Stranica 14 od 19 PrvaPrva ... 41213141516 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 326 do 350 od 469

Tema: Honda vs Alfa

  1. #326
    Koshpa
    Guest
    ja to ne mogu tvrditi koja je marka sportskija, jer nikad se nisam vozio niti u Ferrariu niti u Porscheu niti u Lamborghiniu, kao ni 99% ljudi na ovom forumu! A sad sto pisu novine, raznorazni izvori...

  2. #327
    Aries
    Guest
    Interceptor, ma nemoj ti srat, samo nemoj ti srat, Koshpa, pa ako svi strucnajci pisu, i po svim mogucim testovima , moze se vidjeti.
    Svako od nas kad bi vozio bilo koji Ferrari, porsche itd. bi mislio da vozi formulu 1, ) ) ) )

  3. #328
    INTERCEPTOR
    Guest
    Aries ovo što si sad izvalio ti je jedna od većih gluposti možda i najveća. Lambo nikad niej bio na erazini ferrarija i uvijek se mučio s traktorskim nasljeđem. Countach i diablo su bili dostojni ferrarija, al recimo Miura je bila ×××××× za sport.

    A ferrari i aston martin nemaju veze s vezom. Trabunjaš. 1

    FERARRI JE SPORTSKI AUTO I TO ULTRA SPORTSKI AUTO. a TO ŠTO JE MCLAREN F1 JOŠ VIŠE SPORTSKI TO NIKOG NIJE BRIGA JER JE TO SVE DOMENA ULTRA SPORTSKIH AUTA. A što e tiče ferrari vs porsche mislim da je to jedna vrlo kompleksna usporedba. Ferrari ima 4 ekstremna auta od kojih je svaki obilježio svoje vrijeme GTO. Inače Derek Bell je testirajući porsche 959 rekao d aje auto dosadan za voziti, također je posrao miuru, pohvalio maserati boru, posrao de tomaso, nahvalio countach, gt 40, f40, diablo, modenu. Dapeče rekao je da bi od svih auta najradije htio modenu za svaki dan i f40 za uživanciju.

  4. #329
    Cezy
    Guest
    A dio ces ih vozit.U gradu spalis kupplung dok kazes keks,na autobahnu je krkljanac,a na obicnoj cesti pogines.AK se i mozes kontrolirat,onda ces nabasat na armadu 0000 a4 tdi drivera,koji ce riskirat svoj zivot samo da mogu tebe u ferrariu odrat.Debilana!!!

  5. #330
    Cezy
    Guest
    Na kojem autu je Derick Bell imao svoje najvece uspjehe???? Osim toga,moze biti da stima,iako modenu za svaki dan,mislim!!!

    F40 je bomba,ali je star 17 godina,fali mu snage,a i tehnika je otisla korak dalje tako da protiv danasnjih ultra sportasa nema kaj trazit.

  6. #331
    INTERCEPTOR
    Guest
    Ja se samo pitam dal se vi zapitate što ××××te po ferrariju po čemu to ××××te? Tako blatiti jedan automobilski mit koji se iskazao nebrojeno mnogo puta. Jebala vas mjerenja i vremena sa staze. Pa svakom vozaču je uvijek bio san voziti za ferrari.

    Tioliko ××××te da je to stvarno sramota. Porsche je vrhunska sportska marka, al ferrrai nije ništa manje sportski. A najjača glupost je da je ferrari samo šminka. Je i to i zato 90% vozača ferrarija ne zna iskoristiti ono što ima u rukama.


  7. #332
    Cezy
    Guest
    Ne da neznaju,nego nemaju di???

    Kaj sad protiv ferraria se nesmije nista reci,a drugi su govna.Nabrijane bube,tvornica traktora.Svim vozacima je san vozit za ferrari.Neki talijanski piloti su izjavili da im je san biti prvak,cisto egal sa kojim autom.

  8. #333
    Aries
    Guest
    Interceptor, ne govorim je o stilu , tradiciji, ja govorim o AUTIMA. lamoborghini Gallardo, Murcielago, su pravi trkaci i sportasi, takva auta Ferrari nema, ti samo gledas povijest i onda kazes da je Ferrari ono, ovo, pa pogledaj sad, svi ga peru.
    ) ) ) ) ) )
    Slusaj malo, MENI, MENI su marke kao Lotus, Porsche, i Lamborghini vise sportske, od Ferrarija, TO JE MOJE MISLJENJE A TI SVE GLEDAS JEDNOLICNO< PRICAS BEZVEZE< ×××× MI SE ZA POVIJEST FERRARIJA KAD NIJE U STANJU NAPRAVIT SPORTASA KOJI CE ODERAT BMW M3 CSL, SAMO MOZE ENZO < KOJI IMA DUPLO VISE KS, A MODENA i Co. su PUSING ) ) ) ) ) ) ) FERRARI JE PONOS ITALIJE< NAJBOLJI PRIMJER PRETJERIVANJA I RAZVIKAVANJA< ×××××× OD MARKE, MALA DJECA SAMO MASTAJU O FERRARIJU< ALI U STVRANOSTI NIJE NISTA POSEBNO< JEST SPORTSKA MARKA< ALI NIJE KAKAV BI TREBAO BITI< PORSCHE< LOTUS< BMW< HONDA< TE MARKE RADE PRAVE SPORTASE KOJI SU BOLJI OD PRECIENJENOG FERKACA< O JOS NAJVAZNIJE< PUNO JEFTNIJI< A BOLJI ) ) ) ) ,

    DOSTA MI JE VISE FERRARIJA< ×××× MI STA KO MISLI< JA FERRARIJA NEVOLIM I BASTA

  9. #334
    Cezy
    Guest
    Aj ga ti sad ne seri!!! BMW JE LADA ZA ferraria,ali to da im je modena tako "SPORA" to stvarno nije bilo potrebno.

  10. #335
    Aries
    Guest
    INTERCEPTOR, ti i slicni kao ti ×××× gluposti, hvalite Ferrarija, a ××××t po drugim velikanima ,×××× vas Ferrari, meni to nije san, meni je to samo lazna Marka

    INTERCEPTOR< Jesi ti glup ili sta.
    Rekao sam da Ferrari je kao Aston Martin u smislu da radi sportske GT modele, to sto ponekad izbaci auta ala Enzo, to je druga stvar, nekazem da je Ferrari kao Aston po povijsti i uspjehu, nego samo po prestizu.

    A Porsche, Lotus, pa i Lamborghini, to su trkaci. Honda i BMW su marke koji isto rade sportase.

  11. #336
    Aries
    Guest
    cezy po cemu?? , sta je to Ferrari, vanzemaljsko cudo???
    opet govorim samo ime, prestiz, imidz, nista vise, BMW M3 CSL je bolji od svakog Ferrarija, Ferrari je za bogate ×××××× koji samo imaju zelju za tim ××××××m da bi se pravili vazni i puhali, provoza ga jednom, cuva ga, ma bezeveze, Ferrari je fin za gledat i provozat jednom, ali nista vise od toga

  12. #337
    Aries
    Guest
    ma usotalom ×××× mi se, ova rasprava je bezveze, meni je Ferrari nista, i gotovo, to sto je nekome drugom Ferrari "" Vanzemaljsko Cudo :: to je njegova stvar, ali nemojte srat meni sto ja nevolim Ferrari, to je MOJ IZBOR i NEMA NIKO NISTA SA TIM.

    Porsche, BMW, Honda, te marke volim a opet drazi mi je Lotus, Lamborghini, Pagani nego Ferrari
    i DOSTA VISE

  13. #338
    Aries
    Guest
    Interceptor, ×××× te DEREK BELL i ti njega ) ) ) , ako on kaze da je govno slatko, hoces li ga onda ti probat? ) ) ) ) )

  14. #339
    INTERCEPTOR
    Guest
    Joj gdje se ti tukane gasiš? Pa zar ti zaista misliš da bi ti ili bilo tko od nas osjetio razliku između ferrraija i nekog drugog sportaša? Kao prvo ne bi mogao iskoristiti ni 50% tog auta, zatim bi bio opčinjen ubrzanjem i ostalim performansma, a desetinke na stazi bi zaboravio u trenu na račun doživljenog. Pa ti stvarno lupaš ko krelac.

    Pa ti ptičaš o ferrariju ko da je vectra GTS.

    Stvarno ××××te da me sram što sudjelujem u ovakvoj diskusiji.

  15. #340
    INTERCEPTOR
    Guest
    aries, ne tebe ćemo poslušati jer ti si odvozio puno više sportaša od dereck bella, samo jednog u nizu koji hvali ferrari. Ti si nadasve kompetentan i znaš kako se ferrari nosi sa konkurencijom, a pogotovo da je bmw sportska marka, još malo pa će i alfa izbaciti autodelte pa će biti sportskija od ferrarija.


  16. #341
    Cezy
    Guest
    Ma sve je to DREK!!! Golf tdi je kralj.Izgleda,malo trosi a ide 200.

  17. #342
    Koshpa
    Guest
    Aries je zadrti anti-ferrarijevac. Ne valja bit colse minded!!!!

  18. #343
    Koshpa
    Guest
    colse=close

  19. #344
    Aries
    Guest
    Interceptor, gdje se vise ti gasis, dosadan si svakome ovdje, uvijek ××××s protiv svih drugih marki, a talijane , pogotovo Alfu dizes u nebesa, pa ti ne citas dobro, sta sam ja reko : svako ima svoj ukus i o tome se ne raspravlja, dosta vise , jos sam rekao da bi svako od nas kad bi ima priliku voziti Ferrari, porsche itd. bi bio presretan i mislio bi da je to auto najbolje, ali ja samo realno gledam stvari, a realno gledajuci Porsche nudi vise za manje pare, vise se isplati i radi auta koja traju, koja se mogu i vrlo brzo voziti po stazi, a istovremeno mozes ga svaki dan voziti gdje god hoces. To je automobil,a ne Ferrari koji je samo za puhanje i neko dokazivanje, a nije ni blizu kvalitete, trajnosti i potencijala Porschea.

    Stvarno je pretjerano, ne zelim vise da se svadjam sa nekima ovdje, nego volio bi kad bi ovu raspravu i svadju mogli prekinut. , Hajmo fino pricati o drugim stvarima, a ne samo kontrirat jedni drugima.

  20. #345
    Aries
    Guest
    jel dogovoreno?

  21. #346
    Aries
    Guest
    samo procitajte ovo sta je cezy napisao, sve je rekao :

    """"Majko mila,pa...!?!?!?

    Idemo redom!!!
    Domi. STARI NURBURGRING JE JEDINA STAZA,JEDINA KOJA JE PRAVA REFERENCIA.I tamo testiraju SVI,DA SVI proizvodaci svoje buduce modele.A i casopisi,ugledni casopisi,poput Spotr auto,Car,etc...
    Nurburgring je najpoznatija i najomoiljenia staza na planetu.Svi koji su jednom vozili tamo uvjek se vracaju,zasto zato sto je to droga.Tako nesto NEMA NITKO. 130 zavoja,skokovi,ultra brze pasaze,sa valovitim asfaltom,di se vide prave kvalitete ovjesa,a ne na papiru Herr. Interceptor.Sve aute koji su bili u super testu je vozio HORST VON SAUMA!! Glavni urednik sport auta.Jedino rekordnu rundu za seriske aute je vozio Wolfgang Kaufmann,koji je tvornicki vozac Gemmballe. ""

  22. #347
    Aries
    Guest
    """"Ove spike njemacki test na njemackoj stazi nije realan,to su isprike SLABICA!?!?! Kako to da je Pagani Zonda brz,ili Lambo,ili japonci.Kako to da oni nisu zakinuti!?!?!?!?

    Spika broj dva,VREMENA NA STAZI NISU VAZNA.Vazno vam je da je alfa brza od opela,a kad kupite auto od 300 000 ojra,onda vam nije vazno dali je brzi od konkurenata ili nije,pa daj koga vi farbate?!?!?

    911 carrera pere Maserati coupe-a.
    gt3 pere modenu stradale
    Cekamo jos samo test izmedu enza i carrere gt.
    A tu su jos gt2 i gt3 rs,za koje ferrari nema konkurenta.
    612 i Maranello su Gt coupei,pa bi ih bilo neposteno tu usporedivat.Njihovi protivnici su aston martin db7,vanqish,etc..

    Doc,osim gt-n,porshe vozi i american le mans,ima porsche mishelin cup,u sklopu f1,a voze i 24h nordschleife.

    Familija Piech je u biti porsche.Ferdinand Piech je unuk od Ferry-a.I oni jesu samostalni,to jest nemoraju napisat na svom autu FIAT/vW ili kaj god.

    Ubiti glupo mi se prepirat,Talijani samo laju,a porsche ih dere po performansama,uvjek bilo i uvjek ce biti. ""

  23. #348
    Aries
    Guest
    """"Os Punto.Kaj ti mislis da jedna firma radi sasiju a druga motor i da se onda sastanu na pol puta i zavezu jedno za drugo.Malo morgen!!!

    U uspjesima ferraria u f1 igra i sreca jednu jako veliku ulogu.Ali za uspjeh je i to potrebno.50-tih godina nisu imali konkurenciu.Alfa i Mercedes su ih prali,kad su se oni povukli,dobio je ferrari.60-te Pushing!!! 70-te Su bili jako dobri,nisu imali premocan auto,ali je stari ENzo imao nos za vozace!!
    80-pushing,isto tako i 90-te,ali imali su i peha.Schumi 98,npr.. Sa sadasnje uspjehe je zasluzan mali Francuz,koji je prije radio za pug.I osvojio prakticki sve u motorsportu.""""

  24. #349
    D0mi
    Guest
    Ode Fabia dodje aries

  25. #350
    H ACC
    Guest
    INTERCEPTOR
    Forum Master
    Broj poruka: 6428
    BTW japanci su ludi za alfama, da alfa ne uspjeva zadovoljiti zahtjeve japanskog tržišta. :

    U japanu je stvrno ludilo za alfama prosle godine su prodali cak 2500 alfi!! A u amirici jos bolje!! Nijednu!!

Slične teme

  1. Honda, Alfa, BMW ili Opel
    By Kas in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 207
    Posljednji post: 10-06-2004, 16:44
  2. Honda Civic Type-r & Ford Focus Rs & Alfa 147 gta
    By Reno !!!!!! in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 102
    Posljednji post: 27-02-2003, 11:38

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •