Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Autodijelovi

  1. #1
    Vž-156
    Guest
    Konkretno potrebno mi je:
    prednja i zadnja hauba,
    prednji i zadnji branik,
    prednja i zadnja svjetla

    sve za Alfu GTV 97. Ako netko zna gdje ima rabljanih još bolje! Ovo je hitno!

  2. #2
    Ed Hunter
    Guest
    Nažalost konkretno ne znam. Vjerojatno najpovoljnije u Italiji na otpadu.
    Kaj kupil si neku karamboliranu?

  3. #3
    Vž-156
    Guest
    Najvjerojatnije bum dopelal karamboliranu, ali trebaju mi dijelovi i cijene da vidim da li imam računicu!

  4. #4
    doc
    Guest
    Vž-156, ima jedan otpad u blizni Trsta. Tamo je moj brat isao kad je razbio Themu. Kupio je haubu, svijetla, bratnik i vezni lim za niti pola para koliko je kod prikratkog kostala hauba!

    Interceptor vjerojatno bolje zna sta ima na tom otpadu! )

    Ili plavi oglasnik, mada je to samo gubljenje vremena, ali nikad se ne zna. "mozda" ima i koji posteni svercer!

    radujem se novoj GTV u gradu!

  5. #5
    INTERCEPTOR
    Guest
    Ima tri odpada kod trsta, al to je sve za××××× kakvi su odpadi kad se ide prema udinama i veneciji. Meni ej trebao mjenjač za mini, dali su mi usput i motor, sve skupa za 185€. Mjenjač je pic pic.

    U trstu su malo veće cijene, a i ponuda je manja - i moraš sam skidat sve.

  6. #6
    INTERCEPTOR
    Guest
    Tek sad vidim da se radi o GTV, Trst ni ne računajte tu. Već na odpade koji su blizu autoputa A4. Tamo se jako razbijaju, pa ih odmah zapelaju na odpad u blizini kojih ima kojih desetak.

  7. #7
    doc
    Guest
    čuj i ovaj u Trstu je premija naspram nasih otpada!
    a to je istina da moras sam skidati, zato jer moj buraz isao s mehanicarom koje je srafio!

  8. #8
    Vž-156
    Guest
    Mislim da nebu problem skinuti ove djelove limarije, samo bi mi trebali konkretniji podatci o lokaciji otpada!

  9. #9
    pastele
    Guest
    vž 156

    ja sam ti bio na otpadu pored trsta prije nekih tjedan dana i nema ti niti jedne GTV ,bio sam samo na jednom,prošao po cijelom otpadu,i sigurno nije bilo,ali se nađe svasta zanimljivoga....
    bilo bi steta da takve alfe zavrse vec tamo

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •