Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 31

Tema: Kada zamjeniti gume na automobilu?

  1. #1
    Outkast
    Guest
    Kada vi to radite,nakon koliko kilometara ili godina?

  2. #2
    Bmw Touring
    Guest
    prosjecno svakih 25.000 km oli ti ga oko 6-7 mjeseci

  3. #3
    Puntolino_
    Guest
    Zavisi o gumama, načinu vožnje, opet gumama....
    Ja imam plastikuse od mišelina, auto ima 43t km a gume su ko nove, dakle, ne troše se, dakle, ne drže cestu dovoljno, pošto se volim žešće voziti trebale bi se bar malo potrošiti, a ono ništa....mislim da je 40ak tisuća maksimum za gume

  4. #4
    Alfa 147
    Guest
    30-40 tkm. Danas sam popizdio i skinuo zimske gume i stavio ljetne.
    Sto se mene tice zima je gotova ) !

  5. #5
    Girrari
    Guest
    Ja bum se još strpil.

    Gume mijenjam kad se potroše.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * *</font>

  6. #6
    Puntolino_
    Guest
    I ja mijenjam gumu kad ju potrošim!

  7. #7
    širokobriježanin
    Guest
    Na golfu gume nisu dirane otkad ga imam, tj. od 6/7 mjeseca. A sumnjam da su mijenjane u zadnjih godinu, dvije...

  8. #8
    GolfTD
    Guest
    Po zakonu je zabranjeno voziti sa gumama cija je shara plica od 1mm. Moje je misljenje da je to malo pretjerano. Pravo vrijeme za mijenjanje guma je kada se pocnu vidjeti zice jer tada voznja postaje opasna.

  9. #9
    prelude
    Guest
    Tek tad postaje zanimljivo. Iskre sjevaju na sve strane. Po noći izgledaš ko božićna jelka.

  10. #10
    Member
    Datum registracije
    Jun 1972
    Postova
    37
    Rep Power
    0
    Kada se istroše.Ovisi o kvaliteti gume,
    načinu vožnje.Svaka guma trebala bi uz
    normalnu vožnju prelaziti 40000km.
    Može ići i preko 60000km.Vremenski svaki pet godina jer stara i neistrošena (stajala)guma kao i istrošena.

  11. #11
    Fresh
    Guest
    Koliko mogu trajat zimske gume koje koristim cca 4 mjeseca godišnje i u tom periodu prođu 5000 - 6000 km.

    <br><hr>

  12. #12
    Brock
    Guest
    Oy Freshinjo... jesi se vratil sa žderačine i opijačine?

  13. #13
    mc
    Guest
    I tebe je kurio s SMS-ovima? <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  14. #14
    Ed Hunter
    Guest
    Fresh, ako se normalno voziš mislim da ne duže od 5 godina. A i vidiš nakon određenog vremena kak ti drže cestu. Dal ne gube pomalo svojstva (dal imaju grip), a naravno vidiš i kakav ti je profil.

  15. #15
    Brock
    Guest
    mc... da kurio... zval me i podrigival se u slušalicu nakon što se obžderao škampa, rižota od liganja i Malvazije....

  16. #16
    mc
    Guest
    Ja na Twingu imam Toyo Vario (prednji kotaci) nekih 43 tkm, a Michelin Energy nekih 48 tkm (zadnji kotaci). Toyo je poprilicno skuren, a Energy kao nove - to dovoljno govori o voznim kvalitetama Energy-a. Makar me kupac Twinga nece moci loviti za sve cetiri gume - osim ako se ne kuzi u problematiku.<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  17. #17
    mc
    Guest
    Djubre pokvareno... ) <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  18. #18
    Brock
    Guest
    I meni su moje Mišelin Plastikus ko nove nakon 7 godina (30000km i voze se samo po zimi)...

    Al su zato ljetne Yokohama A509 pristojno potrošene, a ovo im je definitivno zadnja sezona. Stare su 5 godina, ne voze se po zimi (11, 12, 1, 2 i dio 3-ćeg mjkeseca) i imaju nekih 40000km.

  19. #19
    Fresh
    Guest
    Ja vas podjebaval, kada

    Samo sam jučer nazvao mc, da malo oslušne šum valova...

    A bilo je fino, avantura je završila jednom finom rakovicom i dva deci vinčeka.

    Toliko ribe i vina ne konzumiram u 6 mjeseci, koliko sam u ova tri dana.

    Ipak moram se zahvalit poslovnim partnerima, sponzorima na svemu tome.

  20. #20
    Brock
    Guest
    Ma... to smo ti mi samo ljubomorni... )

  21. #21
    Outkast
    Guest
    Namjeravam kupiti Sava gume, svaka košta 200 kn.Vaše mišljenje o toj marki koja doduše nije izvikana kao Pirelli ili Micheline ali je navodno kvalitetna?

  22. #22
    Seatibiza
    Guest
    Kaj pa to vozis kaj guma dojde 200 kuna, morti Pony bicikl??

  23. #23
    mc
    Guest
    Koji auto i koja Sava?<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  24. #24
    alien5
    Guest
    Baš i mene zanima koja to nova Savina guma košta 200 kuna: možda ona za motokultivator?

  25. #25
    Outkast
    Guest
    Vozim Punto, prvi kultni model. A gume su Sava Radial na popust 10%?

Slične teme

  1. Sve o vašem automobilu
    By Šime in forum Auto servisi
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 22-04-2004, 14:39

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •