Stranica 18 od 19 PrvaPrva ... 816171819 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 426 do 450 od 469

Tema: Honda vs Alfa

  1. #426
    cuore
    Guest
    cuj njega,kao pumpati probusenu gumu!!hahahah,e sad znas kako se MI osjecamo u diskusijama s tobom.na jedno ti udje a na drugo odmah izadje jer se nemre zadrzat u supljini.a to da je porsche referenca u svijetu sportskih auta i uvijek korak ispred razvikanog i preskupog ferkaca je vise bespotrebno ponavljati,znaju i ptice na grani.samo se probusenim gumama nemre dokazat ni uz pomoc testa koji bi radili nepristrasni marsovci,jer bi mu vi opet nasli manu. ) aries,imas poantu i u pravu si,ali nemoj se zbog drekoljubaca nervirat i spustat na njihove grane.ugledaj se na mene,sto mi vise psuju i vise me vrijadjaju,ja se sve kulturnije ophodim prema njima u svojoj misiji otvaranja ociju slijepcima(kramoljupcima) )

  2. #427
    JAPOON
    Guest

    Da ne projde tema a ja ni reč rekel...
    Pa dečki moji dragi,danas i ptice na grani znaju da Honda radi najsavršenije benz. motore na svijetu.
    Honda je godinama radila i usavršavala svoju prvonazvanu VTEC tehnologiju,s drugčijim radom ventila dobiti veću snagu uz manju potrošnju.
    Danas je to vrh u cijeloj auto industrij,i ne samo Alfa,nego nitko u svijetu nema razvijeniji i kvalitetniji motor.
    Danas se ti dragulji i-VTEC DOHC ugrađuju u novu Integru i Civic Type R,i veoma lako pariraju mnogo jačim i V6 motorima,uz puno manju potrošnju.
    Naravno,uz takve mozore ide i vrhunski ovjes,getriba.....i sve dr. da bi bili
    PIU SPORTIVI,E PIU BUONI ) )

    UNA GRANDE VERA...jebate šta parlan talijano

  3. #428
    OS FIAT>>>
    Guest
    Slazem se da je Honda vrh sto se tice motora, ali u mojoj obitelji smo nedavno imali lose iskustvo sa Hondinim motorom.Na 30 000 Km je pukao klip na 4 cilindru, a do tada je imao problema sa samovoljnim podizanjem broja okretaja motora bez da se gas dira.Auto je kupljen nov tako da je iskljucena mogucnost da ima puno vise KM.Tko nevjeruje u ovo imam sve uslikano sa dig. foticem.

  4. #429
    Aries
    Guest
    OS Fiat, pa normalno, svi vi talijanofili hvalite svoje Fiate koji su navodno presli 300.000km bez ijednog kvara, a sto se tice drugih auta nadjete uvijek mane, te pukli klipovi, te eksplodiro motor, ma Fiat je savrsenstvo, samo nemoj nikoga u nizozemskoj pitat o Fiatu i drugim talijanima, bolje nemoj, ljudi imaju toliko problema sa tim sranjima da je to preslo sve granice.
    Honda radi najbolje motore na svijetu i ima ugled u svijetu o kakvom cijela talijanska autoindustija samo moze sanjat ) ) ) )

  5. #430
    Aries
    Guest
    JOJ, koga ti zoves malim seronjom, pa ako cemo pricati o seronjima sto nisi naveo INTERCEPTORA, koji je serator prve klase, jos kazes da sam ja "" mali seronja, eh prijatelju, bilo bi tebi mali kad bi te ja vidio uzivo ) ) ) ) )

  6. #431
    Aries
    Guest
    Coure, ma sta me briga, zajebavam ove talijanofile koji samo ×××× po svemu a hvale trulog Fiata , oni nisu fer i nisu objektivni, njima je krivo kad neko da svoje misljenje i kaze da neko drugi radi bolje automobile od talijana, njima je krivo kad neko nesto kaze o njihovom "" svetom "" FErkacu , ja znam da ovdje ima normalnih ljudi, i sa njima volim pricat o autima, a ne sa ovim nekim fanaticima koji samo ×××× gluposti.
    Ovo sto sam i malo provocirao, sve je to Zajebancija, nacin igre, malo i ja njih zajebavam, pa oni mene, ma sta ima veze ) ) ) ) ) ) ) ) ) , tipovi ala Interceptor ne mogu da podnesu istinu, pa onda pocnu vrijedjat i provocirat ) ) ) )

  7. #432
    NSX
    Guest
    Honda vs Alfa

    Honda u svakom pogledu, jedina prednost Alfe je dizajn, ali Honda radi bolje, kvalitetnije, sportivnije automobile.
    Alfa nije dorasla Hondi, Honda je pojam za Alfu ) )

    Porsche vs Ferrari

    Porsche u svakom pogledu
    najbolja sportska marka

  8. #433
    cuore
    Guest
    nsx,svaka cast.aries,samo nastavi stari. ) i naravno brdo debiloidnih smajlica

  9. #434
    NSX
    Guest

  10. #435
    OS FIAT>>>
    Guest
    Cuore, vec sam te na nekoj temi pitao, ali neznam vise gdje, jesi li ti iz Karlovca?

  11. #436
    OS FIAT>>>
    Guest
    Aries, opet serkiš.Moj bivsi Fiat je presao preko 300 000 Km, ali ne bas bez kvara.Istina da me nije nikada ostavio na cesti kao ova Honda, ali morao sam mjenjati poneki dio poput vodene pumpe,prednjih amortizera,diskova,lamele,korpe i jos nekih stvari.Fiat nije savrsen, ali je pouzdaniji od nekih razvikanijih auta, a zna se tko je razvikan. <br><hr><font color="blue">www.puntopower.com</font>

  12. #437
    cuore
    Guest
    i ja sam ti isto tako na jednoj od tema odgovorio da je to tajna jer ne zelim da mi kramisti uniste auto dok spavam... )

  13. #438
    Aries
    Guest
    ""Fiat nije savrsen, ali je pouzdaniji od nekih razvikanijih auta, a zna se tko je razvikan. ""

    Koja su to auta razvikana????


    Fiat, kao Alfa, moze bit pouzdan ako ga cuvas, ali kvaliteta je losa, nisu to trajna i kvalitetna auta, to je cinjenica.

    Cuore, imas pravo, ne govori ovim fanaticima gdje zivis ) ) ) )

  14. #439
    OS FIAT>>>
    Guest
    Ja imam Fiat-a i vozim ga malo zescim tempom i prelazim jako puno kilometara godisnje i pouzdan je i sad ti koji nisi nikada ni sjedio u Fiatu ides meni nesto govoriti.Honda koju sam spominjao je vozena puno blaze i vidis sta joj se dogodilo.To je bio peh i nemislim da je Honda zbog toga losa u globalu.Dogodi se svima.

  15. #440
    Diz
    Guest
    Aries je pljunuti Fabia!××××no isto ×××× ko on!

  16. #441
    mara
    Guest
    ja ti mogu naci tisuce primjera ljudi koji su nezadovoljni fiatom. u svakom autu, bilo koje marke, mozes nabasat na los auto. fiat i alfa su valjda najkvarljiviji auti na svijetu. pogotovo po statistikama! hondine greske nisu ni blizu fiatovih i alfinih.
    di si sada ti Hondo da objasnis ove nebuloze? prije si se zestoko protivio napisima da je Honda losa i u vezi ovih rijetkih, rijetkih opoziva?

  17. #442
    OS FIAT>>>
    Guest
    Mara lupas gluposti.Za Fiat je poznato da su ga prije jebale sitnice koje su vecinom samo iritirale.Uvijek su se odnosile na zavrsnu obradu i kod prijasnjih modela iz ere Tipo/Tempra na sitne probleme sa elektrikom.Pouzdanost im nikada nije bila slabija strana, a to tvrdim iz vise nego mog bogatog iskustva sa Fiatima i iskustva mojih roditelja unazad skoro 30 godina.U tom periodu je bilo i vise nego dovoljno Fiata da bi znao sta tvrdim i mislim da su ti argumenti objektivniji nego tvoji koji se zasnivaju na rekla/kazala.

  18. #443
    Aries
    Guest
    OS Fiat, pa normalno , mara prica gluposti, tebi svako prica gluposti ko govori istinu o talijanskim automobilima. Slusaj, Fiat, Alfa, lancia, to nije nikakva kvaliteta, konstrukcija karoserije i cvrstina je losa, imao sam dvije Alfe koje su presle 150.000km, podvozje je bilo trulo, karoserija slaba, nikakva kvaliteta, kod 145 je motor zaribao, a kod 155 klipovi motora stradali, nemoj mi tu pricat i hvalit Fiata i ta druga ××××××. Kako se usudjujes porediti Hondu sa talijanskim sranjima, ti nisi normalan.
    mara je u pravu, covjek govori istinu, a ti majmune kazes mu da prica gluposti, ×××× te tvoj usrani Fiat,
    japanci i svabe rade najbolja auta. Vi talijanofili zovete sebe ljubiteljima automobila, a ××××te po svabama, japancima, a hvalite Fiata i ×××××× od Alfe , takvim glupim ponasanjem necete nikad nista naucit o autima.Jos nesto, Honda je u zadnjih 10 godina proizvela i prodala 15 milijona VTEC motora, i NIJEDAN, NIJEDAN motor nije imao problema, za svaku Hondu koja se pokvari, pokvari se 100 Alfi, 200 Fiata, 300 lancia ) ) ) )

    Jos nesto, svi vi ×××××ni koji mene poredite sa Fabiom , pogledajte sebe malo

  19. #444
    OS FIAT>>>
    Guest
    Vrlo vjerojatno da si ti Fabia jer si negdje na mentalnoj razini njega, a i ako nisi dani na ovom forumu su ti odbrojani.

  20. #445
    Aries
    Guest
    cuj njega, ja Fabia, , niti znam ko je to, niti bi se vratio na ovaj forum pod drugim imenom, ja sam ARIES, i neka svako zna, ako budem promijenio ime, reci cu da sam ja bio Aries, tako da znate svi sa kim imate posla, OS Fiat, na kakvoj si mentalnoj razini ti???? , glup si covjece, niti me znas, niti imas razloga da se tako ponasas, ja sam samo rekao sta ja mislim o nekim autima, nekima se ne svidja sto sam objektivan, ok , to je NJIHOV problem, ne moj, zato OS Fiat, ne obracaj se meni zato sto ja nemam sta vise sa tobom pricati, meni je Fiat ×××××× i gotovo, isto vrijedi i za Alfu , to je moje misljenje, imam svoje razloge i znam dosta ljudi koji su imali ta ××××××, i kakve su sve probleme imali sa tim autima, imao sam i ja, a to sto ti samo """hvalis"" Fiata, boli me ××××× za to, ja cu reci ako mi se i moja Honda pokvari, ali nije nikad, nikad, a imao sam dvije Honde, isto tako i BMW, i Golfa GTI, i nikad problema, jos da ne govorim o cvrstini karoserije i kvalitete auta, pa Alfa i Fiat se nemogu mjeriti sa VW a pogotovo sa Hondom.

  21. #446
    Koshpa
    Guest
    "Doc, Porsche je najbolja sportska marka, Alfa Romeo je sve osim sportska marka, jedan Seat Leon Cupra R dere GTA na svakoj stazi "
    cuj to vjerojatno stoji jer serijski cupra r dolazi sa 18" felgama, alfa sa 17". Inace u usporedbi u AK su napisali da je Leon pretvrd za svakodnevnu voznju, tj. za nase ceste, dakle Alfa je uporabljivija, a samim tim i brza na normalnim cestama. Staza bi zasigurno bila Leonova, jer po mom misljenju Alfin ovjes je prmekan za mrcinu od 3.2l

    Aries je totalni Fabia. Ne zna bas deklinirat jer mu je "Auta" u svim padezima.

    Sto se tice Ferrari, Porsche, ja bi bio zadovoljan sa bilo kim. Ali mora se znat, da vozi vozač, a ne auto. A posto na Ringu vozi tam neki svabo nebi se zacudio da malo narikta vremena za Porschea. <br><hr>

  22. #447
    Mehanicar
    Guest
    Koshpa dat cu ti ja narihtavanja Porscheu, joj kad te cuju i Cerlek i Mahalec ,
    pa di si ti, nema te ?
    jesi bio danas na sasu?
    sta je bilo ?

  23. #448
    OS FIAT>>>
    Guest
    Vec ima dovoljno materijala da te posaljemo u negativni dio povjesti ovog foruma.

  24. #449
    mara
    Guest
    cuj, Mehanicar, kaj tebi ne bi trebao nick name biti strojar? ) salim se

  25. #450
    OS FIAT>>>
    Guest
    Moderatori su nam malo popustili sto se tice discipline.BMW Touring, ajde please makni ovog kariesa odavde.Otisao fabia i sad imamo novog pacjenta.××××te,ko stakori se mnoze na ovom forumu.

Slične teme

  1. Honda, Alfa, BMW ili Opel
    By Kas in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 207
    Posljednji post: 10-06-2004, 16:44
  2. Honda Civic Type-r & Ford Focus Rs & Alfa 147 gta
    By Reno !!!!!! in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 102
    Posljednji post: 27-02-2003, 11:38

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •