Stranica 17 od 21 PrvaPrva ... 71516171819 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 401 do 425 od 503

Tema: 402 STREET RACE - 2004

  1. #401
    MONSTER
    Guest
    necu nista puno komentirati jer ne vjerujem da netko tko KAO voli aute moze iznositi ovakve gluposti tipa CEKAO CEVAPE POLA SATA ili da se s oinh tribina nista nije vidjelo!?

    bila su 2 propusta na streetraceu i to ce svi priznati!

    1. prevelika pauza (postoji opravdani razlog!) prije utrke!
    2.nestalo pive na 2 sata!

    ostalo je sve bilo na nivou!!! tamo ste dosli gledati nesto sto u cijeloj EUROPI NEMA niti na pribliznoj razini...a ne suncat se i pijuckati koktelcic s dragom na VIP tribinama-pa jeste vi normalni?!

    ako se ne varam....niti jedan alfist sa foruma nije dosao u goricu GLEDATI,jel???

    auto frikovi koji ostaju doma gledati SANJU na RTLu i FORMULU 1?!

    ....strasno...!


  2. #402
    rs turbo
    Guest
    Evo i mene konačno. Monster, slažem se sa tobom, mada bih volio znati koji je to razlog (naime trajala je podosta dulje nego je bilo predviđeno).

  3. #403
    alfa099
    Guest
    ...monster, ne njajke...dok si ti lickao aute tam na stajlu, ja sam ženi i djetetu objašnjavao zakaj trka kasni i zakaj nema pive...
    ...reći ću ti u 4 oka kaj mislim o svemu...
    ...a za javnost: šlamperaj i bahatost...

  4. #404
    alfa099
    Guest
    ...i da, varaš se, za alfiste...
    ...zato pazi kaj pričaš!

  5. #405
    HaHaHa
    Guest
    DEČKI,EVO ZAŠTO PREZZA NIJE IŠLA NA STREET STILE......(razgovori s Zvonimirom D. i Robertom J.)

    ja: iz kojeg razloga se Dinko jos uvijek nije pojavio na popisu prijavljenih?
    dass: clanak 7d
    ja: ne bi li proslogodnisnji pobjednik barem trebao dobiti pozivnicu za ovogodisnji event
    dass: to nije u pitanju - robert J. ×××xxxxxx

    nazovem robija...
    ja: bok. zovem u vezi pozivnice za dinka
    robi: ??! ne znam nista o tome. moram pitati dassa
    ja: sad mi je dass poslao sms da se tebi javim
    robi: ahaaa...cuj moram vidjeti s njim
    ja: usput...iz kojeg razloga dinkova prijava nije prihvacena
    robi: pa nije se ni prijavio. nema njegove prijave.
    ja: cuj robi...ja sam radila bazu i u bazi je tajni kad gdje se vidi da se je prijavio
    robi: ne bi znao ne pratim prijave
    ja: dass mi javio da primjenjuje na dinka clanak 7d pa me zanima zakaj
    robi: gle,krivo smo poceli razgovor
    ja: ma da...ne bi li neko onda trebao njemu i javiti da mu odbija prijavu. kako krivo?! lijepo recite da ne zelite dinka tamo vidjet
    robi: ne, necu o tome, velim ti krivi je ovo razgovor
    ja: aha sad krivi...zanimljivo
    robi: osim toga ne moze se prijaviti s istim autom koji je prosle godine pobjedio
    ja: majmune...auto nije isti, drugi je broj sasije. da je kupio bmw isto bi ga odjebali

    I tu on meni spusti slusalicu na sto ja ponovo nazovem
    ....

  6. #406
    HaHaHa
    Guest
    ....
    robi: nemozes me nazivati majmunom
    ja: nemozes se ni ti derati na mene
    robi: nisam se derao, samo sam zustro razgovarao
    ja: aha, to se tak sad zove. kaj je s pozivnicom?
    robi: pa sad razmisljam da mu je ipak ne dam.
    ja: ma super. moze vas biti sram. meni ni u dzep ni iz dzepa.
    robi: reci dinku da nis od pozivnice.
    ja: jok ti mu reci, evo ti broj.

    Stvar ide dalje...dolazimo u 7.15 na pistu. Parkiramo Prezu tamo gdje je cijeli dan bila. Dolazimo do Roberta...

    ja: kaj nis od pozivnice za Dinka?
    robi: goni mi se
    ja: molim??!
    robi: goni mi se
    ja: pazi kako se to razgovaras, nnabijem te majmune. jos ces ti mene trebat

    okrecem se i ravno Dassu jer ××××× vam mater svima ak nesto mrzim to je nepravda.

    ja: ud od pozivnice za Dinka ha?
    dass: kako? pa otisla mu je postom
    ja: daj dass ne serite vise...lijepo reci da ti se ×××× za Imprezu i da vas to zulja u oku
    dass: pa reko robi da ce mu dat
    ja:aha da...a prijava..ud jelda...nema!!
    dass: cuj ja to nism ni dobio...stvarno (pogled za koji vidim da mulja)
    ja: ma da...bas...cuj...nebitno sad. u svakom slucaju ste se sposrali
    dass: pitat cu ja ronija

    Mi odlazimo a Dass prema Robiju. Nakon 10min stize Dass do nas na drugom dijelu piste.

    dass: Prvo, veli robi da ga se klonis. drugo, dinko moze izloziti auto kao VAN KONKURENCIJE jer je proslogodisnji pobjednik
    ja: to nije taj auto koji je pobjedio i no tnx.

    U neko doba je zasjalo sunce pa je dinko stavio stitnik da se ipak auto ne grije...a na stitniku eto igropm slucaja osvanulo VAN KONKURENCIJE


  7. #407
    GTT- the beast
    Guest
    ...koji kreteni...
    <br><hr><font size="+1" color="red">××××ING FAST GTT</font>

  8. #408
    MONSTER
    Guest
    i sada neka mi netko kaze da ovo nije najidealniji primjer POKUSAJA LIJECENJA KOMPLEKSA IZ DJETINJSTVA VALJDA?!

    da sam ja vlasnik licence STR ja bi isto tako postupio ako ne bih htio da se netko natjece na MOJ EVENT!!!

    HAHAHA,jel ti pustas kod sebe doma SVAKOGA tko ti pozvoni ili imas pravo nekoga i otkantat????? i sto se tice ovoga da te robi tako otkantao u nedjelju u gorici-ma neee,uzasno mi je glupo uopce raspravljati o ovome,svatko ima svoje misljenje i to je to! ali meni apsolutno nije jasno kako netko moze biti takav da si napravi stitnik za sunce i majicu IZVAN KONKURENCIJE?! preeeeeeestrasno!

    pa nismo djeca.....!

    ne branim nikoga-samo pokusavam biti objektivan!

    i na ovom forumu se NE pisu NIKADA imena ljudi!!!! to rade samo CURICE!!!!!


  9. #409
    MONSTER
    Guest
    GTT.....nisu organizatori kreteni!

    lijepo u pravilniku pise da imaju pravo odbiti prijavu BEZ OBJASNJENJA!!

    i?????????

    ta tocka je u svakom pametnijem pravilniku BILO KAKVOG EVENTA i nikada nikome ne smeta osim ako imas neke probleme pa te to onako UZAAASNO pogodi! jer kao vlasnik necega imas valjda pravo odluciti tko ce ti nastupati a tko ne!


  10. #410
    MONSTER
    Guest
    ova prica je kao kada se klinci nadju pa se svadjaju ciji stari je jaci ili ciji stari ima brzi auto...!!!


  11. #411
    HaHaHa
    Guest
    MONSTER,pa taj razgovor nisam vodio ja,čovjeće....

  12. #412
    MONSTER
    Guest
    koji razgovor????

    pa u zadnja 2 posta pise

    JA: blablabla (tko je to JA??)
    ROBI: blablabla
    dass: blablabla

  13. #413
    HaHaHa
    Guest
    Bla Bla Bla...pričaš bezveze...
    Nema veze tko je tko.
    NO COMMENT!

  14. #414
    GTT- the beast
    Guest
    MONSTER nisam mislio na organizatora direktno več na sam tok razgovora!!!
    <br><hr><font size="+1" color="red">××××ING FAST GTT</font>

  15. #415
    HaHaHa
    Guest
    Da se ne shvati krivo....
    razgovor je bio između one cure iz Auto Kluba(toyota MR2,tuning) i već spomenutih.
    Monster,jel ti znaš zašto je do toga došlo??
    Ono,××××n auto,a nema pravo natjecanja,za razliku od čolaka..

  16. #416
    Black Knight_
    Guest
    Ja znam da su i ogranizatori a i dinko puni sebe ukratko. NHF

    Cim sam vidio da je zensko vodilo taj razogovor sam pretpostavio da je to M.M.

    Inace taj clanak 7d je tu da bi se mogao diskvalificirati netko iz razloga nepredvidjenim ostalim clancima. Bez obzira na to sto su svi skupa puni sebe jos uvijek nisam vidio nekakav pravi razlog. Mislim da taj clanak ne sluzi za osobne frustracije no izgleda da sam se prevario..

    Sto se tice dinkovih natpisa van konkurencije mislim da se tu nema ko sta pjenit. I ne vidim kako ti mozes nekoga nazivat djecom zvog toga jer ako su oni razgovori istiniti onda je prije sve toga uslijedilo priglupo okolisanje organizatora, pravili ste se glupi, igrali pokvarenog telefona, kao bit ce prijavljen ovo ono da bi na kraju pokvareno povukli taj clanak. Ko je sad tu dijete?

  17. #417
    Brock
    Guest
    BOLNICA!

    - copyright by Pocket -

    Kad smo već kod Pocketa... pa, di si?!?!?!!

    ... ni vrag da je dobil godišnji... )

  18. #418
    Girrari
    Guest
    Bože blagi...

    <br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * * *</font>

  19. #419
    Hondo
    Guest
    Kak bi mi iz provincije rekli - PURGERSKA POSLA! <br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

  20. #420
    mc
    Guest
    Meni je isto idiotizam kad ljudi krive organizaciju zato kaj je peklo sunce ili zato kaj se s tribina lose vidjelo jer su se gledatelji ponasali ko stoka. Malo smo postali prezahtjevni.

    Ipak, ljudi su dosli na SR gledati utrke, a mnogi ih nisu vidjeli jer zbog kasnjenja nisu mogli izdrzati toliko dugo. Da je to klapalo kak spada, moglo bi se reci da je organizacija bila skoro savrsena... <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  21. #421
    pastele
    Guest
    zanima me ko je dobio ovaj dvoboj???ja sam bio subotu,ali nedelju nije bilo snse da dolazim opet
    http://www.iskon.hr/forum/servlet/JiveServlet/download/8-97184-3269587-5071/Delta%20&%20BMW.jpg

  22. #422
    petak
    Guest
    E dali neko zna šta je bilo sa onin žutin R5 Alpina turbo. Bija je samo na prvin kvalifikacijama.
    A poslin san mora ići.
    Pa san zainteresiran

  23. #423
    INTERCEPTOR
    Guest
    Monster: ako se ne varam....niti jedan alfist sa foruma nije dosao u goricu GLEDATI,jel???

    auto frikovi koji ostaju doma gledati SANJU na RTLu i FORMULU 1?!

    ....strasno...!

    Da si freak gledao bi brdo, ne to besciljno natjecanje 2 autića na ravno <br><hr><font face="Courier"></font>

  24. #424
    Šipac
    Guest
    Monster bi trebao bit na Grobniku kad Đuro organizira miting, a ne na aerodromu!

  25. #425
    HaHaHa
    Guest
    ....netko je hladio jaja i brojao pare dok je raja pekla jaja na suncu....

Slične teme

  1. STREET RACE 402
    By CLIO SPORT in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 29
    Posljednji post: 29-12-2010, 20:50

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •