Stranica 17 od 19 PrvaPrva ... 71516171819 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 401 do 425 od 469

Tema: Honda vs Alfa

  1. #401
    Cezy
    Guest
    Boxter 228cv

    1. Schwedenkreuz 213 Km/h
    2. Aremberg 94 Km/h (1g)
    3. Fuchsröhre 210 Km/h
    4. Metzgesfeld 148 Km/h
    5. Bergwerk 96 Km/h (1,05g)
    6. Kesselchen 194 Km/h
    7. Klostertal 1 164 Km/h (1g)
    8. Klostertal 2 84 Km/h (1,05g)
    9. Pflanzgarten 160 Km/h
    10. Galgenkopf 126 Km/h (0,95g)
    11. Döttinger Höhe 226 Km/h

  2. #402
    Cezy
    Guest
    Pogledaj malo koje su tu brzine u igri.Naj kasnije bi na Arembergu koji je dosta uzak i zajeban zavoj jel visi prema dole,poceo vikat HOCU VAN!!!

  3. #403
    Aries
    Guest
    cezy, koje gluposti samo pricas, a i ti Doc, kako mozes porediti Golfa GTI sa Porsche Boxster, jesti vi normalni, cabrio sportski porediti sa 'Hot hatchom"
    Jos nesto, pogledaj vremena na Nurburgringu, a ne na Hockenheimu, pa ces vidjet koje je GTA Govno od auta, a vidjet ces isto koliko je Porsche Boxster sa 204 KS brzi na NUrburgu od Golfa GTI, ovjes Golfa se nemoze mjeriti sa ovjesom od Boxstera, vi stvarno pricate gluposti.

  4. #404
    doc
    Guest
    aries, pogledaj link koji je cezy dao. Golfi gti postize isto vrijeme na nurbergirnigu kao i porsche boxster. zasto se onda ovjes ne moze mjeriti???

    cezy, ma ×××× se meni za telemetriju.

    Jednostavno te pitam: Golf GTI 180 ili Porsche Boxster 204. Koji auto je po tebi brzi i veci sportas? Očekujem da kažeš da su podjednaki jer su im takva vremena na stazi

  5. #405
    Aries
    Guest
    Porsche Boxster 8.36 min ( 1.1 G )
    Golf GTI 8.54 min ( 1 G )

    Sta je ovo jel???????

    Slusaj, vremena na Hockenheimu su skoro jednaka, najvece razlike tu su seconda , dvije, i po tome se ne vidi neka razlika, kad auta sa recimo 200 KS manje mogu biti brza od neko Ferkaca.
    zato ako vec gledas vremen na stazi, GLEDAJ SAMO NURBURGRING

  6. #406
    doc
    Guest
    cuj aries, pa nemoj biti takav idiot.
    Odi na ovaj link:
    :URL=http://nurburgring.de/?rubrik=rekorde&lang=deu:vremena:/URL:

    I pogledaj vremena za sljedece aute:
    VW golf gti 25 yahre
    Porsche boxster 204 ks.

    Evo ja ti budem kopirao ako ne mozes naci:
    Horst von Saurma (D) Porsche Boxster, 204 PS, 1325 kg
    1997-04-01, sport auto Supertest 20.000 km 138.876 km/h 8 54 000
    Horst von Saurma (D) VW Golf GTI 25 Jahre, 180 PS, 1320 kg
    2002-02-01, sport auto Supertest 20.000 km 138.876 km/h 8 54 000

  7. #407
    doc
    Guest
    ne raspravljamo o boxsteru sa 228 KS, nego o ovom sa 204 KS.

  8. #408
    doc
    Guest
    to napises:
    "vidjet ces isto koliko je Porsche Boxster sa 204 KS brzi na NUrburgu od Golfa GTI"

    i onda mi ides stavljat vremena od boxstra sa 228 KS, jadno....

  9. #409
    Aries
    Guest
    Doc, nemoj ti biti idiot, znas da talijani rade losije sportase o svaba, i onda neznas sta ces, pa govoris da ta vremena nisu dobra, da svabe lazu, kako to da FErrari je pusing, ) ) )
    Priznaj da je Porsche bolji o usranog Ferkaca, priznaj da je GTA drek od auta , budi musko i priznaj, a nemoj tu neka treba samo isprike trazit. ) ) )

  10. #410
    doc
    Guest
    meni se čini da je čak i tebi došlo do mozga da su ta vremena totalno u kurcu i da je tvoj jedini arugmenat u ovoj raspravi pao u vodu.

    Za mene je ova rasprava završena!
    Forza Ferrari!

  11. #411
    Aries
    Guest
    Doc, Porsche je najbolja sportska marka, Alfa Romeo je sve osim sportska marka, jedan Seat Leon Cupra R dere GTA na svakoj stazi Ferrari je najbolji primjer talijanskog kurcenja i pretjerivanja, precijenjeno GOVNO ×××× to auto, Najbolje marke su Porsche, Honda , BMW. pa cak i VW, Seat, Skoda su bolji od cijele talijanske autoindustrije, imao sam dvije Alfe, jesu bile dobre za vozit, ali kvaliteta je LOSA, mehanika LOSA, NIKAD VISE TALIJANA< Imao sam jednog Golfa, dvije HOnde i jednog BMW I NIKAD PROBLEMA, a sto se tice voznih osobina, HONDA MI JE NAJBOLJA od svih auta sto sam vozio takodjer i BMW ) ) )

  12. #412
    D0mi
    Guest
    Aries ti se covjece ponasas kao da imas 16 god. Pa daj malo ohladi. Meni je ovaj auto bolji i taj je najbolji, najbolji, ovaj mi je smeche, da bas taj

  13. #413
    Aries
    Guest
    jedini argument, pa ti si idiot, evo svih argumenata zasto je Porsche bolji :
    - jeftiniji je - kvalitetniji je
    - Pouzdaniji je - Nije samo sminker
    - ima karakter kakav ferkac nema
    - ima bolje sportase
    - bolji je za svakodnavnu upotrebu
    - mozes ga voziti ko lud na stazi, a mozes isto tako sa njim ici gdje god hoces, i svaki dan ga vozit gore dole )
    - ima bolje mjenjace ( isto dokazano )
    - ima bolji handling ( isto dokazano )
    - ima bolje upravljanje ( dokazano, raspitaj se malo, citaj malo vise, pojma nemas )
    - Porsche moze preci 500.000km ( dokazano )

    Znaci Porsche ima sve sta ima Ferrari, i nudi jos vise.PORSCHE RADI BOLJA AUTA OD FERRARIJA I GOTOVO< SVAKO KO IMALO NESTO ZNA O AUTIMA< ZNA DA JA GOVORIM ISTINU A vi zatuceni talijanfili koji dizete Alfu u nebesa, Ferrarija smatrate osmim svijetskim cudom( a ××××te po svemu drugom), mogu vam samo reci jedno ::: Vi Volite ILUZIJU, ne auta, VI SAMO VOLITE ONO STO VRIJEDI KURCA, nesto se pravite vazni, pricate o dizajnu , stilu, ma jeba vas dizajn taj usrani, ako vam je samo to vazno i neka povijest koja ustvari nije nista posebna ONDA STE MIZERIJE PRAVE. ) ) ) ) ) ) )

  14. #414
    Aries
    Guest
    ""Aries ti se covjece ponasas kao da imas 16 god. Pa daj malo ohladi. Meni je ovaj auto bolji i taj je najbolji, najbolji, ovaj mi je smeche, da bas taj""

    Domi, svako svoje misljenje, ali nerviraju me ovi neki ×××××ni koji samo ×××× gluposti. ) ) )

  15. #415
    Cezy unlog.
    Guest
    Telemetrije nije bilo za verziju od 204cv!!

    Doc,ja uopce ne kuzim sta ti hoces???
    Trazis svim silama neke greske,i cudne stvari u jednom jako profesionalnom testu,samo kako bih dokazao da porsche NIJE brzi.

    Dobro ajde,neka nesto ni nije ok,ali nadi mi ti onda jedan test slicne kvalitete,u kojemu je ferrari brzi od porschea.Bilo koji test,mouze cak biti i talijanski!!!

  16. #416
    Cezy unlog.
    Guest
    Aries ti si isto zatucani svabofil,pricas o Ferrari-u ko da je lada.Pa daj se smiri malo??? Da nisi mozda Fabia????

  17. #417
    INTERCEPTOR
    Guest
    Karies ajde smiri strasti OK? Ti si jedno malo govno u septičkoj i tvoje mišljenje ne dira nikoga. Trabunjaš ko da te neko spojio na warp. ×××ך preko svake mjere.

    Ove izjave da ke GTA govno od auta ti nisu trebale. Ma daj majmune je si li ti to probao? Nisi i nećeš vjerovatno nikada. Ne serio nešto o čemu pojma nemaš. A kladim se u svoj ××××× da razliku između GTA i type R ne bi ni osjetio, al bi osjetio koliko je GTA brža do 200 km/h.

    Dal ti uopće znaš koja je to umjetnost koja se uči godinama i godinama iskoristiti u potpunosti jedan auto te snage i odovziti s njim krug bez greške balansirajući na granici izlijetanja i postizanja najboljeg mogućeg vremena. Trabunjaš neviđeno.

    Mislim glupo je što si uopće došao na ovaj forum, idi na škoda forum pa tamo seri kako je škoda dobra , a alfa ima lošu mehaniku i slične gluposti.

    Doc nemoj VR6 uspoređivati s ovim primićem. Pa nije dostojan ni pola VR6.

  18. #418
    Aries
    Guest
    Interceptor, seronjo jedan, boli te istina jel, ti jedno govno odvratno koje pojma nema o autima, tebi je krivo kad neko govori istinu o talijanskim autima, jel majmune jedan, nemozes da podneses istinu ×××××cino jedna, ja volim sva auta, ali mi se zgadilo kako vi talijanofili ××××te po svemu drugom , a talijnaska ×××××× hvalite i dizete u nebesa, jadni ste vi, nemate pojma sta valja, alfu smatrate nesto posebno, ima samo fin dizajn a ostalo ne vrijedi nista, nista novo, sve to drugi rade samo i bolje , isto tako i ferrari, nesto posebno, ali svi druge rade bolje, zato INTERCEPTOR , ×××××CINO JEDNA SUGAVA, ×××× TE TA TVOJA STARA SMRDLIJVA ALFA< TI NIKAD NISI VOZIO AUTO KOJE VALJA NEGO SI ZATUCENI MAJMUN KOJI JE SJEO U STARU ALFU I SAD MISLI DA VOZI VRH AUTOINDUSTRIJE>>>>>>>>>>..

  19. #419
    INTERCEPTOR
    Guest
    Koji k... onda radiš na ovom forumu kariesu?

    Misliš da si prvi koji trabunja gluposti?

    Misliš d aiamš tu čast biti prvi u nečemu? E jadniče ti si samo prvi među zadnjima.


  20. #420
    Aries
    Guest

    ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) )

    The Truth Hurts
    You stupid ignorant mother××××er ) ) ) ) ) ) ) ) ) )
    Vuile flikker!!!!!!!!!!

  21. #421
    INTERCEPTOR
    Guest
    koji si ti bananko

  22. #422
    Aries
    Guest
    sta je ×××××U, Nemas nista drugo da kazes, znas da si u kurcu, samo neces to da priznas, ×××××CINO JEDNA
    je bent een vuile vieze gore domme flikker, het enige wat jij van auto's weet is da ze vier wielen en een stuur hebben

  23. #423
    INTERCEPTOR
    Guest
    Diskutirati s tobom je kao pumpati probušenu gumu.

    Stoga je nepotrebno da trošim riječi jer već unaprijed znam tvoj odgovor.

  24. #424
    JOJ
    Guest
    GIRRA,AERO KOJI ××××× NE MAKNETE OVOG MALOG NEKULTURNOG BOSANSKOG SERONJU

  25. #425
    JOJ
    Guest
    KARIJES,SLAŽEM SE SA 90% TVOJIH POSTOVA O AUTOMOBILIMA,ALI SI JEDAN MALI NEKULTURNI SERONJA,PA GDJE SI TI ODRASTAO SELJAČINO NEKULTURNA..
    GIRRA...OD×××× SERNJU MALOG

Slične teme

  1. Honda, Alfa, BMW ili Opel
    By Kas in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 207
    Posljednji post: 10-06-2004, 16:44
  2. Honda Civic Type-r & Ford Focus Rs & Alfa 147 gta
    By Reno !!!!!! in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 102
    Posljednji post: 27-02-2003, 11:38

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •