Stranica 4 od 4 PrvaPrva ... 234
Prikazujem rezultate 76 do 82 od 82

Tema: UGLEDAJTE SE NE LONJICU!!!!1

  1. #76
    iwa
    Guest
    ja sam iz Vrb. pitaj kaj te zanima.

  2. #77
    LONJIČAK
    Guest
    KOD TOGA GDI SU BILI NASI OCEVI I DJEDOVI.. MOJ STARI JE BIO OD 92 DO 95 U SLAVONIJI NA RATISTU 93 KAD SAM RODEN DOSO ME POGLEDDAT U BOLNICU I OTISO U SLAVONIJU.. NITKO OD NAS NIJE ZNAO ZA NJEGA DO 95.. TEK ONDA SE VRATIO SA RATISTA.. BIO JE SA PUNO SLAVONACA I PUNO NJEGOVIH FRENDOVA JE POGINULO.. I NEMOJ GOVORIT DA SU VASI OCEVI GINULI I JEDINI SE BORILI ZA HRVATSKU.. JER TO NIJE ISTINA.. I POKUSAJ SE STAVIT NA MOJE MJESTO KADA IMAS DVIJE GODINE I KADA POCINJES OTKRIVAT SVIJET I KAD PITAS MAMU GDI JE TATA AONA TI MORA REC NEZNAM.. POKUSAJ TO ZAMISLIT.. NIJE JEDNOSTAVNO.. I ZAS SE ONDA SVADATE.. MI SMO HRVATI I TREBALI BI SE PONOSIT TIME I DRZATI SE ZAJEDNO A NE SE SVADAT ZBOG TOGA STO JE NETKO IZ OSIJEKA A NETKOIZ LONJICE.. SLAVONCI SU BAS SUPER LJUDI.. POZZ SLAVONIJI I VRBOVCU..

  3. #78
    između
    Guest
    Lonjica bi bilo ok selo da se nisu naselili oni šiptari iz kosova, i srbi, ..jbt. samo cajke nabijaju, ne znaju ni pisati

  4. #79
    vrbovčanin
    Guest
    ja sam iz vrb. i mislim da koji ××××× spominjete tu selendru u kategoriji za osijek. lonjica je selo jadno di su seljačine svi skupa sa selima okolo. ispričavam se osječanima zbog ovog ××××××.

  5. #80
    vrbovčanka
    Guest
    žao mi je da vidim ovo na ovom odvratnom forumu.istina je da se ovi naši vrbovčani svugdje petljaju i ispričavam se svim slavoncima zbog toga.kaj ne zezaju ovi slovenci previše,a ne da se i mi još međusobno koljemo!?SORRY SLAVONCI,SVE VAS VOLIMO,a vi moji vrbovčani vas volim najviše na svijetu,ali ipak ste pretjerali.

  6. #81
    madmax2
    Guest
    http://rapidshare.com/files/211186925/Internet_zarada_program.rar

  7. #82
    IIIII
    Guest
    poznati ste po zlostavljačici

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •