Stranica 3 od 11 PrvaPrva 12345 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 51 do 75 od 270

Tema: Katalenić strikes again

  1. #51
    Girrari
    Guest
    Ja sam za to da ga nađemo i malo naravnamo. Pa nemre se tako ponašat prema članu našeg foruma.


    <br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * *</font>

  2. #52
    S16
    Guest
    Girro, ja san za (čak i ako se zajebaješ)

  3. #53
    Ing
    Guest
    Ma pustite ga potražite mu sestru.

  4. #54
    Cesare Fiorio
    Guest
    lagana retardacija..... )

  5. #55
    Aero
    Guest
    Megane_SB ) ) ) ) ) ) ) legenda si.

  6. #56
    Rossonero
    Guest
    Gle kak se svijet mali Ing.! Kaj si nas pratil i prema banci ili si produzil? Pa onda si videl kaj se desilo. Ipak je tam duga ravna streka pa nisi ziher nist propustil. Btw, nisi ti nekaj prical da si imal frke s jtd? Ili samo s serviserom? Svejedno, javi kad bude kakvih detalja glede prodaje jer nikad se ne zna.

    Hvala Girrari, ali ne treba. Katalenicu je dovoljna kazna kaj mora zivjeti u svojoj kozi. A moramo ga i razumijeti... pa kak bi tebi bilo Girrari da svako jutro prvo kaj vidis je ta ogavna njuska u ogledalu? Normalno da je decko frustriran.

  7. #57
    S V T
    Guest
    Takav seronja bi u Crikvi ili nekom ookolnom mjestu opstao 45 minuta!<br><hr><font size="+1" color="blue">ride with pride!</font>

  8. #58
    Aero
    Guest
    ) ) )

    Tip je stvarno kreten. Bila je priča da je njegov stari slao snimke po radiopostajama na račun države.

  9. #59
    alfist_zg odlog.
    Guest
    ha ha koja prica Calibra

    koji bolesnik!
    Svaka cast sta nisi reagirao Calibra,samo bi se spustio na nivo idiota, ali za tog pinkleca ionako ne treba niti pola tvog dvometraskog stasa da se s njim pomete cesta hehe

  10. #60
    Girrari
    Guest
    S16, ne šalim se. Ja bi da dečko dobije malo po pički. Pa da vidi kaj je SZ mamu mu ×××××...<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * *</font>

  11. #61
    POCKET ROCKET
    Guest
    LOL GIRRARI!!!!!!!!!!!!!

    LUDDDDD....

  12. #62
    Brock
    Guest
    Dakle... u petak idemo za Čakovec?

  13. #63
    alien5
    Guest
    A da pošaljete vi tog Katelinca malo u Split?
    Mi ćemo mu besplatno instalirat grijanje u auto!
    Šifra: Torcida.

  14. #64
    Ed Hunter
    Guest
    ) )
    Vidim bila je jučer zanimljiva rasprava.
    Znači nemam samo ja negativna iskustva s dotičnom uvaženom zvijezdom naše estrade.
    Girrari, kaj opalil buš mu zidarsku?
    )
    Dečki pazite, ipak on ima nož!

  15. #65
    Brock
    Guest
    Je... bumo mu opalili zidarsku... ali zidarsku betonsku palentu oko nogu.... tak jedno.... metar kubni... )

    ... pa na plivanje... )

  16. #66
    Aero
    Guest
    ) ) ) )

  17. #67
    Ed Hunter
    Guest
    Maši ručicama, maši ručicama, .... e ×××× ga! )

  18. #68
    mc
    Guest
    Ja ne kuzim zakaj se ljudi tak agresivno ponasaju. Jutros krecem na posao i na prvom raskrscu moram skrenuti lijevo na glavnu i prilicno prometnu ulicu. Ukaze mi se prilika, skrenem, kad eto mi neke tete u crnoj Astri iza - trubi i blenda ko blesava jer je morala malo usporiti dok sam ja postizao brzinu. Dignem ruku da joj se ispricam iako i nisam napravio nista sto zasluzuje takvu ljutnju, medjutim to nju ne zadovoljava. Poslije ja vozim sasvim normalno, a ona se trudi da me pretekne i zadovolji svoj bolesni um. No, kako je guzva, a ona nedovoljno spretna ili odlucna, samo radi ×××××rije i sizi sto ne moze izvesti pobjedonosno preticanje. Jos uvijek se pitam sta nekome treba da si tako dize tlak u rano jutro zbog nicega... <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  19. #69
    POLOVNJAČA
    Guest
    a i vi svi ste u k.... , pa ×××××× ima koliko hoćete , mali milion ...

    a takvima treba netko pokazat di mu je misto .

    ja , koja zagovaram globalni mir i ljubav , veliki sam protivnik siledžija koji nesmetano maltretiraju svijet oko sebe . a njega je tribala mama već davnih dana ispleskat , a kako je ona to propustila moraju pošteni građani i građanke ...

    <br><hr><font face="Impact" color="red">Najgora stvar u životu je kad nemaš na što da se ložiš !</font>

  20. #70
    alien5
    Guest
    e Pole i ti si kontradiktorna - prvo mir i ljubav a onda pleskanje-odluči se!

  21. #71
    POLOVNJAČA
    Guest
    vidiš, to je uzrok - posljedica ( tako ja to zovem )

    ako dozvoliš ditetu da bude maltretirano od druge dice , učiš ga da je to normalno , što nije .

    na svaku silu triba odgovorit i kazat da to nije u redu . Problem je kad takav siledžija ne nalazi u svojoj okolini na otpor , nego izbjegavanje i micanje sa puta . I TO ME LJUTI .<br><hr><font face="Impact" color="red">Najgora stvar u životu je kad nemaš na što da se ložiš !</font>

  22. #72
    mc
    Guest
    Girro, kakva zidarska - treba ga uhvatiti u "merhaba" zahvat. Za vise informacija o merhabi pogledati temu "Automobilisticki vicevi"... ) <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  23. #73
    širokobriježanin
    Guest
    "Mi ćemo mu besplatno instalirat grijanje u auto!
    Šifra: Torcida."

    Pa šta se ljutite na dečka, nije on kriv. ××××ga, majka priroda se nekad zna zajebat...

  24. #74
    Black Knight_
    Guest
    Eto, ja moram reci da imam crnu bejzbol palicu u autu. Nikad ju jos nisam nikom pokazo ili koristio je u bilo kojem smislu, ali moram reci da mi je katalenic povuko noz u gorespomenutoj situaciju da bi mu razbio glavu s tom bejzbol palicom kroz zatvorenu sajbu i dok place od bolova i lice mu krvari smrskano od bejzbol palice i komadica stakla koja su mu se zabila u inako nakazno lice bi mu izrazbijo pol auta. I onda bi ga jos malo mlatio bejzbol palicom i vikao "JEL TI OVO TREBALO? RECI MANGUPE! JEL TI OVO TREBALO?"

    Koliko god grozno zvucalo vjerujem da je to zapravo dobro djelo jer smatram da taj vise nikad ne bi izvodio ×××××rije na cesti a kamoli vadio noz na nekog.

  25. #75
    mc
    Guest
    Ili bi kupio pistolj i ustrijelio prvog koji bi mu prisao autu nakon toga... <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

Slične teme

  1. Katalenić
    By Syyy in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 13-03-2004, 12:07

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •