Stranica 3 od 21 PrvaPrva 1234513 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 51 do 75 od 503

Tema: 402 STREET RACE - 2004

  1. #51
    frendich
    Guest
    Aha! Znači, dvije brzine: prva do 100, a druga do 200 km/h. Krasno.
    A kako si došao do tih podataka sa kojima nas pokušavaš fascinirat?

  2. #52
    perica i njegov turb
    Guest
    Ne pokusavam ja nikoga fascinirati i rekao sam da auto nemoze ici vise od 180 dok mu nesto ne promjenim e onda bi isao brze ali bi ubrzanje islo manje... ) )

  3. #53
    Aero
    Guest
    Joooj, kako ×××ך!

  4. #54
    Pocket Rocket
    Guest
    Ej, dečki, pa koga ××××× boli...

  5. #55
    CLIO SPORT
    Guest
    ovaj auto za streetrace ima....pazi sada ovo: IZMJERENIH ISPOD(ili tocno!?) 10s na 402m!!!!!!!!

    bit ce boleeestina!

    za sada je top secret o kojem autu je rijec...naravno,znaju samo oni koji bi trebali znati!!!

    BUAAAAAAAA !!!

    (evo vam hint....gledali ste ga u kinima.....ili na dvdu doma!)!


  6. #56
    perica i njegov turb
    Guest
    Auto ima tacno 10,2s mjereno sa odgovarajucom opremom na aerodromu. ) )

  7. #57
    Aero
    Guest
    Turbofan EJ350 mlazni motor potiska od 25000 kg.
    ) )

  8. #58
    Brock
    Guest
    Nadam se da će Vetta bit složena kak se spada do sljedećeg race-a...

  9. #59
    Black Knight_
    Guest
    Ima jedan lik dvije mazde RX7, jednu sam vidio i ta definitivno nije bas serijska. Tak da ne znam, mozda se taj lik pojavi na streetraceu.. Tu RX7icu sam vidio kod onog vulkanizera kad ides od kingcrossa prema gajnicama s lijeve strane.
    Ali ta RX7ica je postojala i prosle godine pa nije bila na streeraceu...

  10. #60
    Black Knight_
    Guest
    A ti perica turbo ne kenjaj govna. Ako ti auto ide max 180km/h znaci da mora postici tu brzinu u otprilike 4 sekunde ako bi htio preci 400m u 10,2 sekunde.

    dakle auto mora ubrzati do 180km/h za 4 sekunde. recimo da auto ima 600 kila s tobom unutra. taj motor mora ubrzati 600 kila na 50m/s sto je 1500000 J kineticke energije. Snaga potrebna za rad od 1500000 J u 4s je 375kW. To je cisto fizicki. Sad jos tu treba pridodati cinjenice tipa otpor zraka i kotrljanja, cinjenicu da tesko mozes prenijeti svu tu snagu na podlogu barem u startu, cinjenica da izgubis djelic vremena na saltanju i sl. Sve zbrojeno ti treba ovak od oka minimum minimorum 650ak konja u autu od 520ak kila za to sto ti pricas.

    Da ne govorim da bi taj auto gotovo sigurno imao bolje vrijeme da ima vise brzina od dvije...

  11. #61
    Black Knight_
    Guest
    E da, taj motor bi morao imati prosjecnu snagu po koristenom rasponu okretaja 650ak KS. Maximalna snaga takvog motor bi vjerovatno bila i 700-800 konja...

  12. #62
    perica i njegov turb
    Guest
    Black Knight svaka cast.Skoro si pogodio samo motor se vrti na 16000 o/min ima jos nekih sitnih problema ali i to cemo srediti.Sta mislite sta vozi Niko Pulic ne mislim na njegov BMW nego ono drugo auto.........i mislim da mu je dovoljno dvije brzine jer takav auto nema nikakve sanse da se vozi normalno po gradu.

  13. #63
    Black Knight_
    Guest
    16000 okretaja?

    Kao prvo to cudo mora biti poregano i proci njihovu tehnicku komisiju. Cak i ako nekim cudom poregas taj auto i prodjes tehnicku komisiju ne vjerujem da ce ti dati da se utrkujes osim u otvorenoj klasi koja je tako i tako samo za show.

  14. #64
    perica i njegov turb
    Guest
    Kao prvo imas li kakvu zamjensku rijec za poregano Drugo zasto nebi dali da se utrkujem u klasi kojoj pripadam ako zadovoljavam uslove, nigdje ne pise da auta od 16000 o/min nemogu se takmiciti u klasi onoj kojoj bi trebalo osim u slobodnoj.A i ako ne daju daju se sudije sredit ,,Poslacu ih u armirani gips" ) )

  15. #65
    Girrari
    Guest
    Ajd' prestani.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * *</font>

  16. #66
    Black Knight_
    Guest
    Pa pise ti kao prvo da svi auti sa motorima koji serijski imaju preko 350 konja automatski idu u otvorenu klasu.

    Nadalje to moraju biti cestovni auti. Ne vjerujem da se u ijedan cestovni auto ugradjuje motor koji se moze vrtit na 16krpm. Pa prema tome to uopce nije serijski cestovni motor. Vise zvuci ko da je iz neke formule uzet. A i cijela prica zvuci ko da je formula u pitanju.
    Jedino sto je cudno su te dvije brzine...

    Pravila postoje i na jedan ili drugi nacin ce te sigurno izbaciti bez obzira sto mozda i uspijes na neku stelu to cudo i poregat..
    Nikad ni na jednom SR u svijetu nije pobijedio motor koji se vrti do 16krpm pa tako nece ni na ovom...

  17. #67
    GTTu puuun kurac
    Guest
    PA DA NE POVJERUJEŠ KOJI KRETENIZAM!!!


    MA PERICA ČEGA SI SE TI NAŽDRL?!?!?

  18. #68
    perica i njegov turb
    Guest
    NAŽDRL se nisam a ako kazes da nikoji motor sa 16000 o/min nije pobijedio moj ima 10,2s na 402m prema tome moze.Sto se tice da je motor iz formule jeste ali malo starije ali ne mislim kao one iz F1 to bi bilo malo previse.Iako bi isao u slobodnu klasu makar cu ostale tatine sineke - sminkere koji imaju bijesne aute samo za foliranje.

  19. #69
    POCKET
    Guest

    BOLNICA!!!

  20. #70
    mc
    Guest
    Perice, a za koji k.... tebi sluzi taj tvoj auto?<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  21. #71
    Koko
    Guest
    Daj prestani kenjat. Do tvojih 10,2 smrdi cijeli forum...

  22. #72
    perica i njegov turb
    Guest
    Kao sto sam napisao auto se ne moze normalno voziti po gradu jer ima samo dvije ubitacne brzine jer se prva koristi kao start dok produ eventualna proklizavanja..........a koristim ga za drag utrke idem na aerodrom sa kolegama ba bacimo joju drag utrku.Ali poslije svake utrke boli vrat pa zato ne vozim ga cesto.

  23. #73
    Ed Hunter
    Guest
    Za ženu, da se lakše parkira!

  24. #74
    perica i njegov turb
    Guest
    Moze bez nepotrebnih vrijedanja jer ja se sa nikim ne svadam pa prema tome pirajte rijeci.

  25. #75
    mc
    Guest
    Ne kuzim ja tvoju filozofiju Perice.
    Recimo da je tocno sve sto kazes. Ti imas "auto" koji postavis na ravnu snitu i on predje 402 m u 10,2 sec. Tatini sineki imaju npr. BMW M5 koji na 402 m nema tvoj "auto", ali je po svim ostalim kriterijima bolji od tog tvog cuda. I ti mislis da si ti bolje prosao u zivotu?!? <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

Slične teme

  1. STREET RACE 402
    By CLIO SPORT in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 29
    Posljednji post: 29-12-2010, 20:50

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •