, a tip napravi vrijeme 12,nešto, onda ga se stavi u klasu 12-13, pa nek se tu fajta.

  17. #442
    širokobriježanin
    Guest
    Fresh, upravo tako.
    Bit će kategorije recimo 12-13, 13-14, 14-15..., a ako probiješ klasu, ideš automatski u klasu iznad i tamo nastavljaš. Ali imaš samo jedan put pravo ići u klasu iznad.
    Moje mišljenje je da se našla zlatna sredina...

  18. #443
    Fresh
    Guest
    Eto, da ste me odmah pitali, ne bi bilo toliko šaranja u pravilima.

    Di je organizacijski odbor da zaštitim ideju...

  19. #444
    GTT- the beast
    Guest
    Tako bi bilo puno realnije a najvažnije pošteno!!!
    <br><hr><font size="+1" color="red">××××ING FAST GTT</font>

  20. #445
    Brock
    Guest
    A, šta ako probije i drugi put?

    Recimo:

    1. trening - 14.1
    2. prva utrka - 13.9 (prelazi iz klase 14-15 u klasu 13-14)
    3. druga utrka - 12.9

  21. #446
    mc
    Guest
    Ja sam i ovaj put mislio da se ne smije probiti klasu, a ne svoje najbolje vrijeme. To mi jedino i ima smisla, a apsolutno mi je glupo da svoju najbolju voznju vozac mora odvoziti na kvalifikacijama. Cemu onda utrke??? <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  22. #447
    GTT- the beast
    Guest
    E u tom slučaju automatska diskvalifikacija bez mogučnosti ponovne uplate jer nitko nemože a da pritom ne mulja(puno) napraviti preko sekundu razlike jer je to na tih 402 metra puno, bio sam pa znam.
    Eto sve mi se više to sviđa...
    <br><hr><font size="+1" color="red">××××ING FAST GTT</font>

  23. #448
    TRANS AM
    Guest
    Ovo je već puno, puno bolje. Gotovo pa dobar kompromis. Da se ranije razmišljalo moglo se i u VG voziti s ovakvim pravilima. No, bolje ikada nego nikada. <br><hr><font color="blue">I\'m to old for this shit!</font>

  24. #449
    Brock
    Guest
    Će opet bit 3 treninga?

    Samo.. tu je opet problem vremena...

    Ako je zadnji put bilo 98 auta(od preko 160 auta prijavljenih) u utrke su završile iza 22 sata... nije li pametnije da se u subotu organizira trening, a glavno događanje (utrke) u nedjelju?

    Ili... da počnu ranije sa treninzima i da ne bude par sati razmaka između završenog treninga i utrke...

  25. #450
    širokobriježanin
    Guest
    Sve se razmatra...
    Možda će ranije počet treninzi, možda će biti 2 umjesto 3, tko će znati...
    A u Rijeci (4.9.) će najvjerojatnije event trajat dva dana tako da će se dan ranije održavat kvalifikacije, a dan poslije prava stvar...

Slične teme

  1. STREET RACE 402
    By CLIO SPORT in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 29
    Posljednji post: 29-12-2010, 20:50

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •