Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 48

Tema: TUNING klub

  1. #1
    Aero
    Guest
    Dakle, tjuniranje, sve o njemu, prerade, ideje, dijelovi, kako?, zašto, slike...<br><hr><font color="blue">BMW POWER

    Svako ima svoju, a moja je: jedi burek dok je topao.</font>

  2. #2
    Aero
    Guest
    Za početak, jedna bolnica:



    Posljednji stage ima:

    Performance tuning to 620 hp / 456 kW at 7,200 rpm
    Max. torque 780 Nm at 4,550 rpm
    0 - 100 km/h in about 3.6 s
    0 - 200 km/h in about 10.0 s
    0 - 300 km/h in about 22.5 s
    V/max about 350 km/h

  3. #3
    Aero
    Guest

  4. #4
    Aero
    Guest

  5. #5
    Aero
    Guest

  6. #6
    Aero
    Guest
    BMW M5, dva superchargera, 1000 KS



  7. #7
    max max
    Guest
    Bravo aero dobra tema a i slike ...
    E sad tuning DA ali kako ,pa kod mene u SB nemožeš kupiti ni sprej za čeljusti kočnica o nekakvoj dodatnoj opremi tipa Speed up-a da i ne govorimo.
    Čitao sam postove od ekipe sa foruma kako se sprdavaju sa Molydonom i njegovom ponudom pa nama iz SB treba samo cestarine 110kn do njega.I šta se onda dešava da u nemogučnosti nabavke cool opreme dobivamo kič na autima iako volja postoji,a rješenja nema.
    Nekada ni novci nisu problem ali felge tipa OZ u Brodu nema dilera.

  8. #8
    Mehanicar
    Guest
    max max reci sta trebas pa cemo nesto srediti !
    jel BMW servisiras kod Vuke ili negdje drugdje ?

  9. #9
    max max
    Guest
    Do sada kod Vuke

  10. #10
    Mehanicar
    Guest
    i jesi zadovoljan ?
    sta ti sipa od ulja Aral ?

  11. #11
    max max
    Guest
    Mislim Shell Helix 5W-40 a sad šta je nasuo ?? Uglavnom sam zaddoljan samo mi nije jasno da nakon velikog servisa na 30 000km ne operu motor,čak ga ni ne obrišu

  12. #12
    Mehanicar
    Guest
    pa i to treba platiti,
    ma joj, nemam bas o njemu lijepo misljenje, imam iskustva s par frendova i uvjek neki konflikti !
    Frendu mi je na onom Bumbicevom bivsem 325 cabiu crnom htjeo uzeti 1400kn za lambda sondu a bila ispravna, i jos ima takvih primjera, tako da mi se ne svidja nimalo !
    inace znam dobro Kresu, onog debelog sto mu je glavni mehanicar pa ako ti sta bude trebalo ili budes imao kakvih problema javi ( kad istekne garancija naravno , pa cemo nesto fusariti )

  13. #13
    max max
    Guest
    O.K. ma kakva garancija daleka prošlost riječ je o E46 320d iz 2000 .g. a o Škembi sve najbolje i nadam se da je na istoj razini znanja kao i ti,nego reci ti meni dali TDI motori imaju Luft masse meser? )
    A o radu na mom autu sve nema problema dogovoreno baš uskoro trebam mijenjati sve pločice i čuj sad ovo Juridove kod Boba u delta autu 341kn a kod Vuke 850kn prednje

  14. #14
    Mehanicar
    Guest
    Moram ja Skembu jos puno nauciti ,
    super je on,
    a o tome ti ja govorim, Vuko je lopina ziva !
    pravi si Skembo na koloniji 2 radionice, to znas, pa cemo tamo fusariti !
    a to si ti tamo bio pitao ili ?
    ma nemaju, sta ce im, imaju senzor za toplinu, ali ovom ne vidim svrhu ! )

  15. #15
    max max
    Guest
    Baš mi Škembo provjerio u njihovom cijeniku i to prednje pločice 850kn a zadnje 700kn i nekakvi konektori 2kom po 100kn plus rad oko 2300kn i to također Juridove ,a u Delti Kreši kod tehničkog 341kn pa to nije normalno,da li znaš koji se to konektori mijenjaju prilikom mijenjanja pločica,da li su to oni kontrolori potrošnje pločica jer ne dolaze u paket sa pločicama.

  16. #16
    max max
    Guest
    Ne,nisam ja sam ti onaj što je sa temprom poderao calibru na auto cesti..

  17. #17
    Mehanicar
    Guest
    da znam, oni okrugli sto su ti ubodeni u plocice i ne treba njih mjenjati jer se ne trose, ali Vuko je Vuko po tko zna koji put ,
    a znam da ti ganjas calibre po autoputu

    zasto pitas za mjerac protoka ?
    pa dieselu je pedala gasa spojena "direkt" na ubrizgavanje, on ne radi sa stalnom lambdom uostalom zato i nema ni nje na auspuhu !

  18. #18
    max max
    Guest
    ma vidi nisam ti ja na tvojoj razini znanja,ali bio kod Čiriča i držao ga u ruci košta 1280kn za nekakav TDI motor mislim 90ks na passatu i onda iz razgovora sa njihovim mehaničarem saznam da je to kronična bolest kod Tdi motora tako da tvrdim da postoji na tdi motorima i na škodi i seatu ali nema veze,voziš li ti šta

  19. #19
    POCKET ROCKET
    Guest
    ×××× ga pes,

    PATENTIRAM RIJEČ BOLNICA!!!

  20. #20
    Mehanicar
    Guest
    nemam pojma cemu sluzi, a kakv je s uzarenom niti ili ?
    a ja pa Tipa i Bravu , nikud od talijana, imas zasto dizati haubu skoro svaki dan , pa kad te nesto veseli ona si to kupis !

  21. #21
    max max
    Guest
    Ma nema veze ,ima nekakvu malu žicu u sredini tog valjka.
    Vidi vozio sam fiata 5. godina i sve osim prvog servisa sam sam radio ja i moj stari sve remenje ,vilice,amortizeri,stabilizatori torzione osovine,brtvi dekla jedno 9 puta,brtva kartera 2. puta ,ali nikad baš nikad nije ni zatrzala ,auspuha zadnjih 4.lonca a sada tvrdim da je bila udobnija od ovog BMW-a.Volim Fiata.

  22. #22
    Mehanicar
    Guest
    , e ta brtva dekla ja sam samo 2 do sada promjenio, ali morati ce i treca, i 2 semeringa na radilici , a brtva katrera mi isto flisa , mene samo ovaj potenciometar zaje.... ali sad otkada je sredjen 2B olovkom radi ko novi ,
    ostalo je sto kazes, vilice, amortizeri, spone, promjenio sam i servo lervu jednu za sada , 2 reglera, bendix,....
    a sto se samog motora tice on je dosta robusan i nemam neke zamjerke !

  23. #23
    max max
    Guest
    zaboravio sam ti reči da sam ju prodao sa 175 000km i da još radi O.K.
    Semering na radilici nečeš vjerovat bio suh,nikad diran,kao niti alnaser ili altenator.četkice nikad vađene, e da curilo ulje na benz.pumpi u Gas-u na Koloniji 150kn promjenjena 15 min.
    Jedina mana potrošnja svaki dan ili nekad drugi pumpa "X" 100 kn -Ubila me po novčaniku,ali ne žalim

  24. #24
    Mehanicar
    Guest
    znam, imam izlizan american karticu full, samo sto se ne zapali od provlacenja jer se ne stigne ohladiti !
    sad kad sam napravio potenciometar je puno bolje, ne ide vise u gradu od 9-10 (ono lezernije ), a prije je znao i do 15l

  25. #25
    max max
    Guest
    na koji poteciometar misliš nije mi jasno i da li na tipu ili bravi vrtim u glavi ali imam blokadu pojasni malo da skužim

Slične teme

  1. CHIP TUNING
    By Navi in forum Auto servisi
    Odgovora: 29
    Posljednji post: 13-09-2004, 23:09
  2. Gdje Na TUNING?
    By Go in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 70
    Posljednji post: 15-12-2002, 14:53

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •