Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 58

Tema: Mercedes-Benz Club

  1. #1
    Benzi
    Guest
    Dobar dan prijatelji , ovaj forum mi se svidja i zelim otvoriti temu o Mercedesu, sve sta imate da kazete u vezi te marke, automobila, iskustva, ako imate finih slika, znaci sve.

    Nadam se da ima dosta ljubitelja Mercedesa

  2. #2
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Postova
    1.217
    Rep Power
    2622


    CL600

  3. #3
    Cezy
    Guest
    ssk,svi sl-i,stari slr,sec,cl coupe-i,190 evo i evo2,svi sex do sex-a.


  4. #4
    doc
    Guest
    moja iskustva s mercedesom su samo u negativnom sjecanju, pa stoga bolje da ne pisem!

  5. #5
    Aries
    Guest
    Doc, pa podijeli to sa nama, zato je ovaj club )

  6. #6
    OS FIAT>>>
    Guest
    Ova slika iznad bas lijepo simbolizira danasnje Mercedese.Vatra je njegovo drugo ime. ) <br><hr><font color="blue">www.puntopower.com</font>

  7. #7
    Aries
    Guest
    )

  8. #8
    Cezy
    Guest


    Zavist,zavist!! )

    Talijani imate vi VAKOG??? )

  9. #9
    OS FIAT>>>
    Guest
    Zajebavam se s ovim, ali nije u redu od jedne tako ugledne marke da kupci koji skupo plate svoje aute testiraju njihovu novu visoku tehnologiju i zivciraju se sto im auti provode vise vremena po servisima nego na cesti.Prosla godina je bila puna novinskih clanaka o skandaloznim greskama novih Mercedesa.Mislim da im je ugled poljuljan vise nego ikad.

  10. #10
    doc
    Guest
    190 D, star 9 godina, 145.000 km, otisli nosaci motora.

    C 180, star 6 godina, 120.000 km, lakiranje prednje haube - ispucala od kamencica i pocela truliti, i zamjena volan letve.

    Toliko o kvaliteti... Ima jos toga...

  11. #11
    doc
    Guest
    a kad se tek sjetimo A klase. Ali sve se brzo zataskalo...

  12. #12
    OS FIAT>>>
    Guest
    E, Cezy, talijani imaju takvih pila vise nego itko.Taj merc je primjer kako švabe štede, cak dijeli i prednja svjetla sa E klasom. ) <br><hr><font color="blue">www.puntopower.com</font>

  13. #13
    doc
    Guest
    a ofarbali su ga bojom koja je ostala od Ferraria... )

  14. #14
    OS FIAT>>>
    Guest
    Nije Merc los,pogotovo stari modeli.Dobre su to dizelske kočije vrlo omiljene medju cigićima. ) <br><hr><font color="blue">www.puntopower.com</font>

  15. #15
    S16
    Guest
    280SE, star priko 10 godina. Bivši predsjednički auto (i mesić je bija u njemu) - besprijekoran - samo redoviti servisi - udobnost: nedostižna čak i današnjoj S klasi <br><hr><font color="red">judi, zviri i beštimje</font>

  16. #16
    OS FIAT>>>
    Guest
    Vidi, stvarno.Fakat je boja od Ferraria. ) <br><hr><font color="blue">www.puntopower.com</font>

  17. #17
    Cezy
    Guest
    A hebiga nista nije idealno.

    Zadnji nepoderivi merc je bio w123. To je bila stara skola.Ovi noviji su svi trimani na sminku i na high tech.Drive by wire,luftfederung,i sve te NEPOTREBNE stvarcice kvare kvalitetu.
    Osobno me kod merca smeta,kaj im svi "sportasi" imaju automatic getribe,pa hebes to.190 evo je jos najveci sport!!

    O kvarovima.

    SEC500...Klima je hebala.U zimi puhalo hladno,u ljeti vruce.Siber nije dihtao kak spada.

    E230 Einspritz,nisi ga mogao upalit.Podizac prozora.

    E220 D Vecinom sitnice,koje ja nisam ni gledao.ABS se isto znao palit neki put pri normalnom blagom kocenju.

    190 2.0 D Jos nista ) Toci i vozi!!

  18. #18
    Cezy
    Guest
    ) ) Nemojte zaboravit da Merca vozi i kremica.Pogledaj malo bogatase u usa,i tak to.

  19. #19
    doc
    Guest
    cuj, i C klasa i 190D spadaju u staru skolu. A meni su riknule stvari koje obicno na autu riknu dok se cijeli raspadne. A kamoli da ode na jednom Mercedesu.

    Po meni, mercedes je porez na ××××××. Nista bolji auti od recimo Lancie, a bezobrazno skupi u startu, jos i servisi...

  20. #20
    OS FIAT>>>
    Guest
    Istina je da Merca voze svi moguci slojevi, ali neznam zasto kada god vidim W123 sjetim se cigića.Zanimljivo je kako BMW-a ne ×××× ta ista nova tehnologija.To isto nesto govori.

  21. #21
    doc
    Guest
    os-fiat, a zaboravio si da je BMW-ov SVAKI novi model imao opoziv?

  22. #22
    OS FIAT>>>
    Guest
    Doc, Mercedesi pogotovo stariji su dosta zilavi auti sposobni za ogromne kilometraze sto ne znaci da se i ne kvare.Ta njihova dugotrajnost je bila najvise zbog robusne izrade i relativno velikih motora male snage.Misljenja sam da je takve trajne aute bila vecina proizvodjaca u stanju napraviti.

  23. #23
    S16
    Guest


    Evo ga. Legenda.

  24. #24
    OS FIAT>>>
    Guest
    Znam, ali kod BMW je to nekako tiše prošlo.

  25. #25
    OS FIAT>>>
    Guest
    Ja sam sa svojim bivsim autom koji je bio Fiat i imao benzinski motor napravio oko 320 000 Km, tj. kupio sam ga sa 180 000 Km i napravio ostatak.U biti vecina auta moze preci puno kilometara uz normalnu voznju i odrzavanje.<br><hr><font color="blue">www.puntopower.com</font>

Slične teme

  1. Benz my name is Mercedes Benz
    By Borko in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 19-01-2004, 20:35
  2. Mercedes-Benz CLK DTM
    By < X X Boris X X> in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 22
    Posljednji post: 25-07-2003, 14:27

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •