Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 42

Tema: Koliko često perete aute

  1. #1
    petak
    Guest
    Sad po zimi kad je snig i led i sve puno soli.
    Jesu vam draže ručne ili one automatske praone.
    Perete li rupe oko kotaća ili cili pod?
    Ja moram priznati nisan baš agilan kod pranja, ali nakon svakog sniga barem pod i kotače operem
    <br><hr>

  2. #2
    Fresh
    Guest
    Zadnji put je opran u automatskoj (iako ih baš ne preferiram) negdje sredinom 1. mjeseca. Prije toga je opran ručno cca početkom 12 mjeseca.

    Kad je toplije (od proljeća do jeseni) priuštim mu jednom mjesečno kompletno pranje.

    Kad ovo pročita kolega ŠULE ne bu više razgovarao sa mnom...<br><hr>

  3. #3
    mc
    Guest
    Ja sam zadnji put oprao auto sredinom 12/03... <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  4. #4
    ki
    Guest
    svaku subotu a po potrebi i prije.

  5. #5
    petak
    Guest
    Zanima me koliko dobro automatske peru pod jer on najviše pati zimi.
    Ove ručne samo prođu po kotačima, a ostatak ništa.

  6. #6
    Dr. Strangelove
    Guest
    Pa ove novije automatske se hvale sa podnim pranjem... jes da je skuplje, al ja ga operem na taj način bar 2 put u zimi... )

  7. #7
    Seatibiza
    Guest
    jebate ljuk, opral sam ga podno u automatskoj praoni onoj OMW kod Hajnclove i auto mi od ispod bil ko iz ducana......al samo prvi dan

  8. #8
    Brock
    Guest
    Svaka 3-4 tjedna, a unutrašnjost po potrebi i ... uvijek podno pranje. Twingo nije osjetljiv na mlazeve vode sa donje strane za razliku od Astre koju sam 2 puta gurao iz praone van...

    Twingo

  9. #9
    petak
    Guest
    Ma da; meni je jednom izgorija regler kod pranja jer je sve bilo zaliveno vodon

  10. #10
    166
    Guest
    svake subote unutra i van.stakla takodje zato sto pusim u autu

    pod kad se sjetim.
    takodje feluge i mazanje guma<br><hr><font face="Courier" size="+1" color="green">rodio sam se kao vrlo mlad</font>

  11. #11
    ŠULE
    Guest
    )
    Pa praktički svaki dan operem jedan auto.

  12. #12
    Brock
    Guest

  13. #13
    POCKET ROCKET
    Guest
    Auto perem dva do tri puta tjedno.
    Nema Boga da mi auto bude prljav.
    Perem sve, puhalice čistim sa štapićem za uho i tako dalje...
    Mažem gume i imam posebno sredstvo za sjaj felgi.

  14. #14
    Pikaso
    Guest
    daj reci mi ako ti nije problem koje je to sredstvo i gdje se moze kupit.Ja trljam sa svim mogucim sredstvima pa mi opet ostaju male mrljice.Mozda to tvoje pomogne.
    Hvala

  15. #15
    POCKET ROCKET
    Guest
    SONAX rader reiniger.
    OMV istrabenz.

  16. #16
    Pikaso
    Guest
    E hvala puno stari.To jos nisam probao.Nadajmo se da ce pomoc

  17. #17
    _Stevo
    Guest
    Od kad sam ga dobil još nisam opral auto...a i ne mislim bar još jedno mjesec dana...Ko mu ×××× mater...past će kiša, a i snijeg rekli su...<br><hr><font face="Courier" color="blue">I am going, I am going
    Any which way the wind may be blowing
    I am going, I am going
    Where streams of whiskey are flowing</font>

  18. #18
    Aero
    Guest
    Evo, baš sam ga danas opral i napravil kompletni servis, filteri, ulje, dolijevanje životno važnih tekućina, svjećice...

    Još samo filtar benge.

  19. #19
    mara
    Guest
    ja perem auto jedan puta tjedno bez obzira je li cist ili prljav. a ponekad i cesce, npr. po ljeti. nisam tako temeljit kao ti Pocket ali iznutra mi je auto kao novi-tu samo gori od tebe
    nezgodno mi je sto nemam dvoriste pa ga nemam gdje prati. najvise ga volim sam oprati jer ga najbolje operem-po mogucnosti kod susjeda

  20. #20
    mara
    Guest
    a kad padne snig cim se malo povuce ja ga properem. i kotace i podnicu
    u kojoj se autopraoni moze oprati podnica?
    ja odem u Spansko(kod auto Willa ona praonica ili poslije ININE benzinske), ubacim 5 kn i isperem pod

  21. #21
    _Stevo
    Guest
    Kak vam se da tak svako malo prat auto?
    E Šule, el oćeš i moj auto prat jednom tjedno? Ono ak imaš rupu koji dan...Ili ti fali za popunit kvotu da svaki dan u tjednu jedan auto opereš ) <br><hr><font face="Courier" color="blue">I am going, I am going
    Any which way the wind may be blowing
    I am going, I am going
    Where streams of whiskey are flowing</font>

  22. #22
    Biciklist
    Guest
    pod možete oprati tam prije velesajma kod one benzinske.
    ZIMSKO PRANJE mislim da je 40kn ali i ostalo ne sam pod.<br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="blue">Smrt fašizmu sloboda praktikantima</font>

  23. #23
    prelude
    Guest
    Perem kad se isprlja, a zimi i češće radi soli. Perem najčešće u ručnoj praonici, a ponekad odem i u automatsku mada nisam zadovoljan sa automatskim praonicama. Najsretniji bi bio kad bi imao svoje dvorište. Kad odem kod obitelji u posjetu tad sam perem i to je pravi ritual. Pranje i lickanje traje po 2 sata.

  24. #24
    Jankinjo2016
    Guest
    ja perem kad se zmaže ali jedamput tjedno obavezno!! Automatska praonica kod velesajma ne pere baš dobro jer auto ide prebrzo kroz četnike ooopps pardon četke ali sam našao odličnu automatsku praonicu kod okretišta u dubravi u baotiću tam je super prvo ono pred pranj traje 3x duže a auto ide polako kroz četke tako da sve skine dole kad tam odem sam super zadovoljan!! ručne su mi dosadne tam nemam kaj radit dok frajer cicka!!!

  25. #25
    ŠULE
    Guest
    Danas ga perem!

Slične teme

  1. Auti koji se ne viđaju baš često... se prodaju.
    By S16 in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 23
    Posljednji post: 04-04-2004, 16:54
  2. Koliko trošite na aute?
    By petak in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 51
    Posljednji post: 19-03-2004, 13:52
  3. Citroen automobili jel se često kvare?
    By Korine in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 17-09-2002, 08:10

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •