Stranica 9 od 19 PrvaPrva ... 7891011 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 201 do 225 od 469

Tema: Honda vs Alfa

  1. #201
    Duce
    Guest
    ××××te sve znalci koji doma voze Yugo 45

  2. #202
    Aries
    Guest
    Duce, pa ti si pravi znalac, samo nastavi tako, zabavljaj nas ) ) ) ) ) ) ) )

  3. #203
    POLOVNJAČA
    Guest
    pa yužinu nikad nisam vozila , položila na stojadinu , i od tada bar pola milijuna kilometara odvozila , ... ne u yužini , a i da jesam boli te k....

    kakve to veze ima ???<br><hr><font face="Impact" color="red">Najgora stvar u životu je kad nemaš na što da se ložiš !</font>

  4. #204
    Cezy
    Guest
    Koji proljevi,jos od talijana,Doc,Os Punto,pa koji vam je!?!?!?!??

    1.Ko god voli brze aute,ferraria maseratia,tvr,lotusa,taj MORA volit i porsche!!! To je jednostavno tako. Oni koji ga nevolie u dubini svoje duse ce znati da je to samo zato sto mrze njemce.
    2.Pocemu je Ferrari veci mit od Porschea??? Pa Ferrari je samo tamo neka firma koja farba svoje aute u crveno.Girro ovo je kontrast tvog odgovora! Nemoze biti ili?!?!?
    3.Doc. 550 Maranello koji je pobjedio u gt seriji vozi grupu gt-n,a ne gt di voze 911-eri.
    4.Porsche je po motorsportu gledano ispred Ferraria.Zasto?? Zato sto su dobili Dakar,rally em,rally monte carlo,daytonu,3 puta naslovu f1,iako je motore nabrijavao svicarski TAG!!
    24h nordschleife,Rekorder na Le mans-u u svim klasama,Tour belearis. Jedino sto nikad nisu dobili je panamericana,zato su i nazvali modele carrera.

  5. #205
    verso
    Guest
    ja bi alfu

    al i honda je dobra...bila bi još i bolja da im talijan nacrta auto ) ) )

  6. #206
    Girrari
    Guest
    Cezy, ono kaj je Ferrari u sportu, to Porsche nije niti bude, bar ne tako skoro.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * *</font>

  7. #207
    Cezy
    Guest
    A sta je to ferrari u sportu???
    Osim f1 nemaju nista.A i tu im je prednost ispred mclarena i wiliamsa mala,iako su 20 godina duze u cirkusu.

    Ono sto porsch nema a ferrari ima su zvuk,v12 motori,i talijanski flear.Sve ostalo ima i porsche,i to jos bolje.

  8. #208
    Aries
    Guest
    cezy, slazem se, Porsche je uspjesniji u autospotu nego Ferrari, Porsche je uspjesniji kao marka, radi bolje sportase, a ovi talijanoljubci nisu objektivni, njima je Alfa zakon , a Ferrari svetinja ) ) ) . I onda kad im covjek da neke cinjenice opet pokusaju da se izvuku. ) ) )

  9. #209
    Aries
    Guest
    ""Cezy, ono kaj je Ferrari u sportu, to Porsche nije niti bude, bar ne tako skoro.""

    Girrari, sad bi je tebi mogao reci da pricas gluposti, ali necu, primjetio sam da ti i drugi ljubitelji Ferrarija o Porscheu i njegovom uspjehu vrlo malo znate, nisi upucen, pa mislis da je neko protiv Ferrarija, nije niko, nego treba gledati cinjenice, a gledajuci cinjenice ispada Porsche ipak bolji nego Ferrari, pazi ne govorim o ukusu, ukus je jedno a realnost je druga stvar.

  10. #210
    Aries
    Guest
    cezy, ima Porsche zvuk, itekako dobar zvuk, i ima vise karaktera nego bilo koji ferrari. Pogledaj 911 model, pa to je legenda nad legendama, takav uspjeh i popularnost Ferrari nema. Ferrari puca na neki ""italian flair"", ali nije nista posebno ako ga poredis sa Porscheom, opet govorim : Porsche ima vise prednosti nad Ferrarijem nego obrnuto, svi pravi ljubitelji automobila znaju ko radi najbolje sportske automobile na svijetu.

  11. #211
    Cezy
    Guest
    Ma i meni je FERRARI svetinja,i ja igram za talijanski klub,ALI ide mi neopisivo na jonnsona kad netko dize npr. ALFU 145 u nebesa,a za porsche-a kaze da je nabrijana .Pa mislim fujjj,to nisu ljubitelji automobila.

    Cezy voli sve prave pile,od pug-a 106 gti do Mclaren-a F1.


  12. #212
    Cezy
    Guest
    Nema porsche zvuk poput ferraria,niti ce ikad imat.Pa porschea u leru ni ne cujes.Iako boxer fino svira kad si na plinari,ja znam jel sam dozivio,ali ipak ferrkac ih tu sije sa 10:0.

  13. #213
    Aries
    Guest
    slazem se cezy, zovu sebe neki ljubitelji a tako pricaju o Porscheu , a fale Fiata ) ) ) ) )

  14. #214
    Aries
    Guest
    Porsche ima svoj poseban zvuk, to je stvar ukusa, to je subjektivan dojam, meni je ljepsi zvuk Porschea nego zvuk Ferrarija, ali istina je, Ferrari ima mocan zvuk

  15. #215
    doc
    Guest
    cezy, formula 1 je vrhunac auto moto sporta. Najbolje što se može napraviti na 4 kotača! naravno, u skladu s ograničenjima koja postoje. A tu je Ferrari najbolji po svim mogućim statistikama.

    BMS Scuderia Italia je pobjedila u GT prvenstvu sa 550 Maranello, a u tom prvenstvu sudjeluje i 911 GT2. U klasi N-GT koja je slabija je pobjedio porsche 996 GT3-RS ispred 360 modene.
    Cezy, ne znam zašto opet daješ krive podatke. To nije bio tvoj stil!

    Porscheu se divim jer ima pobjede gotovo u svim konkurencijama, od F1, rally, le mans itd... Ali ipak zna se da F1 najbolje od motorsporta i ti rezultati najvise vrijede u svijetu.

    cezy, nije da mrzim Porsche. Stvar je u tome da mi je Ferrari mnogo draže. Porsche si je jako srušio ugled s boxsterima i cayene. Koliko god to bili odlični auti, za jedan Porsche je to preslabo.

  16. #216
    mytbyte
    Guest
    kako to misliš: Honda japanska konfekcija?...pa i Alfe su velikoserijski automobili i samim time konfekcija, dok se uvelike ne PROMIJENE u GTA verziju etc. BMW-i, Mercedesi su također konfekcija dok ne dođu u ruke M-i ili AMG-u, isto i Honde, kad postanu TypeR, više nisu serijske Honde, to su sasvim drugi auti, osjetno izmijenjeni...to što dizajn Alfi odgovara nekom europskom (mediteranskom)ukusu za lijepo pa nam se više sviđa je sasvim druga priča. Amerikancima, Azijatima, Rusima su Alfe možda gadne ko sam vrag (prodajni rezultati to i pokazuju)...ma dosta mi je te spike naslijeđene od naših starih: te japanci konfekcija te limene kante te ovo te ono...

  17. #217
    Aries
    Guest
    Honda radi bolja auta od Alfe, i Honde su vise sportske
    Dizajn nema veze sa sportivnosti, Alfa ima talijanski dizajn, ali to ne znaci da je to odmah lijepo i sportski, pa meni recimo Civic Type R izgleda vise sportski nego Alfa 147 GTA.

    mybyte, puste te filozofe kao onaj italiano koji naziva Hondu "japanskom konfekcijom" , nema on pojma sta je Honda.

  18. #218
    doc
    Guest
    Hondi je veliki hendikep slaba ponuda motora na euro trzistu.
    jazz - 2
    civic - 4
    accord - 3

    sveukupno 9, čini mi se da Alfa 156 ima toliko motora u ponudi. Da to poprave i prodaja bi bila jos bolja. Sva sreca da su se barem sjetili dizele proizvoditi...

  19. #219
    doc
    Guest
    aries, to je tvoj ukus da type R izgleda bolje od 147 GTA. Mislim da barem 90 % ljudi misli suportno.

    Neke Honde su vise sportske, neke manje. Civic type R je vise sportski od 147 GTA, ali je zato 156 GTA vise sportska u odnosu na accord. Ok, ima honda rasne sportase poput integre, nsx, ali sta je sportsko u jazzu, crvu, hrvu....

  20. #220
    Aero
    Guest
    Aries, nebi baš rekao da honda civic type r izgleda sportskije od alfe 147 gta, pa čak i samo 147-ce.

  21. #221
    Aries
    Guest
    Doc, pa Honda ima vise sportskih modela nego i Alfa i BMW skupa, ali problem je u tome sto se vecina tih sportskih modela prodaje u USA i Japanu.
    Mislim da ce se Honda ipak opametit i da ce ubrzo popraviti svoju gresku, i nuditi vecu ponudu motora i modela u Evropi nego sada sto nudi.

  22. #222
    Cezy
    Guest
    Doc. GT2 NE vozi gt klasu.Lister,Viperi,Sellen,Ferrari. Porsche vozi samo gt-n,gdje ubija.Isto tako i na le mans-u. F1 je kraljevska klasa ali po tehnickim dostignucima nista ispred dtm,a ili le mans-a.Samo kaj je pravlinik,ajmo reci slobodniji.

    Porsche boxter je PRAVI porsche,vozio sam se u tom autu.Kocnjice lezanje,zvuk,ubrzanje,STRAVA!!!!!!

    Cayenne,samo pokazuje kuda ide trend.Ja nemam nista protiv toga da jedna takva firma radi suv-e.Pa radi ih i lambo!!

    E da porsche je jos ujvek,sam svoj sef,sto je za jednu firmu koja je uvjek aktivna u motorsportu i radi iskljucivo skupe aute fantasticno. I meni je ferrari drazi.Ali da imam ferraria,imao bih i jednog porschea.

    Stari 911 se mogu u dobrom stanju dobit vec za 15-20 hiljki,to ni nije tako nedostizno.Mozda jednog dana....

  23. #223
    Diz
    Guest
    Baš tako!Slaba zastupljenost Honde u Hrvatskoj nam zabranjuje da pobliže usporedimo Alfu i Hondu na našem terenu!

  24. #224
    Aero
    Guest
    Evo ga:


    LM 002 jel da?

  25. #225
    Aries
    Guest
    Doc, ocito neznas o cemu govoris, jazz, CR-V, HR-V, ti modeli nisu obcenito sportski, ali jesu za svoj koncept , i u usporedbi sa kokurencijom.

    meni recimo porsche 911 GT3 izgleda vise sportski nego 360 Modena, i meni je Gt3 i ljepsi.( stvar ukusa )
    Tako isto i 147 GTA, jest ljepsa od Civic Type R, ali Civic Type R meni izgleda vise sportski.
    Accord meni bas izgleda sportski, 156 izgleda lijepo i sportski, ali Accord izgleda isto sportski kao i 156, samo ima drugaciji dizajn,
    Recimo, Meni Honda S2000 izgleda vise sportski nego BMW Z4 ili Porsche Boxster.
    To je sve stvar ukusa

Slične teme

  1. Honda, Alfa, BMW ili Opel
    By Kas in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 207
    Posljednji post: 10-06-2004, 16:44
  2. Honda Civic Type-r & Ford Focus Rs & Alfa 147 gta
    By Reno !!!!!! in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 102
    Posljednji post: 27-02-2003, 11:38

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •