Stranica 10 od 21 PrvaPrva ... 8910111220 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 226 do 250 od 503

Tema: 402 STREET RACE - 2004

  1. #226
    doc
    Guest
    20 kn za voznju busom od 5 km ???
    :smile23: :smile23:

  2. #227
    HaHaHa
    Guest
    Nešto se naoblačilo a prognoza za sutra nije baš najbolja.Šta će biti u slučaju kiše,ha MoNsTeR??
    Javi raji ba,da ne radimo kilometre i kilometre bezveze. )

  3. #228
    MONSTER
    Guest
    kisa moze sprijeciti samo curice.....


  4. #229
    HaHaHa
    Guest
    To me i muči,jer onda neće biti komada i biti će ah...dosadno na neki način! )

  5. #230
    rs turbo
    Guest
    S.R. bez komada gubi draž. Nekako mi najviše pašu nabrijani auti i komadi u kombinaciji.

  6. #231
    MONSTER
    Guest
    ajmo ovako....5-6 komada hostesica sam ja dopeljao a ima ih ukupno 21!!! i to stvarno ZANIKADSENESKINUTSNJIH jedno 10-15 a jedno 2-3 on ZH kategorije i 23 srednje!


  7. #232
    Vž-dinac
    Guest
    Ljudi kaj ak bu stvarno padala kiša? Odgađa se ili kaj?
    Organizatori javite se!!! :smile23: :smile23:

  8. #233
    Vž-156
    Guest
    Sugrađane, par poruka prije rečeno je da samo curice kiša može omesti, pa pošto smo mi prave muškarčine nema problema. Sve se odvija prema planu, odgode nema!

  9. #234
    singor
    Guest
    Kad pocinje S.R.
    Kad pocinju treninzi, a kad tocno natjecanje, da nebi bilo ko prosle godine

  10. #235
    GTT- the beast
    Guest
    "MUŠKARČINE" nema odgode moj k....
    :smile23: <br><hr><font size="+1" color="red">××××ING FAST GTT</font>

  11. #236
    TatinSinek
    Guest
    Curice, ZBOG LOŠIH VREMENSKIH UVJETA UTRKA SE ODGAĐA ZA SUTRA,NEDJELJU 30.05.2004. !!!


  12. #237
    doc
    Guest
    sva sreca da sam dosao pogledati na web jer sam bas mislio krenuti.

    monster, malo si se za××××. ×××××u, ovi iz udaljenih krajeva lijepe naše, a i susjednih zemalja su sigurno vec na putu. :smile23: :smile23: :smile23:

  13. #238
    POLOVNJAČA-odlog.
    Guest
    Koliko ja znam neki su se uputili ima još dva dana , ali dan tamo - amo i nije bed ) ) )

  14. #239
    Zota
    Guest
    KAJ ONDA JEL DA KRENEM ILI NE NA TU ××××ING TRKU?

  15. #240
    Zota
    Guest
    Kako vidim na njihovim stranicama stvar je odgođena na sutra. Možda je tako i bolje. Posjetitelji će im biti hostese.

  16. #241
    Dom-Dom
    Guest
    Monster , ako kiša može spriječiti samo curice , daj mi objasni zašto je onda odgođen Streetrace??? Jel to znači da ste svi tamo curice ili.....?????

    Ili auto nemre krenuti po kiši, po meni je onaj asfalt hrapav do jaja????

  17. #242
    rs turbo
    Guest
    Nevjerni Tome su preuzeli kontrolu ) <br><hr>

  18. #243
    rs turbo
    Guest
    Stvarno mi nije jasno. Asfalt je hrapav, a vrijeme odlično.

  19. #244
    INTERCEPTOR
    Guest
    hihihihi, a na grobniku se vozilo po pljusku


  20. #245
    Vž-156
    Guest
    Moram priznati da me je organizacija jako razočarala. Ja stigo u VG, a kad tamo ODGOĐENO! Mislim da je to veliki zajeb pošto je vrijeme danas idealno! Nije vruće, nema kiše... Mogli ste i prije tako odlučiti i obavijestiti. Shame on you!

  21. #246
    rs turbo
    Guest
    Žao mi je al znaš onu: kad te ide, ide te

  22. #247
    rejser?
    Guest
    LOL-ČI-NA hahaha lolčina samo takva . kaže vž da kiša može samo curice omest?hahaha
    nakraju ni kiše nije bilo pa su se zasrali haaaha haha .....i on kao sebe nazivaju vozačima i oni kao voze trke. pa dajte mi navedite bar jednu utrku koja se prekida ako padne kiša. formula bilo koje vrste ,rally bilo koje vrste, moto utrke bilo koje vrste? ma bilo koju...a ti ljudi se voze po zavojima i po lošim cestama(rally) pa nikom ništa , a ovi betmeni imaju 402 metra ravne ceste pa odustanu zbog kiše (koje jedva da je bilo).ipak nesmijemo zaboravit. to su sve auti od 600 konja na zadnjim kotačima pa ih je teško kontrolirat.

    šminkeri. to se oni boje da im se njihovi uglancani auteki nebi smočili
    ispričavam se na gramatički neispravnom postu ,al još nemogu doč do zraka od smijeha

  23. #248
    Ma ne bulazni racer!
    Guest
    Gle dete, da nije drugačije bilo bi tak kak si ti napisal ali nije...

    Pa daj malo uključi taj bakcil u glavi(koja ti ujedino služi da ti kiša ne pada u želudac) to nisu "i" otkazali nego gospoda organizatori i razlog je jednostavan a to je što manje ljudi(zbog kiše) to manje love njima u pađe ali su malo popušili jer je danas bio predivan dan za streetrace!!!


    P.S. Organizatori SRa fakat ste se jadno ponijeli...
    jer vi uopče mislite na dečke koji su stigli iz udaljenijih dijelova zemlje pa i šire???
    Iz Zagreba sam tak da pritom ne mislim na sebe ali kad več organizirate "spektakl" onda bi se trebali malo obazrivije odnositi naspram ljudi bez kojih ste gola KAARAAA!!!!

  24. #249
    doc
    Guest
    Da su barem rekli, u slučaju kiše odgoda na drugi dan pa bi ljudi prije kretanja provjerili dal da idu na put ili ne.
    A ne sjetili se "pet do 12"...

  25. #250
    cdti
    Guest
    ma ××××× ja njima mater.dođem iz vukovara i ono odgođeno.

Slične teme

  1. STREET RACE 402
    By CLIO SPORT in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 29
    Posljednji post: 29-12-2010, 20:50

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •