Stranica 13 od 19 PrvaPrva ... 31112131415 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 301 do 325 od 469

Tema: Honda vs Alfa

  1. #301
    Aries
    Guest
    znam ja dosta o Alfi, vise nego dosta alfista ovdje koji samo govore napamet, ja barem imam nekog iskustva.

  2. #302
    Pisces
    Guest
    Početkom devedesetih. Ma pusti Sarajevo.
    Kako ide Honda u usporedbi sa 156 20?

  3. #303
    Girrari
    Guest
    Slušaj prijatelju. 50% dionica tvrtke Porsche drže članovi obitelji Porsche i Piëch (poznato ime?). Ostalih 50% je u vlasništvu raznih privatnika i investicijskih fondova.

    Po toj logici je i Ferrari skoro samostalan jer je oko 10-20% dionica u vlasništvu familije.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * *</font>

  4. #304
    Aries
    Guest
    pa mogu ti reci, obe mi se svidjaju, Alfa ima vrlo direktan volan, dobro lezanje, motor ima fin zvuk, vuce dobro. Honda mi se posebno svidja, lezi cak bolje, po meni ima bolje vozne osobine od 156, ali oba auta su dobra na svoj nacin.

    imao sam Civica 1.6 VTi sa 160 KS
    , auto je pravi sportas, za svoj koncept, pravi sportski kompakt, bolji od alfe 145 QV, koji je isto vrlo dobar auto .

  5. #305
    Aries
    Guest
    Girrari, pojma nemas, Porsche je samostalna firma, svoj sef, a Ferrari nije.
    Vidim da neznas nista o porscheu, ok, nema veze, ali stvarno pretjerujes i hvalis taj Ferrari i dizes ga u nebesa, pa ako si imalo pravi ljubitelj automobila, nebi nikad tako lose pricao o Porscheu

  6. #306
    Aries
    Guest
    pa i kod BMW drze dionice bogate familije, pa sta, BMW je samostalna firma, kao i porsche

  7. #307
    T-IE
    Guest


    Porsche 911 Gemballa









    Porsche 911 Turbo




  8. #308
    T-IE
    Guest
    Gemballa:

    0-100= 3,4sec Vmax= 211mph

    Turbo:

    0-100 =3,6sec Vmax= 205mph

    Stvarno Ferrari oko ovog radi krugove.

    A i sad kad ste već zapeli za F1 i uspješnost Ferrarija, ferrari je u F1 od samog početka F1 i skupio je malo više pobjeda od recimo McLarena ili Coswortha koji su kasnije ušli u F1. Dakle, kad bi se taj uspjeh dijelio sa godinama provedenim u F1 Ferrari nebi imao nikakvu prednost. Jedino šta Ferrari razlikuje od ostalih je to da uvijek su nastupali sa vlastitom šasijom i motorom (osim 1956 Ferrari-Lancija D50). A da ne spominjem razdoblje od 1979 do 2000 kad nisu osvojili niti jedan naslov prvaka. I pitanje koliko bi taj post još trajao da nisu okupili pravu ekipu koja je znala svoj posao i od traljave talijanske momčadi stvorila šampiona...


  9. #309
    OS FIAT>>>
    Guest
    Ta traljava talijanska ekipa kako ju nazivas je osvajala titule i prije Schumachera, Todta i ostalih.Cinjenica je da kada je F1 u pitanju, sve titule koje je Ferrari ostvario su ostvarene sa vlastitom sasijom i motorima dok je za uspjeh Porschea velikim dijelom zasluzan i britanski McLaren u cijim su sasijama bili Porscheovi motori.

  10. #310
    Aries
    Guest
    sta samo pricate o F1,( ako vec pricate u autosportu, pricajte o svemu pa cete vidjeti da je Porsche uspjesniji u autosportu od Ferrarija )pustite to, treba govoriti o serijskim modelima , e kad gledas sta Ferrari ima i koliko je pretjerano skup, onda se vidi da realno gledajuci Porsche ima bolja sportska auta koja kostaju manje, a kvalitetnija, trajnija su i vise su trkaci nego Ferrari.

  11. #311
    OS FIAT>>>
    Guest
    Sto si ti uporan.Mislis da je mene briga i ljude koji si mogu priustiti oba auta da li je jedan od drugog brzi na nekoj stazi za sekundu ili dvije.Koga je to briga.Tamo gdje Ferrari treba biti brz, on je brz i prebrz za svoje konkurente.Formula 1 je vrh auto moto sporta i Ferrari je tamo trenutno najbolji i nema sta dokazivati Porscheu.Nek se Porsche posveti terencima i blatu jer mu je valjda tamo i mjesto.

  12. #312
    Aries
    Guest
    OS Fiat, ok, ma nije me briga sta ko od vas voli, Ferrari ili Porsche, ali nije mi se svidjelo sto ste svi vi ljubitelji Ferrarija navalili na Porsche i srali po Porscheu, mislim, ako neko od vas fali Fiata i Alfu, a po Porscheu tako ××××, onda je to stvarno smijesno, taj ko to radi nije nikakav ljubitelj automobila.
    mislim da je Porche vs Ferrari stvarno BASTA, nema potrebe da pricamo o tome vise, mislim da se ova tema treba nastavit Alfa vs Honda, oko toga ima jos dosta razgovora. )

  13. #313
    Cezy
    Guest
    Majko mila,pa...!?!?!?

    Idemo redom!!!
    Domi. STARI NURBURGRING JE JEDINA STAZA,JEDINA KOJA JE PRAVA REFERENCIA.I tamo testiraju SVI,DA SVI proizvodaci svoje buduce modele.A i casopisi,ugledni casopisi,poput Spotr auto,Car,etc...
    Nurburgring je najpoznatija i najomoiljenia staza na planetu.Svi koji su jednom vozili tamo uvjek se vracaju,zasto zato sto je to droga.Tako nesto NEMA NITKO. 130 zavoja,skokovi,ultra brze pasaze,sa valovitim asfaltom,di se vide prave kvalitete ovjesa,a ne na papiru Herr. Interceptor.Sve aute koji su bili u super testu je vozio HORST VON SAUMA!! Glavni urednik sport auta.Jedino rekordnu rundu za seriske aute je vozio Wolfgang Kaufmann,koji je tvornicki vozac Gemmballe. (NASTAVAK DOLAZI)

  14. #314
    Cezy
    Guest
    Ove spike njemacki test na njemackoj stazi nije realan,to su isprike SLABICA!?!?! Kako to da je Pagani Zonda brz,ili Lambo,ili japonci.Kako to da oni nisu zakinuti!?!?!?!?

    Spika broj dva,VREMENA NA STAZI NISU VAZNA.Vazno vam je da je alfa brza od opela,a kad kupite auto od 300 000 ojra,onda vam nije vazno dali je brzi od konkurenata ili nije,pa daj koga vi farbate?!?!?

    911 carrera pere Maserati coupe-a.
    gt3 pere modenu stradale
    Cekamo jos samo test izmedu enza i carrere gt.
    A tu su jos gt2 i gt3 rs,za koje ferrari nema konkurenta.
    612 i Maranello su Gt coupei,pa bi ih bilo neposteno tu usporedivat.Njihovi protivnici su aston martin db7,vanqish,etc..

    Doc,osim gt-n,porshe vozi i american le mans,ima porsche mishelin cup,u sklopu f1,a voze i 24h nordschleife.

    Familija Piech je u biti porsche.Ferdinand Piech je unuk od Ferry-a.I oni jesu samostalni,to jest nemoraju napisat na svom autu FIAT/vW ili kaj god.

    Ubiti glupo mi se prepirat,Talijani samo laju,a porsche ih dere po performansama,uvjek bilo i uvjek ce biti.

  15. #315
    Cezy
    Guest
    Os Punto.Kaj ti mislis da jedna firma radi sasiju a druga motor i da se onda sastanu na pol puta i zavezu jedno za drugo.Malo morgen!!!

    U uspjesima ferraria u f1 igra i sreca jednu jako veliku ulogu.Ali za uspjeh je i to potrebno.50-tih godina nisu imali konkurenciu.Alfa i Mercedes su ih prali,kad su se oni povukli,dobio je ferrari.60-te Pushing!!! 70-te Su bili jako dobri,nisu imali premocan auto,ali je stari ENzo imao nos za vozace!!
    80-pushing,isto tako i 90-te,ali imali su i peha.Schumi 98,npr.. Sa sadasnje uspjehe je zasluzan mali Francuz,koji je prije radio za pug.I osvojio prakticki sve u motorsportu.

  16. #316
    Aries
    Guest
    Cezy, bravo, dobro si reko

  17. #317
    Aries
    Guest
    cezy, jos sta tek BMW M3 CSL radi zabarima ) ) ) )

  18. #318
    Aries
    Guest
    Pagani Zonda i Lambo, to su trkaci i pravi sportasi, Ferrari im nije ravan Porsche, Lamborghini, Pagani Zonda , BMW M3 CSL, sve su to bolji sportasi od Ferkaca )

  19. #319
    Cezy
    Guest
    m3 ce tesko protiv f50,enza.. Nema sanse!! Ja volim ferrari,kao ni jedan drugi auto.Ali da su najbrzi nisu.Volim ih radi dizajna,radi te neke kulture tradicije,radi pokojnog ENza,koji je bio naj gubica u svijetu automobilizma.Njemu mozemo zahvalit existenciju lamba i ford-a gt40.Za mene jedan tipican ferrari mora biti gt coupe.Prekrasan dizajn,duga hauba,ispod koje radi v12,getriba sa otvorenom kulisom,zvuk,okrugle stopke iza,4 spulje,i naravno ljepotica na suvozackom sjedalu.To je za mene MIt ferrari.Zato i volim,gt californiu,daytonu,stari gto,maranella,etc...

  20. #320
    Aries
    Guest
    Honda NSX-R je meni veci sportas od bilo kojeg Ferrarija, NSX je na Nurburgringu tacno isto brza ko Ferrari 360 Modena, sto ipak pokazuje koliko je NSX ustvari dobar sportski automobil. Modena ima 120 KS vise , i opet nije u stanju da bude brza od NSX. Sto se tice tezine, mislim da su tu negdje, razlika je mozda svega oko 50 kg. To pokazuje da je Honda u stanju napravit boljeg sportasa od svakog Ferrarija, a tek 1990 , kad je izaso NSX, koji joj je Ferrari onda bio ravan, koji??? ) ) .
    Tvrdim i uvijek cu tvrditi, Ferrari nije nista posebno, Porsche, BMW, Honda, Lamborghini(Audi), Pagani, sve te marke rade i u stanju su napravit bolje sportske automobile i bolje trkace. Nemam je nista protiv Ferrarija, ali nisam ni neki ljubitelj, ali opet cijenim tu marku, ali Porsche mij je puno drazi. Porsche, BMW, Honda, to su mi najdraze marke.

  21. #321
    Aries
    Guest
    cezy, pa nemoj porediti BMW M3 CSL sa najbrzim Ferrari modelima ikad, F50 i Enzo, to je skroz druga klasa, cekaj dok dodje pravi nasljednik BMW M1, pa M6 CSL, pa cemo onda vidjeti, ali zato BMW M3 CSL dere sve druge Ferrari modele koji imaju puno vise KS, to samo pokazuje sta BMW moze i sta ce jos uradit.

  22. #322
    Koshpa
    Guest
    E ovak sto se tice teme Alfa vs. Honda i jedna i druga marka su malo sportskije u odnosu na ostalui konfekciju. Ali evo po meni je Honda malo sportskija, ali je Alfa puno ljepsa.

    Evo konkretno:
    Civic Type R - Alfa 147 GTA = Alfa
    Accord Type S - Alfa 2.6 V6 = Honda (buduci da Honda nije jos izdala Type R verziju za Europu)
    Honda S2000 - Alfa Spider = Honda za milju


    Sto se tice Porschea i Ferraria. Meni je osobno Ferrari puno drazi. Jedini Porscheov model koji mi se svidja je 911 GT3, cak i vise od Turba. Uvijek bi radje odabarao M3 CSL, Maserattija ili Gallarda od bilo kojeg Porschea, a da ferrarija da i ne spominjem.<br><hr>

  23. #323
    Aries
    Guest
    Ferrari i maserati su za mene samo veliki dokaz talijanskog stila, dizajna, tradicije, prestiza, ali nista vise od toga. Uvijek bi prije Lamborghini , Pagani zonda, Lotus, a da ne govorim o Porsche i BMW M ili NSX .

  24. #324
    Aries
    Guest
    Ferrari je kao Aston Martin, sportska marka sa prestizom i vrlo, vrlo brzim automobilima, ali Porsche, Lotus, Lamborghini, to su prave sportske marke, trkaci

  25. #325
    INTERCEPTOR
    Guest
    Al se ovdje ×××× na veliko u p. m.

Slične teme

  1. Honda, Alfa, BMW ili Opel
    By Kas in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 207
    Posljednji post: 10-06-2004, 16:44
  2. Honda Civic Type-r & Ford Focus Rs & Alfa 147 gta
    By Reno !!!!!! in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 102
    Posljednji post: 27-02-2003, 11:38

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •