Stranica 16 od 19 PrvaPrva ... 61415161718 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 376 do 400 od 469

Tema: Honda vs Alfa

  1. #376
    Cezy
    Guest
    Ha iam taj broj sport auta pred sobom di je Maranello u testu,i parametar pokazuje 516cv Valjda su se zahebali,ali vremena stimaju,nemoj se tjesit!!! )

  2. #377
    Cezy
    Guest
    :URL=http://nurburgring.de/?rubrik=rekorde&lang=deu:LINK ZA DOTTORA!!:/URL:

  3. #378
    doc
    Guest
    a ××××ga, ovo su se zajebali, ali vremena stimaju!

    Mozda su zajebali s vremenom od 911 turbo, mozda je trebalo pisati 8.56 umjesto 7.56 ) )

  4. #379
    Cezy
    Guest
    8.56,pa to nema ni GTA!!!

  5. #380
    cuore
    Guest
    e ak se tu ne vidi ko ima vise sporta,ja onda stvarno ne znam sta su odlike pravih sportasa. )

  6. #381
    doc
    Guest
    hvala cezy

  7. #382
    doc
    Guest
    Horst von Saurma (D) Porsche Boxster, 204 PS, 1325 kg
    1997-04-01, sport auto Supertest 20.000 km 138.876 km/h 8 54 000
    Horst von Saurma (D) VW Golf GTI 25 Jahre, 180 PS, 1320 kg
    2002-02-01, sport auto Supertest 20.000 km 138.876 km/h 8 54 000

    cezy, daj pojasni ovo? Pa kakav je taj boxster sportas ako slabiji Golf postize isto vrijeme?

  8. #383
    cuore
    Guest
    ak golf postize isto vrijeme,to je samo potvrda koliko je golf sportsko auto da je jednak najslabijem porscheu.zna se tko proizvodi narodna kola,rezultati sa staze govore tko je pravi sportas. )

  9. #384
    doc
    Guest
    ovo si ti pisao za boxter
    "Porsche boxter je PRAVI porsche,vozio sam se u tom autu.Kocnjice lezanje,zvuk,ubrzanje,STRAVA!!!!!!"

    onda to sve vrijedi i za Golf GTI jer ima isto vrijeme, i on je onda strava. <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">www.fiat-klub.tk</font>

  10. #385
    Aero
    Guest
    Neš ne štima ovdje s tim vremenima.

  11. #386
    D0mi
    Guest
    Cezy, aj priznaj da si pisao sam ta vremena i bit ce ti oprosteno )

  12. #387
    doc
    Guest
    nemojte me sad jebati da ne stima.
    Pa cijela rasprava se svodi na to da Porsche pere Ferrari na nurbergu i da je zato to brzi i bolji auto, dok je ferrari samo sminka, bla bla...
    A sad odjedanput vremena ne stimaju!

  13. #388
    Corleone
    Guest
    ""Corleone i ti ga serkis.Za Lamba kazes da je spoj njem. tehnologije i tal. sarma.Pa u Diablu lezi tehnologija koja je Audiu bila sveto pismo dok nisu preuzeli Lamba.""

    OS Fiat, Murcielago i Gallardo upotrebljavaju tehnologiju od Audija, sto je bolje, kvalitet i pouzdansot je povecana.

  14. #389
    Aries
    Guest
    opet hrpa gluposti, pa sta ako je Porsche brzi, ovi ljubitelji Ferkaca nemogu da podnesu da je porsche brzi, Porsche dere Ferrarija u svakom pogledu ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) )

  15. #390
    Banzai
    Guest
    cuj njega, Porsche pere Ferkaca, pa Ferkaca pere i Golf GTI

  16. #391
    Cezy unlog.
    Guest
    Koje vrijeme ne stima?????

    Danasnji boxer nema 204cv!!!!
    Test je iz 97,a golf 3 gti iz 97 mu nemre nista.


    Boxer u kojemsam se ja vozio ima 220cv,pogledaj malo vrijeme te verzije.

    Sa druge strane ide i golf gti,jako dobro. Kako to da nisi spomenuo,da je Alfa gta sa 70cv vise,jedva brza,biti ce da ti je promaklo!!

  17. #392
    Aries
    Guest
    cezy, a zamisli tek kad dodje novi Golf GTI sa 200 KS, bit ce sigurno brzi od GTA ) ) ) )

  18. #393
    cuore
    Guest
    pa to se podrazumijeva,da ce Golf gti biti brzi od narodnih kola koja neidu smjesta. )

  19. #394
    Aries
    Guest
    ) ) ) ) ) ) Cuore Sportivo

  20. #395
    doc
    Guest
    cuore, banzai, aries, znate vi ista drugo osim beskonacnog klikanja na smajliće?

    Cezy, znači slažeš se da je boxster sa 204 KS jednaki sportaš kao i Golf GTI 180 ? ? ? Koja je onda svrha tog Porshea? Bolje kupiti duplo jeftinij golf koji je jednako brz i puno bolji za svaki dan. I jos das 2000 eura za jedan 924 da imas auto za sminku!

    nije mi Alfa promakla, s obzirom koji je radio test ostvarila je zadivljujuce dobar rezultat. U auto moto und sport su tvrdili da u Fiatu nakon smrti Angelia razmisljaju da li uopce dalje proizvoditi automobile... <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">www.fiat-klub.tk</font>

  21. #396
    Cezy
    Guest
    s obzirom koji je radio test

    Hoces reci da je brza???

    Svrha boxera je da drzi porschea na povrsini.

    Naravno da je Golf u globalu bolji auto.Em ima vise mjesta,em je udobniji,ali nije porsche!!!

  22. #397
    doc
    Guest
    ma ne u globalu.
    pitam da li mislis da je po sportskim kriterijima (performanse, ovjes, kočnice, volan...) golf gti jednak porscheu??? <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">www.fiat-klub.tk</font>

  23. #398
    doc
    Guest
    hocu reci da me tim podacima vjerujem isto kao i da cu dobiti jack pot na lotu.

  24. #399
    Cezy
    Guest
    Taj gti je bio spesl edisn model za 25 godina gti-a.
    Pa taj auto drzi 1g.
    Koci bolje od boxera,why not.

    Ipak bih ja boxera prije uzeo,zato kaj je cabrio. A sa druge strane taj od 204cv se vise ni ne proizvodi. normalan ima 226cv,a boxer s....


  25. #400
    Cezy
    Guest
    Telemetrija GOLF GTI

    Schwedenkreuz 209 Km/h
    2. Aremberg 90 Km/h (0,9g)
    3. Fuchsröhre 204 Km/h
    4. Metzgesfeld 172 Km/h
    5. Bergwerk 88 Km/h (1g)
    6. Kesselchen 176 Km/h
    7. Klostertal 1 155 Km/h (0,9g)
    8. Klostertal 2 77 Km/h (1g)
    9. Pflanzgarten 167 Km/h
    10. Galgenkopf 124 Km/h (0,9g)
    11. Döttinger Höhe 209 Km/h

Slične teme

  1. Honda, Alfa, BMW ili Opel
    By Kas in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 207
    Posljednji post: 10-06-2004, 16:44
  2. Honda Civic Type-r & Ford Focus Rs & Alfa 147 gta
    By Reno !!!!!! in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 102
    Posljednji post: 27-02-2003, 11:38

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •