Stranica 6 od 19 PrvaPrva ... 4567816 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 126 do 150 od 469

Tema: Honda vs Alfa

  1. #126
    600
    Guest
    E sad si me rasplakao! )

  2. #127
    Girrari
    Guest
    Aries... nemoj se ljutit, ali molim te da ne gnojiš. Si vozil Ferrari; si se vozil u Ferrariju? Nisi! Hvala lepa, đenja.

    A popularnost koju Ferrari ima, Porsche može samo sanjat u najslađim snovima. Ferrari je mit, legenda, religija... Porsche je samo marka koja radi vraški brze i kvalitetne aute.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * *</font>

  3. #128
    POCKET ROCKET
    Guest
    Girrari, to tako ti doživljavaš.
    Ja volim 100x više Ferrari, ali sad si ga prosrao.

    Porsche je isto MIT,LEGENDA i sve ostalo...

    Od BOXERA, TURBA, sjeti se samo MOBY DICKA i tako dalje...

    Realnosti molim...

  4. #129
    Aries
    Guest
    Burekman, pokazujes dobro svoju ljubav prema talijanskim autima ) ) ) ) ) ) )

    razumijem te, i meni je Alfa draga, i tesko bi se odlucio izmedju alfe i Honde, imam Hondu, a prvi auto mi je bila Alfa, ko prva ljubav, nikad je ne zaboravis ) ) )

  5. #130
    600
    Guest
    Kako bi stari Alfisti rekli: "Jednom Alfa, uvijek Alfa!"

  6. #131
    Aries
    Guest
    Girrari, nema potrebe da se tako obracas prema meni, ja imam kao i ti svoj ukus i ja volim Porsche, a ti Ferrari, ja govorim sta ja mislim o Ferrariju, to jest vrhunski auto, ali mi je Porsche bolji i basta!!!
    ) ) )

  7. #132
    Girrari
    Guest
    Isprika Aries. Ali nemožeš reći da Ferrari nema popularnost kao Porsch. Jednostavno ne možeš.

    Pocket, mit i legenda... možda, ali ni upola koliko Ferrari.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * *</font>

  8. #133
    POCKET ROCKET
    Guest
    Čuj, Ferdo ima rat iza sebe, tako da je to nama manje koji volimo Ferrari, ali vjeruj mi da švabofili imaju argumente.

    Porsche 959

  9. #134
    Girrari
    Guest
    Pocket, F-40!

    Basta!<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * *</font>

  10. #135
    Aries
    Guest
    Girrari, Ferrari je mit, legenda, vrhunski sportas, i popularan ko i Porsche , mozda i vise, ali meni je Porsche drazi, mislim da radi bolje automobile.

    Pogledaj Alfu i Hondu, isto dvije razlicite marke koje imaju jednu vaznu zajednicku stvar : obe su sportske, e sad koja je marka bolja je stvar ukusa, ali postoje i cinjenice, e sto se tice cinjenica
    : Porsche jest bolji za svakodnevnu upotrebu od Ferrarija, Porsche radi kvalitetnije i pouzdanije automobile, porsche radi vise trkace modele nego ferrari, pogledaj samo Nurburgring, GT3 i GT2 deru sve Ferrarije, to su cinjenice, sjeti se Porschea 959, koja je to zvijer bila, Ferrari se tesko mogao mjeriti sa tim autom.

  11. #136
    600
    Guest
    Saberite se! )

  12. #137
    POCKET ROCKET
    Guest
    F-40 je najveći kralj svih automobila ikada napravljenih.
    Ne postoji ništa tako jebački kao to čudo...
    Rajca me više od bilo čega na Svijetu.

  13. #138
    Girrari
    Guest
    Slažem se u potpunosti.

    Dokaz da se Stari volil španat i u poznim godinama.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * *</font>

  14. #139
    POCKET ROCKET
    Guest
    Definitivno.
    Ograničenje do 3000ccm, ali dečki su lepo složili dve turbine i hojlahihi...

  15. #140
    INTERC000LER
    Guest
    Obozavatelj sam obje marke, i obje ih smatram sportskim. MEdutim Alfa mi je ipak sportskiji automobil, iako danasnji modeli izuzev GTA....pa vise manje, medutim pogled unatrag govori drugacije. Ali ipak mislim da Honde kvalitetnije izradene i da su pouzdanije. + za Hondu sto su manji potrosaci od alfe a i honde se vrte vise. Ali Alfa je Alfa.
    Ko je jednom kupi.....ne znam sta da prode i gdje da ode uvijek joj se vraca
    Gdje li si sada ljubavi ko pijan vino trebam te......za nikad prezaljenu staru ljubav 33QV,smrc smrc.
    Porsche odlican, Ferrari savrsen.
    F40- portret Boga na 4 kotaca!

  16. #141
    Aries
    Guest
    &Iuml;NTERCOOLER :

    ""F40- portret Boga na 4 kotaca""

    Lud si ) ) ) ) ) ) )

  17. #142
    Michael
    Guest
    Alfa mi je draza , ljepsa, temperamentnija

  18. #143
    OS FIAT>>>
    Guest
    Porsche sve sto je do sada napravio osim 911 bilo je neuspjesno izuzev mozda Cayena.Oni ce taj 911 redizajnirat do besvjesti jer su svjesni da ce im se to jedino dobro prodavati ili ce postati konfekcija poput Cayena koju ce si moci priustiti bilo koji seljo-beljo u Osijeku ili Zagrebu.Sta je sljedece nakon Cayena?Mozda neki Porsche na bazi Gnoja V sa TDI motorom.××××s takvu marku.

  19. #144
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Postova
    1.217
    Rep Power
    2612
    Najlegendarniji auto na svijetu:





    Ako se dobro sjećam 3.2 litre, twin-turbo, 845 KS, 0-100 km/h 2.9 sec, V/max preko 320, 4 brzine(zbog ogromnog momenta) i samo jedan proizveden primjerak.

  20. #145
    POLOVNJAČA
    Guest
    Honda protiv Alfe , hm , hmmm , hmmmmm ... stvarno ne bi znala izabrat , mada gledajuć u globalu Honda je ime poznato svuda i meni se čini da su KONFEKCIJA , dok Alfa to nije . Alfa je auto sa filingom , od najmanjeg modela do najvećeg , ali je stvarno ka i žena , ćudljiva . Iskustva ljudi govore da ili su bankrotirali sa Alfom ili su imali sriće pa se busaju u prsa i hvale uokolo ) ) )

    Honda je pouzdanija i po mom skromnom mišljenju , ljudi će ipak prije odlučiti u njenu korist .

    Možda se varam , napomenila sam da je to moje mišljenje , jer malo muškaraca podnosi ćudljivost kod žena , upss , tila sam reć kod auta , svejedno !!!

  21. #146
    OS FIAT>>>
    Guest
    Ipak si odustao od nicka Aero?
    Neznam zasto bi to bio najlegendarniji auto.Mene ni po cemu ne fascinira osim mozda po snazi.Stvarno mi bezveze izgleda.Imao sam takav isti Porsche autic kao dijete.Mislim da je bio Burago 1:43.

  22. #147
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Postova
    1.217
    Rep Power
    2612
    Nisam odustao, nego mi ga neće promjeniti.

    Meni je to općenito super auto. Stvarno ga čovjek samo poželjet može.

  23. #148
    Aero
    Guest
    A konačno je moj kompjuter doživio prosvjetljenje. Dakle od sad sam Aero!

  24. #149
    OS FIAT>>>
    Guest
    Kolika mu je trajnost?1000 Km? ) <br><hr><font color="blue">www.puntopower.com</font>

  25. #150
    Cezy
    Guest
    Ma da imam lovu imao bi i Ferrari i Porschea. Samo ferraria za sminku,a porscha za peglanje.

Slične teme

  1. Honda, Alfa, BMW ili Opel
    By Kas in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 207
    Posljednji post: 10-06-2004, 16:44
  2. Honda Civic Type-r & Ford Focus Rs & Alfa 147 gta
    By Reno !!!!!! in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 102
    Posljednji post: 27-02-2003, 11:38

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •