Stranica 7 od 19 PrvaPrva ... 5678917 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 151 do 175 od 469

Tema: Honda vs Alfa

  1. #151
    ?????
    Guest
    Porsche, nije mi jasan taj auto. Mada mi je ferrari jasno drazi, bolji ljepsi uvijek bio i bice taman da nikad necu imati ni jednog.

    Ali ××××te pors, ruzan uvijek bio i bice, kao sto je neko rekao navlace taj 911 do kraja sveta.
    Zasto pobogu proizvode ono cudoviste od terenca ??? Sto je sljedece ? To im ipak malo rusi imid i mit i staru slavu?
    Kakvu staru slavu, jesu oni ikad negdje nastupili na formuli i slicno ?
    Ili su ona VREMENA NA NURBUG....sve perje kojim se kite ?
    Zasto ne udju u F1 i pokazu ferrariju.
    Sto je nema se para za taj sport??? A kurcili bi se.
    Zasto stari porchei, 924 i sl. kostaju ko lada i stojadini, a ××××te stari groblje ferrari od 1980 skup ko nov.
    Za××××te svi prodajne rezultate kad imaju u porscheu miljon modela, ××××ni enzo se radi u ogranicenim serijama.

    I tako dalje, sto se tice honda alfa, ma koja honda da je najpouzdanija i neznam sta u cijelom svemiru ruzna je ko pas, narocito civic i r i m i žnj.
    Onako kako je crx bila ljeptica naspram
    alfe 33 tako je danas alfa u prednosti pred svime.
    Pole zasto bi netko bankrotirao, sto se kvari, se ili popravlja novim djelom ili se proda. i Gotovo.

  2. #152
    206-os-
    Guest
    Os Fiat>>> je napisao:

    "Oni ce taj 911 redizajnirat do besvjesti jer su svjesni da ce im se to jedino dobro prodavati ili ce postati konfekcija poput Cayena koju ce si moci priustiti bilo koji seljo-beljo u Osijeku ili Zagrebu."

    Jel ti stvarno mislis da si Cayena moze priustiti bilo koji "seljo-beljo"? Ili mislis da su svi koji zive u mom i tvom gradu selje-belje pa i onaj koji si moze priustiti Cayena?

    I vjeruj mi poznam dva covjeka u Osijeku koji si mogu priustiti Ferarri i htjeli su ali su odustali zbog nasih cesta i prevelike upadljivosti. Upravo je tu razlika izmadju Porschea i Ferarrija. Cayenne, Boxter pa i 911 bi jos mogli izaci na kraj na ovim nasim oranicama dok bi jedan Ferarri imao dosta problema..

  3. #153
    Mario Haas
    Guest
    ??????? količina bedastoća u tvom postu od 11:36 nevjerojatna je, čak i za mene koji sam beskonačno tolerantan.

  4. #154
    Aries
    Guest
    Ma i Porsche i Ferrari su vrhunski sportasi, legende, pravi ikoni. Sto se tice koji je bolji, sve zavisi kako gledas, ali ipak mislim da realno gledajuci Porsche ima vise prednosti nad Ferrarijem nego obrnuto.

  5. #155
    Aries
    Guest
    ??????, stvarno neznas o cemu govoris.

  6. #156
    Aries
    Guest
    OS Fiat, ti kazes da su drugi modeli Porschea neuspjesni bili, pitaj se jednu stvar, zasto vecina glumaca, pjevaca i drugih bogatasa kupuje Porsche, a ne Ferrari, a mogu kupit sta hoce. Porsche je prodao puno puno vise auta od Ferrarija, radio je i radi bolja auta, trajnija, kvalitetnija i sto je najvaznije, uspjesna je firma, jos uvijek je Porsche samostalan, a Ferrari je samo zahvaljujucu Fiatu jos uvijek medju nama, ali Ferrari nemoze propast, ipak je Ferrari ponos talijanske autoindustrije i talijanskog naroda )

  7. #157
    ????
    Guest
    tu sam.
    Rekacije ......da
    Ali cinjenice ostaju na svom mjestu.

  8. #158
    OS FIAT>>>
    Guest
    Sugradjanine, seljo-beljo sam rekao vise figurativno i nema veza sa onim likom koji vozi Cayena u Osijeku.To sam samo karikirao kakav sloj ljudi vecinom kod nas vozi skupe aute.To su sve odreda neskolovani ljudi sa zavrsenom cetverogodisnjom skolom i velikim odmorom ili neki mafijasi za koje se zna da postenim radom nisu mogli steci novac da si kupuju takve aute.Na zapadu to vecinom voze lijecnici,odvjetnici...i ostali ugledniji ljudi dok kod nas takvi voze eventualno nesto malo bolje aute od prosjeka.

  9. #159
    OS FIAT>>>
    Guest
    Aries, pricas gluposti.Ferrari se strasno dobro prodaje.U Njemackoj im je prodaja povecana 400 %!!!
    Imas strasno puno poznatih ljudi koji voze Ferrarie.Reci mi koji stari Porsche je dosegnuo na aukciji cijenu od 8 miliona dolara kao sto je slucaj sa Ferrariem 250 GTO.<br><hr><font color="blue">www.puntopower.com</font>

  10. #160
    OS FIAT>>>
    Guest
    Ferrari nije napravljen da bi se s njim preslo 150 000 Km.To je auto kraj kojeg ce normalan covjek kupiti jos jedan eventualno BMW 7 ili nesto slicno u toj klasi, a Ferrari ce biti za recimo pičkolov. ) <br><hr><font color="blue">www.puntopower.com</font>

  11. #161
    Mario Haas
    Guest
    ???? koje su to činjenice o Porscheu koje ostaju na svom mjestu prosvijetli nas molim te? <br><hr>

  12. #162
    OS FIAT>>>
    Guest
    Neki tu pisu da bi kupili Porsche ili Ferrari.Meni je Porsche mozda zadnja sportska marka koju bi kupio.Ferrari je prvi,Maserati 3200 je meni takodjer atraktivniji od bilo kojeg Porschea,Lamborghini mi je isto bio super dok nije dosao pod okrilje VW-a koji od njega polako radi konfekciju.Vjerojatno dijeli puno stvari sa Audiem.

  13. #163
    Aries
    Guest
    OS Fiat, to su gluposti u tvojim ocima, ali ti nisi objektivan, ne gledas objektivno auta, nego tebi je sve sta je talijansko najbolje i najdraze, to je tvoj ukus Ti znas da sam ja u pravu i onda se branis, a zo to nema potrebe, ja stojim iza svog izbora i ukusa i nije me briga sta ti mislis o tome, mislim da nema efekta vise da se prepiremo koji je bolji, tebi je Ferrari, meni je Porsche, ok, ajmo dalje, o Hondi i Alfi.

  14. #164
    Aries
    Guest
    ""U Njemackoj im je prodaja povecana 400 %!!!""""


    jest, sa 1 na 4 Ferrarija
    ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) )

  15. #165
    OS FIAT>>>
    Guest
    Nije istina da mi je najdraze sve sto je talijansko.Meni je i BMW M3 drazi i ljepsi od 911.Da mi netko kaze da biram izmedju ta dva nebi ni sekunde razmisljao.Mene Porsche nikada nije fascinirao ni po cemu.

  16. #166
    OS FIAT>>>
    Guest
    Lupetas takve gluposti da je to strasno.Njemacka je Ferrariu drugo najvece trziste poslije SAD-a.

  17. #167
    Aries
    Guest
    OS Fiat, ti nisi normalan covjek, zar ne vidis da se salim

  18. #168
    OS FIAT>>>
    Guest
    Ja tebe jos od jucer zajebavam pa ti to jos ni sada nisi shvatio.

  19. #169
    Aries
    Guest
    ma zajebavam i ja tebe, ali ljepse je kad dodas smajlice ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) )

  20. #170
    Aries
    Guest
    ""Lupetas takve gluposti da je to strasno. ""


    OS Fiat, jel to ti kazes svako jutro kad se pogledas u ogledalo? ) ) ) ) ) ) )

  21. #171
    OS FIAT>>>
    Guest
    Moram ici na "odgovori" da bi mogao staviti smajlice, a to mi se neda svaki put.

  22. #172
    Aries
    Guest
    ok, bolje je da pricamo o Hondi i Alfi, dosta vise o Porscheu i Ferrariju ) ) ) ) .

  23. #173
    doc
    Guest
    aries, moram se ipak vratiti na Ferrari i Porsche.

    Kažeš većina glumaca i pjevača kupuje Porsche umjesto Ferrari-a. Pa kaj misliš da su oni mjerodavni koji su auti bolji? Ne znam da li si čuo, ali Ferrari svake godine ograniči svoju proizvodnju kako bi sačuvao ekskluzivnost, a mogao bi prodati 5x vise auta nego ih prodaje. Enzo je rasprodan i prije nego se znalo kako ce izgledati. Ne moze bilo tko kupiti novi Ferrari. A Porsche moze kupiti, kako OS-fiat kaže svaki "seljo-beljo". Sportski rezultati pokazaju koja je marka bolja, a Formula 1 je vrh automobislke tehnlogije.

    "jos uvijek je Porsche samostalan, a Ferrari je samo zahvaljujucu Fiatu... "

    koliko ja znam Porsche spada u V.A.G. grupu zajedno sa VW, Audi, Seat i Škoda. A Ferrari spada u Fiat grupu, samo je razlika u tome da Ferrari nema niti jedan jedini dio u sebi koji ima veze s Fiatom, a Porsche recimo koristi platforme od narodnih kola VW (Cayene i Tuareg)

    I jos nesto, kazeš da je Porsche upotrebljiviji za svaki dan. Tu valjda mislis na modele poput boxster-a i cayene. A ti modeli su stvarno sramota za Porsche jer su od njih brže i "kante" poput Calibre Turbo ili Fiat Cuope Turbo.


    Kako giro kaže, imiđ Ferrari-a je nešto što Porsche može samo sanjati.
    Kakav imiđ ti imaju ona groblja 924 ??? Fakat su cijene ko za yugo ili golf 1. Ferrari tako nisko nikada nece pasti.

  24. #174
    Banzai
    Guest
    Honda radi vise sportska auta nego Alfa, a da ne govorimo o kvaliteti, Honda je kvalitetnija puno od Alfe. pogledajte samo razne sportske automobila koje Honda danas ima, pogotovo u Japanu i USA, u Evropi nema ni 30% sportskih auta koja ima u Japanu i USA. Honda je zakon i Alfa se nemoze mjeriti sa Hondom, mozda samo u ocima talijanofila kojima je samo vazan neki dizajn i povijest, a i oni sami znaju da su talijanska auta inace ××××××.

  25. #175
    Aries
    Guest
    Doc, Kao prvo , Porsche jest samostalna firma, a model Cayenne je skupa sa VW radio i razvio, ali opet Cayenne se puno razlikuje od Tourega, a V6 motor su uzeli od VW i doradili ga da bi povecali prodaju.
    Jos nesto, glumce i pjevace i druge bogatase sam samo naveo da pokazem da je Porsche puno popularniji od Ferrarija.
    Ja znam da Porsche radi realno gledajuci bolja auta od Ferrarija, e sad ako je nekome bolji Ferrari, to je njegova stvar, i stvar ukusa.
    Porsche jest bolji za svakodnevnu upotrebu, i to bas mislim na svaki model. Porsche ima vise prednosti nad Ferrarijem nego obrnuto, to je moje misljenje i mislim da sam dovoljno pojasnio zasto to ja mislim, procitaj sve moje poruke o ovoj temi ako hoces.
    Meni je drazi Porsche i imam svoje razloge za to, koje sam i naveo, i mislim da je daljna rasprava nepotrebna.

Slične teme

  1. Honda, Alfa, BMW ili Opel
    By Kas in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 207
    Posljednji post: 10-06-2004, 16:44
  2. Honda Civic Type-r & Ford Focus Rs & Alfa 147 gta
    By Reno !!!!!! in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 102
    Posljednji post: 27-02-2003, 11:38

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •