Stranica 19 od 19 PrvaPrva ... 9171819
Prikazujem rezultate 451 do 469 od 469

Tema: Honda vs Alfa

  1. #451
    Aries
    Guest
    OS Fiat, ××××× ti mater u usta, ×××××cino jedna odvratna, sta sam ja tebi ikad lose uradio, samo sam davao svoje misljenje, od prve stranice na ovoj temi sve do unazad dvije sam bio fer i korektan, ali onda ste ti i drugi talijanofili poceli srat, pa ××××× vam mater

  2. #452
    Koshpa
    Guest
    Mene nema?? Pa pratim ja ovaj forum, al mi se zaista neda komentirat sve pametne postove. Bio ja na sasu, al tebe nigdje? Iduci sastanak ce bit obavezan, ak se ne pojavis, smatrat cete prekrizenim za projekt. Inace iduci petak se vjerojatno ide u Maribor da vidimo malo slovensku formulu. E ajd ak ti se da sastavi kratak opis sta cemo radit, ak, netko ima kakav prijedlog,i koji link, da trebamo sponzore pa stavi na forum. Ak ti se da

  3. #453
    Mehanicar
    Guest
    pa imao sam Herolda i Tehnologicno oblikovanje jucer u 14 i iduci tjedan isto, pa ne znam kako da to iskemijam ?
    sta ste diskutirali ?

  4. #454
    Koshpa
    Guest
    Ma za sponzore, sta i kak krenut. Trebalo bi neke prijedloge za dizajn, konstrukciju sasije, ovjesa... Al na to cemo se vjerojatno bacit nakon obilaska slovenske konjice...

    Daj javi Miri na mail, zasto ne mozes dolazit i da ozvbiljno mislis jer cete ovak prekrizit

  5. #455
    Mehanicar
    Guest
    ok, budem !

  6. #456
    Romeo-
    Guest
    vidim da ovdje ima opasne rasprave ) ) )

  7. #457
    cuore
    Guest
    bice krvi.. )

  8. #458
    Aries
    Guest
    cuore, pa neke na ovom forumu i treba poklati ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) )

  9. #459
    Diz
    Guest
    Ja stvarno mislim da je Aries Fabia!Vidim da prvo glumi da je za Alfu i ostale Talijane,a onda kad ga netko otpili počne srat ko lud!Ne bih se čudio ako mu je kuća puna govana!!!

  10. #460
    Aries
    Guest
    Diz, glup si, ×××× te fabia i ti njega, pa majmune jedan koji ti je ×××××, sta me poredis sa nekim fabiom. fino sam rekao da mi je ime Aries, i to mi je prvo ime ovdje, a to sto ti ne razumjes svoj vlastiti jezik to je tvoja stvar.

  11. #461
    BURAZ
    Guest
    ćuješ ti \"KARIES\"!!!!!!!!!!!!!! ×××× ti ja mamu ČETNIČKU!!!! ××××ga stvarno se vidi da si CRNOGORAC!!!! Samo su takve BALKANČINE tako nerazumne i primitivne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  12. #462
    Aries
    Guest
    BURAZ ××××× TI MATER, ×××××ne jedan, sta se javljas kretencino jedna, nemas ni pojma ko sam ja, niti imas pravo da mi se obratis, MAMU TI ×××××, ti si jedna primitivna seljacina, mater ti glupu, ×××××ne jedan

  13. #463
    BURAZ
    Guest
    znam ja ko si ti!ti si jedno obično ČETNIČKO GOVNO!!

  14. #464
    BURAZ
    Guest
    P.S. ×××× TI ČETNIK MAMICU PO SRED "LIJEPE"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  15. #465
    mara
    Guest
    daj Gira brisi ovo! pa ovo je totalni kaos

  16. #466
    NSX
    Guest
    slazem se mara, ova """zezancija"""je presla sve granice )

  17. #467
    Honda and U
    Guest
    cetnicima zabranjen pristup ovoj stranici

  18. #468
    cuore
    Guest
    bice krvi ) najopasnija kombinacija je kad se pomijesaju patriotizam i idiotizam..

  19. #469
    adnoH
    Guest
    Da Alfa nema što tražiti naspram Honde, dokazuje i ova činjenica:
    Accord obara sve rekorde jer izgled, performanse, kvaliteta i cijena upravo zaslužuju da Hondina limuzina srednje klase participira pri samome vrhu prodaje. Novost je prvi Hondin dizelski agregat već sada prozvan tehničkim draguljem. Iza oznake i-CTDi krije se Common-Rail dizelski motor obujma 2.2 litre koji razvija snagu od 140 KS. Posebno impresivan je podatak o maksimalnom okretnom momentu od 340 Nm. Izvrsne performanse i začuđujuć sportski štih iz dizelaša mogu izvući tek rijetki

Slične teme

  1. Honda, Alfa, BMW ili Opel
    By Kas in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 207
    Posljednji post: 10-06-2004, 16:44
  2. Honda Civic Type-r & Ford Focus Rs & Alfa 147 gta
    By Reno !!!!!! in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 102
    Posljednji post: 27-02-2003, 11:38

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •