Stranica 3 od 4 PrvaPrva 1234 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 51 do 75 od 79

Tema: Reklama za Fiat!

  1. #51
    OS FIAT>>>
    Guest
    ) <br><hr><font color="blue">www.puntopower.com</font>

  2. #52
    Aero
    Guest
    ) )

  3. #53
    Cezy
    Guest
    ) ) )

  4. #54
    doc
    Guest
    ××××te nas tehnicki,
    do pred 5 godina smo ja i stari isli na tehnički registrirat golfa, a dofurali smo se unićem i 100 kn mita! Covjek auto nije niti vidio a sve je fino ispunio. Valjda zato jer se radilo o VW-u pa se podrazumjeva da je sve OK!

  5. #55
    doc
    Guest
    ovo je trebalo prije biti...
    ) ) ) )

  6. #56
    alien5
    Guest
    Aj kad mi već gomila ljudi govori da se registriram da mi neki forum master objasni prednosti i nedostatke registracije (mene a ne auta)- mene mući to da ću valjda svaki put morat gubit vrime na registraciju, a obzirom da sam vodenjak, nervira me svaka pripadnost nečemu (neću politiku u moju butigu).
    I da komentiram ono zadnje: stvarno, gomila ljudi na cesti nema pojma zakone, a kako se vidi iz priloženog ni oni šta bi ga trebali provodit ga ne znaju!
    Imamo Hrvatsku!!!!!!!

  7. #57
    mc
    Guest
    Prednosti su ti sto:
    - nitko ne moze pisati pod tvojim nickom i stvarati guzvu na tvoj racun;
    - mozes stavljati slike;
    - imas edit.<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  8. #58
    alien5
    Guest
    mc -thanks, I'll think about it!

  9. #59
    Brock
    Guest
    I... kako napreduješ iz Gosta u Membera... pa u Senior Membera... pa u Forum Mastera... uvijek imaš razlog za pit! )

  10. #60
    Girrari
    Guest
    <br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * *</font>

  11. #61
    sepra
    Guest
    piket, može klada u pivu i pizzu. <br><hr><font face="Courier">Erotski roman: Zaključan u pivovari</font>

  12. #62
    sepra
    Guest
    Alien5 kada si logiran i kada ulaziš na forum. Spremi si onu stranicu log-in kao početnu. I onda se prvo fino logiraš pa tek onda ulaziš na forum. Tako onda se nemoraš ponovo logirati svaki put poslije svakog odgovora.<br><hr><font face="Courier">Erotski roman: Zaključan u pivovari</font>

  13. #63
    piquet
    Guest
    može sepra.

  14. #64
    alien5
    Guest
    Friends!
    Romans!
    (Julije Cezar - Shakespeare)
    Evo i mene u membera!
    Sad ste svi gotovi!

  15. #65
    alien5
    Guest
    Da Rookie!!!
    E već ste me zaje....<br><hr>

  16. #66
    mc
    Guest
    Neces dugo biti Rookac. Welcome to the club! <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  17. #67
    Girrari
    Guest
    Dobro nam došel prijatelj...<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * *</font>

  18. #68
    alien5
    Guest
    MC - aj please- kako stavit slike sa svog vlastitog PC i kako stavit ovu slicicu ispod imena?<br><hr>

  19. #69
    Girrari
    Guest
    Ne možeš stavljat slike s vlastitog kompa osim za avatar.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * *</font>

  20. #70
    mc
    Guest
    Za avatar odes na "profil", pa "promjena profila" i dalje ces se snaci - jedino ti ta slikica mora biti dovoljno mala (ne znam tocno ogranicenje).
    Slike sa svog kompa moras prvo staviti negdje na internet (Yahoo ili sl.) i onda baciti link na njih bas kao i za sve ostale slike.<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  21. #71
    Brock
    Guest
    Potpis isto stavljaš u profilima, a pojavljuje se samo kad odeš na "ODGOVORI", a NE pojavljuje kad odgovaraš u ovoj kućici ispod...

  22. #72
    alien5
    Guest
    Ma manta me ovaj avatar: imam gif sliku, manja od 4 kb, rez. manja od 65x50 i opet neće?!!
    jel ima još koja kvaka?<br><hr>

  23. #73
    mc
    Guest
    Ne znam, mozda nece gif-ove nego jpg-ove - probaj.<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  24. #74
    alien5
    Guest
    Ima li kakve veze sa statusom rookia - moram li bit junior member?<br><hr>

  25. #75
    Brock
    Guest
    Koliko ja znam... ne. Trebalo bi radit...

    Doduše... Fresh si je upload-ao sliku za avatar, pa mu se pojavila na forumu tek nakon nekoliko sati...


Slične teme

  1. Fiat Large - Najveći Fiat budućnosti
    By novosti iz fiata in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 25
    Posljednji post: 27-01-2003, 19:41

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •