Stranica 1 od 21 12311 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 503

Tema: 402 STREET RACE - 2004

  1. #1
    GTT- the beast
    Guest
    Evo kao što i sam naslov govori nešto o istom događaju, dali netko zna o rasporedu događanja, gdje, kada...
    Ujedino možete iznjet neke svoje komentare, kritike, pohvale ili ako mislite i sami bit sudionici tog događaja sa kojim ćete autom doć i kakve čete preinake raditi na istom?

    RACE ON!!!


    ) ) ) <br><hr><font size="+1" color="red">××××ING FAST GTT</font>

  2. #2
    _Stevo
    Guest
    Bit će 5 utrka. Probaj na www.402streetrace.com ak radi taj link još uvijek možda su već i metnuli pravilnik...
    <br><hr><font face="Courier" color="blue">I am going, I am going
    Any which way the wind may be blowing
    I am going, I am going
    Where streams of whiskey are flowing</font>

  3. #3
    perica i njegov turb
    Guest
    E jeli istina da auta u klasi iznad 3000ccm se ne natjecu za novcanu nagradu vec samo da se odredi ko prije prede 402m.Sta mislite o rezultatu u klasi 2000ccm da auto prede za 10,2sekunde 402m i ima li boljih vremena od 10,2s.

  4. #4
    GTT- the beast
    Guest
    Hvala Stevo! <br><hr><font size="+1" color="red">××××ING FAST GTT</font>

  5. #5
    GTT- the beast
    Guest
    Perek za 3000 kubika sam i ja nekaj slićno čul ali neznam...
    Kaj se tiće dva soma sumnjam da ima bolji rezultat od 10,2 sec.
    Jedna usporedba- u V. Britaniji je već nekoliko godina rekord u toj klasi oko 11.5.-12 sec na 402 metra a drži ga jedan GT Turbo...
    <br><hr><font size="+1" color="red">××××ING FAST GTT</font>

  6. #6
    perica i njegov turb
    Guest
    Kako je kod na su RH najbolje vrijeme u klasi 2000ccm i dali je istina da vec duze vrijeme vodi na prvom mjestu neki slovenac sa Hondom S2000

  7. #7
    GTT- the beast
    Guest
    Negdje oko 14.5 sec. ja mislim i vjerujem da ga drži taj slovenac sa onom sivom Hondom! <br><hr><font size="+1" color="red">××××ING FAST GTT</font>

  8. #8
    GTT- the beast
    Guest
    Ma koja banana, pa ovi na toj strnici(402 S.R.) nisu već više od pol godine niš novo ubacili!
    Neznam toćno ali negdje krajem ljeta ili početkom jeseni je zadnji upload, katastrofa... <br><hr><font size="+1" color="red">××××ING FAST GTT</font>

  9. #9
    POCKET ROCKET
    Guest
    Večeras opet imao iskustvo u crvenom SUZUKIJU SWIFT 1.3GTi... )

    500kg i 150ks sa šperom...

    14.7 na 402m...

    IspravakANAS GA I VOZIO.
    UBIJA.

  10. #10
    perica i njegov turb
    Guest
    Nazalost 14,7s nije konkurentno. ) ) ) )

  11. #11
    POCKET ROCKET
    Guest
    Zajebao si se i to jako.
    14,7 je ××××no konkurentno za klasu do 1300ccm.Nema bržeg osim Hayabuse.
    ) ) )

  12. #12
    S V T
    Guest
    Megabusa bosnia airlines ) <br><hr><font size="+1" color="blue">ride with pride!</font>

  13. #13
    perica i njegov turb
    Guest
    Zasto bosnia airlines.

    Jos me nesto zanima mogu li se natjecati u vise kategorija npr:2000ccm,3000ccm i iznad 3000ccm ako imam dobro vrijmeme i stigne li se sve odvesti utrke.Uostalom me zanima ako stavim NOS u auto od 2000ccm hocu li onda morati promjeniti kategoriju ili ostajem u 2000ccm.

    I sto sam gore naveo dali se dobijaju novcane nagrade u kategoriji iznad 3000ccm mislio sam na slobodnu klasu. )

  14. #14
    S V T
    Guest
    Ako stavljaš NOS u auto predpostavljam da taj auto ima i turbo, a ako ti auto od 2000 ccm ima turbo automatski ide u klasu do 3000 ccm jer za turbake se kubikaža množi sa 1.4, znači 2000 x 1.4 = 2800 ccm.

    Automobilima sa NOS-om se kubikaža množi sa 1.7 ako se ne varam!<br><hr><font size="+1" color="blue">ride with pride!</font>

  15. #15
    S V T
    Guest
    p.s.

    zašto bosnia airline

    zato jer je lik iz bosne

    p.p.s.

    sa tom izjavom nisam mislio ništa loše<br><hr><font size="+1" color="blue">ride with pride!</font>

  16. #16
    perica i njegov turb
    Guest
    Onda nista od NOS u autu.E jos me zanima ono mogu li se takmiciti u vise kategorija npr:2000-3000 i iznad 3000ccm ako imam dobro vrijeme i stigne li se na sve stici.

  17. #17
    S V T
    Guest
    Možeš nastupati samo u jednoj klasi!

    Auto ide pred tehničku komisiju prije SR-a i mora biti registriran! Prije svakog starta striček milicajac ti da alkotest!<br><hr><font size="+1" color="blue">ride with pride!</font>

  18. #18
    S V T
    Guest
    Dalo bi se malo experimentirati sa gorivom, recimo ako živiš blizu granice neke zapadnoeuropske države pa skokneš preko i kupiš njihov benzin i onda u recimo 20l benzina uliješ 2 octane boosta! ) <br><hr><font size="+1" color="blue">ride with pride!</font>

  19. #19
    perica i njegov turb
    Guest
    Steta mislio sam se takmiciti u vise klasa.....

  20. #20
    S V T
    Guest
    Možeš se takmičiti sa više automobila!<br><hr><font size="+1" color="blue">ride with pride!</font>

  21. #21
    perica i njegov turb
    Guest
    E sada da imam vise auta da ali posvetio sam vise paznje jednom pa mislim da imam dobre uspjehe pa sam mislio sa njim se takmiciti u vise klasa da se moze.

  22. #22
    S V T
    Guest
    Kompa pa vozi u jednoj klasi!

    Što se vozi?<br><hr><font size="+1" color="blue">ride with pride!</font>

  23. #23
    perica i njegov turb
    Guest
    Htjeo sam oderati ove jace aute sa manjim autom a sto se vozi to je tajna.Neko je vozio slican auto,ima samo jedan covjek takav auto ali moj ide kao raketa.................>

  24. #24
    GTT- the beast
    Guest
    Daj Perek kaj se bojiš pa reci kaj voziš!!! <br><hr><font size="+1" color="red">××××ING FAST GTT</font>

  25. #25
    perica i njegov turb
    Guest
    Neka ostane tajna koje cu voziti auto i nemam se koga bojati

Slične teme

  1. STREET RACE 402
    By CLIO SPORT in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 29
    Posljednji post: 29-12-2010, 20:50

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •