Stranica 2 od 19 PrvaPrva 123412 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 469

Tema: Honda vs Alfa

  1. #26
    00_italian_machines
    Guest
    Ali Alfa je Alfa,da se razumijemo.

  2. #27
    Aries
    Guest
    ja volim Alfu, Alfa je posebna marka, draga mi je , Honda, Alfa , sportske marke, ali svaka od njih radi to na svoj nacin, ali oba nacina mi se svidjaju.

    Meni je NSX jedan od najboljih sportskih auta, drazi mi je nego bilo koji Ferrari i Porsche, a novi NSX bi trebao imati oko 300 KS, ali ce bit lagan, oko 1200 kg, dok ce 8C sigurno 200 kg bit teza od Honde.

  3. #28
    00_italian_machines
    Guest
    E to sam upravo ja htio reci,svaka od te dvije marke to radi na svoj nacin i to ih cini originalnim.

  4. #29
    OS FIAT>>>
    Guest
    "To su ti auti na kojima ne treba pisati da je sportski,na njima se to vidi."


    Bas se i nebi slozio sa ovim.Novi Civic bas i ne izgleda sportski.

  5. #30
    00_italian_machines
    Guest
    Dobro,sve ovisi kako to tko dozivljava,ali kad govorim sportski govorim samo o marki vozila.
    Ne mozes reci za naprimjer VW-a da je sportski,je li tako?
    Ne moze marka biti sportska samo zbog toga sto uz obicnog Golfa izbaci i GTI.
    Ali to je moje misljenje.

  6. #31
    OS FIAT>>>
    Guest
    VW sportski. ) ) )
    Daleko su oni od sporta. <br><hr><font color="blue">www.puntopower.com</font>

  7. #32
    00_italian_machines
    Guest
    E pa vidis,a samo sam naveo primjer,vidis da su Honda I Alfa auti na kojima ne treba pisati da su sportski.

  8. #33
    doc
    Guest
    da, samo Alfa vec u pocetku ponude ima dosta sporta, dok honda primjerice kod osnovnog civica nema nista od sporta.

  9. #34
    00_italian_machines
    Guest
    To također stoji,slazem se da je (meni) vise sportska Alfa.

  10. #35
    Aries
    Guest
    Doc, kako nema sporta, pa pogledaj malo motore, mjenjac, ovjes, vozne osobine, ima Civc sa 90 KS dovoljno sporta, ako taj Civic nema sporta, onda nema ni Alfa 147 1.6 105 KS.

  11. #36
    INTERCEPTOR
    Guest
    Meni je običan civic ljepši od type R-a . Oni pragovi su mu koma, zadebljavaju ionako visoki bok.


  12. #37
    INTERCEPTOR
    Guest
    Aries, pa nema.

  13. #38
    Aries
    Guest
    Interceptor, imaju za svoju snagu i u usporedbi sa konkurencijom.

  14. #39
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Postova
    1.217
    Rep Power
    2622
    Ha, sad je u milijunašu bilo pitanje:
    Koji se japanski proizvođač automobila tijekom 20-ih godina 20. stoljeća zvao Datsun. Bili su ponuđeni odgovor Micek, Toyota, Mazda i Nissan.

    Ženska odgovara za 125000 i nazove staroga, i on joj veli da nezna.
    Nakon kraćeg razmišljanja grune Micek. ) ) ) ) )

  15. #40
    00_italian_machines
    Guest
    Aries,pa po meni nisu samo konji sport,bitne su i druge osobine kad se to gleda.
    Ali Aries zanima me nesto,u nekom sam testu procitao da je Civic jako los u zavojima zbog teskog zadnjeg kraja,da bjezi,pa bih htio znatida li je tako i na Type R ili je to sređeno.

  16. #41
    Aries
    Guest
    ) ) ) ) ) )

  17. #42
    doc
    Guest
    taj obicni civic ima drek od ovjesa, niti unutrasnjost niti vanjstina nema ni s od sporta.
    aries, jesi vozio novog civica? Ja nisam, ali uglavnom sam cuo da je sto se tice sporta veliki korak unatrag o odnosu na starog civica. Ali zato ima prosotra kolko hoces!

    uglavnom, imam jedan test civic 1.6 vs 147 1.6 sa 105 ks. Test pocinje kako usporedba jedina dva sportska kompakta, a zavrsava pobjedom alfe i zakljuckom da je Alfa igubila i posljednjeg konkurenta, a Civic bi bilo bolje usprediti sa Astrom.


  18. #43
    Aries
    Guest
    ja neznam kakav je to test, ali primjetio sam da uglavnom u autobildu kad su god testirali Civic, uvijek su srali po njemu, a svoje svabe hvalili, znaci , ti testovi su cesto puto sve osim objektivni.
    Sto se tice Civica, jedino na sta se zale u testovima, je da je pretvrd ovjes, a takav i treba bit, ako hoces sport. Sto se tice voznih osobina kazu da Civic je bas dobar po zvojima ( vrlo malo udersteera ) i stabilnost je vrlo dobra. kazu da volan u nekim izvedbama daje malo feedbacka, ali i to je stvar ukusa, i to je sve. Znaci, Civic je vrlo dobar auto sto se tice voznih osobina, a Type R je u svemu bolji i jos tvrdji nego standardni Civic.

  19. #44
    Cezy
    Guest
    Doc..
    Iako NSX izrazito cijenim, daleko vise od bilo kojeg Porschea
    da, samo Alfa vec u pocetku ponude ima dosta sporta, dok honda primjerice kod osnovnog civica nema nista od sporta

    Ni alfa 1.6 ts 105cv mi nema bas puno sporta.

    Nsx pili na ringu 550 Maranella.8c nebi trebao stvarati probleme.

  20. #45
    166
    Guest
    ima i ova Coupe V6 240PS
    <br><hr><font face="Courier" size="+1" color="green">rodio sam se kao vrlo mlad</font>

  21. #46
    doc
    Guest
    niti u jednom jedinom testu nisam procitao da je obicni civic tvrd. samo suprotno, da je premekan za jednu Hondu, previse se naginje, i cudljiv zadnji kraj.

  22. #47
    Aries
    Guest
    isto u nekim testovima tvrde kako je guzica Civica malo laksa i voli zaplesat u brzim krivinama, ali to se lako kontrolise i daje okretnost i sportsku voznju.

  23. #48
    doc
    Guest
    cezy, nema bas puno ali sigurno ima vise od civica 1.4 koji vec izgledom vise spada kako konkurent 307 i co.

  24. #49
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Postova
    1.217
    Rep Power
    2622
    U AK-u su baš komentirali ovjes i ustvrdili kako je premekan, te da guzica ultra lako pobjegne. Čak je dinamička stabilnost bila minus.

  25. #50
    00_italian_machines
    Guest
    Ma daj Aries sta gledas testove u Autobildu,jesi gledao ljestvicu sportskih auta koju su sastavili nijemci.
    Na prvom mjestu je BMW,pa Porsche,pa Mercedes.
    Da li ih jos smatras mjerodavnim za odabir sportskog auta.
    Oni tog Civica sigurno nisu ni vozili,jer ga se boje,pa su odmjerili od oka (dok su stajali vani). )

Slične teme

  1. Honda, Alfa, BMW ili Opel
    By Kas in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 207
    Posljednji post: 10-06-2004, 16:44
  2. Honda Civic Type-r & Ford Focus Rs & Alfa 147 gta
    By Reno !!!!!! in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 102
    Posljednji post: 27-02-2003, 11:38

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •