Stranica 3 od 19 PrvaPrva 1234513 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 51 do 75 od 469

Tema: Honda vs Alfa

  1. #51
    Aries
    Guest
    166, ima dosta dobrih sportskih Hondi, ali ih nema ovdje u Evropi, pa sta vise cekaju , ljudi hoce Hondu kakva Honda treba bit

  2. #52
    Cezy
    Guest
    Pa novi civic nije sport. Ali jezz sije konkurente.Integra isto. Stari civic-i su avioni,novi accord isto nije spor.

    I honda ima 4 auta u ponudi koji su brzi i imaju vise sporta od najace alfe.

    Iako bih ja uvjek prije kupio alfu.

  3. #53
    00_italian_machines
    Guest
    Ej Cezy sta ti je to na toj slici u skoku,ne vidi se dobro.

  4. #54
    Aries
    Guest
    italian, ma svabe su sve osim objektivni, samo hvale svoja auta a uglavnom po talijanima i japancima ×××× , ma testove na autobildu citam na internetu, uvijek ima finih slika ) , ali sto se tice toga, citam ja dosta testova od dosta razlicitih magazina.

  5. #55
    166
    Guest
    Jedina Honda kaoja se meni svidja je Legend.Auto je stvarno mrcina.Accord SW izgleda kao neko mrtvacko auto,limuzina se da nekako pogledati.

  6. #56
    doc
    Guest
    cezy, nemam ja nista protiv ostalih Hondi. Sve vec u pocetku imaju sporta vise nego mnogi konkurenti.
    Ali obicni Civic je sve, samo ne prava Honda. zato mu i prodaja bas ne cvate jer ljudi od Honde ne traze udobne ovjese, električni servo i puno prosotra.

  7. #57
    00_italian_machines
    Guest
    E pa Aries o tome ti ja pricam,moras osim toga sto slusas sto se govori,slusati i tko to govori,jer meni nijemci nisu bas za takve stvari,jer ako auto kao sto su njemacki preko noci postaju "sportski" tu nesto smrdi.

  8. #58
    00_italian_machines
    Guest
    Sto se mene tice kad se govori o sportskim autima,u raspravu ulaze samo talijani i japanci i dalje nema.
    To su istinski sportski auti.

  9. #59
    doc
    Guest
    ima neki njemacki casopis koji svake godine daje prestižnu nagradu za najbolji sportski automobil godine. I prosle godine je dobio Porsche 911, i onda vele da mu je to vec 10 nagrada zaredom...

  10. #60
    Aries
    Guest
    nadam se da su se opametili, i da ce buduci Civic biti prava Honda, a ne Japanski Peugeot 307.
    Civic sa troje vrata izgleda dobro, naravno i Type R, ali sa 5 vrata ne bas, previse obiteljski.
    Ali morate priznat da opet sve Honde imaju vise sporta od konkurencije, pa i Jazz ima vise sporta nego njegovi konkurenti.

  11. #61
    00_italian_machines
    Guest
    Pa DOC on ce u Njemackoj doci i do 50 nagrada,ali ko njih pita.

  12. #62
    Aries
    Guest
    Doc, pa sta ces drugo ocekivat nego svabsko auto, zamisli SLR na drugom mijestu a BMW 645 Ci na trecem , pa oni stvarno nisu normalni.

    Italian, ma svabski magazini su ××××××, zna se uvijek da svoje hvale a po ostalima ××××, ali zato recimo Englezi, nizozemci, talijani, pa i kod nas su novinari i magazini puno objektivniji.

  13. #63
    00_italian_machines
    Guest
    Pa najobjektivniji su casopisi iz zemalja koje nemaju proizvođace automobila jer onda nemaju stranu na koju bi vagali,ali Englezi jesu objektivni.

  14. #64
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Postova
    1.217
    Rep Power
    2612
    Aries, jazz bi po meni spadao u klasu Fiat Ideje i Opel Merive(barem po prostranosti i varijabilnosti).
    S ta dva auta ih nemreš ni uspoređivat po sportu.

  15. #65
    Aries
    Guest
    Jazz stvarno ima dobre vozne osobine, vjerovatno najbolje u svojoj klasi.

  16. #66
    00_italian_machines
    Guest
    Jazz je fora.

  17. #67
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Postova
    1.217
    Rep Power
    2612
    Ali je cijena paprena.

  18. #68
    Cezy
    Guest
    pa 9111 je zasluzio nagradu.To je izuzetan auto.Mrak dizajn,nepoderivi motori i getribe,koje mozes klöat kolko hoces.Super vozne osobine.

    Italien,avartar je ALFA 155 dtm,za volanom Giancarlo Fisichella.

  19. #69
    00_italian_machines
    Guest
    Ej mozes mi reci gdje si nabavio taj avatar,pretpostavljam da je to bila veca slika kad se deformirala.
    Da je nabacim na Wallapaper.

  20. #70
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Postova
    1.217
    Rep Power
    2612
    Meni izgleda ko neki rally auto u skoku!

  21. #71
    Cezy
    Guest
    A joj ne znam vise.To sam nasao jako jako davno,pa sam je imao na hardu.

    Upisi na google alfa 155 dtm,pa mozda nades.

  22. #72
    mara
    Guest
    moje je misljenje da je Honda u prednosti jer je samostalna i imaju vise para pa mogu ulagati i imaju sve svoje, nista ne posudjuju. moj glas za hondu.
    inace mislim da su oba auta dobra i to je zapravo sport na 2 nacina: talijanski i japanski!

  23. #73
    00_italian_machines
    Guest
    OK,bit ce nesto.

  24. #74
    Cezy
    Guest


    Evo Italien!!

  25. #75
    00_italian_machines
    Guest
    E to svaka cast,divlja je.
    Thanks.

Slične teme

  1. Honda, Alfa, BMW ili Opel
    By Kas in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 207
    Posljednji post: 10-06-2004, 16:44
  2. Honda Civic Type-r & Ford Focus Rs & Alfa 147 gta
    By Reno !!!!!! in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 102
    Posljednji post: 27-02-2003, 11:38

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •