Stranica 2 od 11 PrvaPrva 1234 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 270

Tema: Katalenić strikes again

  1. #26
    doc
    Guest
    a vozio je on prije vectre i Golf II, koji mu je savršeno pristajao!

  2. #27
    mc
    Guest
    Fakat. Nekom bu se priprijetil nozem, pa bu mu se desila lakukaraca... <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  3. #28
    Rossonero
    Guest
    Ma kriv sam kaj ga uopce isel zaustavljat i probat mu objasniti da nije normalan, ali kaj ces kad je i meni adrenalin prokljucal. Ne ponovilo se.

  4. #29
    mc
    Guest
    Ma bolje da nisi prljao ruke s govnom. Naletit ce on vec nekome...<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  5. #30
    širokobriježanin
    Guest
    Ja sam jedanput u životu burno reagirao pa sam tipu pokazao srednji prst. Minutu nakon toga sam se zakucao u njega. I ja sam rekao, nikad više. Nekad samo malo potrubim ili zablendam...

  6. #31
    INTERCEPTOR
    Guest
    ...se isprica nego izvadi NOZ i prijeti da ce me kao zaklati.





    1+2+3+....+ joža = kretenčina



    Dokažite jednakost


  7. #32
    POCKET ROCKET
    Guest
    OVAKO:

    ISTI TREN BI IZVADIO CZ 9mm I PROPUCAO BI MU AUTO OD POČETKA DO KRAJA.

    ONDA IZAŠAO,UZEO PAJSER IZ PEVECA I SRCE MU ISKOPAO S NJIM.




  8. #33
    INTERCEPTOR
    Guest


    Ovo na krov, a u prometnu pod napomena: katalenić navođenje.

  9. #34
    Dom Dom unlog.
    Guest
    Nemam riječi za tog kmeta.Kad je ponosno poziral kraj svoje nabrijane Vectre u jednim novinama.

    A propali abortus...

  10. #35
    INTERCEPTOR
    Guest
    ma mi smo svi ljubomorni šta nismo tako lijepi i talentirani

  11. #36
    POCKET ROCKET
    Guest
    DOMDOM, sad sam se toliko nasekirao kad sam pročitao priču od Rossonera da sam popio apaurin.

    Seljačina preprimitivna, učmala.

    MRZIM GA!!!

  12. #37
    POCKET ROCKET
    Guest
    INTERCEPTOR


  13. #38
    INTERCEPTOR
    Guest

  14. #39
    Dom-Dom
    Guest
    Pa da je preprimitivina seljačina to sam znao, ali da maše s nožem to sam fakat ostal paf!!!

    Ma došel bude on na bađu svoje inteligencije.

  15. #40
    INTERC000LER
    Guest
    Ross. trebao si ga izvuci iz auta nabit od koljeno i uvalit mu cipelu u usta nek se prokleta ×××××cina dobro "napusi". To je on bio mozda taj dan nervozan nisu mu dali kite

  16. #41
    POCKET ROCKET
    Guest
    Ej, CEP, uvijek sam puštao kosu da bi imao ovakvu frizuru...

    Ali mi nikada nije stajala tako sexy ko ovom bogecu...


  17. #42
    Megane_SB
    Guest
    Tajna snimka najnovijeg incidenta na hrvatskim cestama. Mladić na zemlji je renomirani, proslavljeni estradni umjetnik J.K., dok su gospoda na njemu identificirani pod konspirativnim imenima Pocket, INTCP i slično ...
    <br><hr><font color="blue">Clio Sport 182.... Even more vavavooom ...</font>

  18. #43
    širokobriježanin
    Guest

  19. #44
    Megane_SB
    Guest
    A nakon upozorenja sanitarne inspekcije ( nakon izvršene identifikacije žrtve ) isti je uklonjen o svom trošku ....
    <br><hr><font color="blue">Clio Sport 182.... Even more vavavooom ...</font>

  20. #45
    POCKET ROCKET
    Guest

  21. #46
    Ing
    Guest
    znači Rosso to si ti bil??
    pa nemoj se spuštati na njegov nivo, ja mu se obično nasmijem pozdravim ga rukom, na kaj on još više popizdi i odpelam se dalje.

  22. #47
    Dom-Dom
    Guest
    Pa kaj je to zbilja takav majmun da se sa cijelom županijom kolje???

  23. #48
    POCKET ROCKET
    Guest
    Izgleda da je.
    SRAMOTA.
    Pisat ću STORY.
    )

  24. #49
    Rossonero
    Guest
    Ing., kaj si svjedocil nemilom dogadjaju? Reko Ing., na greskama se uci stoga ne ponovilo se. Btw, koji bude netto za 156 jtd?

    Nije mi jasno kak moras biti bolestan da uopce imas noz u autu?! Najopasnije hladno oruzje kaj ja imam u autu je strugalica za snijeg.

  25. #50
    Ing
    Guest
    Je, Rosso ja sam izašel sa Chevroletom iz McDonaldsa iza vozila kojega ste propustili i promatral sam "efekat od tog".
    Kaj se tiče hladnog oružja ja osim strugalice imam i četku na dugom rukohvatu(ko palica za gen.Zagorca). )
    A kaj se tiče netto iznosa nebrem još niš reči, auto ima tek 30tkm(druga reg.), uglavnom kad bude aktualno ti doc ste prvi. ) <br><hr>

Slične teme

  1. Katalenić
    By Syyy in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 13-03-2004, 12:07

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •