Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Mali Japanac

  1. #1
    Bembo
    Guest
    Trebao bih supruzi kupiti auto za posao. Auto mora malo trošiti i ne biti skuplji od 4500 Eura. Oprema nije bitna. Ja dugo vozim Toyotu i nemam nikakvih problema ni nakon 160000 km. Supruzi se sviđa Yaris, ali za te novce se ne može dobiti. Mora biti isključivo japanski auto. Sviđaju nam se Mitsubishi colt i Suzuki baleno. Na mobile.de smo našli modele iz 95-97 godišta koji bi se uklopili u računicu. Tko ima kakva iskustva s tim autima? Koliko troše? Po ADAC statistikama su odlični. Molim savjet.

  2. #2
    Pack0575_3
    Guest
    Neznam, znam samo da je moja nekad potencijalna, trenutno bivsa punica ) imala Suzuki Swifta negjde '94 godiste i jedva da je gume promjenila na njemu,auto je isao ko zmaj (2000 eura). Onda je odlucila ipak kupiti nesto novije i nasla je Punta 2001. sa 15000tkm, na kojem su za 10 dana otisli injektori. Neovisno od toga, bila je razocarana s puntom. Swift je bio stariji i malo neudobniji ali je nakon toliko godina uljevao veliu dozu sigurnosti.

  3. #3
    pike
    Guest
    mali japanac, Suzuki Swift, ili Toyota Starlet, ili malo vece, ali dobro, Honda Civic

  4. #4
    Bembo
    Guest
    Civic je dobar, ali jako skup. Tko ima
    iskustva s Coltom ili Balenom?

  5. #5
    mc
    Guest
    Frendica je imala Colta '98, 1,3 - odlican autic. Jedina zamjerka mu je bio minijaturni prtljaznik. Razbila ga je prije par godina i popravak je bio toliko brutalno skup da ga je dala tati da si ga on popravi s dijelovima s otpada.<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  6. #6
    OS FIAT>>>
    Guest
    To je tako kod japanaca,nekvare se, ali su im redovni servisi,potrosni materijal visestruko skuplji nego kod europljana pa na kraju dodjes financijski na isto.Meni se na Puntu vec sada komotno moze nesto i pokvariti, ali meni su do sada servisi bili mizerno jeftini sto nemislim da je slucaj sa nekim japancem tako dok bi to popravio dosao bi na isto.

  7. #7
    OS FIAT>>>
    Guest
    Jeste li gledali mozda Hondu Logo?Mozda bi nju mogli dobiti za tu cijenu premda nisam siguran koliko se dugo proizvodi.

  8. #8
    mytbyte
    Guest
    Daihatsu charade? Ne znam kakve su statistike niti tko ih danas servisira? Zapravo ne znam niti kada se prestao proizvoditi! A Nissan Micra: dosta pouzdana, vjerojatno češća od Starleta kod nas! Mislim da je Swifta najlakše dobiti!

  9. #9
    Bembo
    Guest
    Honda Logo se ne može dobiti za te novce jer mislim da se počela proizvoditi 1999. Micra je kvalitetna, ali ružna ko ružno pače. Charade je prestar auto, a i kod nas ima jako malo primjeraka s onim kvalitetnim EFI motorima. Vjerojatno ću uzeti Suzukija samo ne znam da li Balena (kratkog) ili swifta. Ni colt nije loš, a mali prtljažnik uopće nije problem. Kad se auto razbije popravak je skup za bilo koju marku. Mene servisi na Toyoti manje koštaju nego brata koji ima Vectru i to je njegova još novija. Ako se sve zbroji japanci ipak više daju za iste novce.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •