Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 82

Tema: UGLEDAJTE SE NE LONJICU!!!!1

  1. #1
    *LONJICA*
    Guest
    UGLEDAJTE SE NA LONJICU(iza Vrbovca), E, DA, ZEMLJOPIS VAM BAŠ NEIDE?????? ) )

  2. #2
    ZA SELJU IZ LONJICE
    Guest
    OK,nama ne ide zemljopis(da mi je znati po čemu si to tako sav bitan zaklučio), a ti očito imaš problema sa gramatikom i pravopisom?! ajde mi molim te objasni značenje svog naslova?!

  3. #3
    za onog iz lonjice
    Guest
    mali,ja ne znam kome tu ne ide zemljopis,lonjica-zagreb i okolica. dečec bit će da si fulao forum!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i još nešto-daj idi seri tamo onim svojim vrbovčanima,nas ovdje ostavi na miru!!!!

  4. #4
    za uljeze iz vrbovca
    Guest
    DAJ MI JEDAN DOBAR RAZLOG ZAŠTO BI NETKO IZ OSIJEKA I CIJELE SLAVONIJE UOPĆE TREBAO ZNATI GDJE JE TAJ ISPRDAK OD TVOG RODNOG SELA?

  5. #5
    za uljeze iz vrbovca
    Guest
    DAJ MI JEDAN DOBAR RAZLOG ZAŠTO BI NETKO IZ OSIJEKA I CIJELE SLAVONIJE UOPĆE TREBAO ZNATI GDJE JE TAJ ISPRDAK OD TVOG RODNOG SELA?!

  6. #6
    za vrbovečku okolicu
    Guest
    ŠTA JE VRBOVČANI?IMATE PROBLEMA SA ODLAGANJEM SMEĆA? MALO VAM JE ŠTO STE ZAGADILI ČITAV ZAGREBAČKI FORUM,PA STE ODLUČILI ŠIRITI VAŠU PRLJAVŠTINU I PO NAŠEM?

  7. #7
    ja
    Guest
    zagreb je glavni grad, a ne osijek!

    majka mi je iz osijeka i nemam nis protiv njega, ali lonjica je otvorila svoju temu samo da se imaju s kim svadati!!


  8. #8
    mirotvorac
    Guest

    daj ljudi šta ćemo se sad svađati??????
    VODITE LJUBAV A NE RAT

  9. #9
    lonjičanka
    Guest
    ajde vi slavonci lagano od××××te jer ste glupi ko ×××××??kaj imate protiv nas?××××te,bar pričamo hrvatski!!!!koji ste vi ××××× da postavljate neka pravila na ovaj odvratni forum?!?!ak imate kaj protiv lonjičaka,vaš problem!!joj,bar smo tolko poznati da se i u slavoniji čuje za nas!!hahahahahahahahahahahahahahahahahaaahahahahah ahahahah!!seljaci ste vi!!!!papčine!!!!!!UGLEDAJTE SE NA LONJICU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!PUSA SVIMA!!! POZDRAV NAJBOLJOJ EKIPI NA SVIJETU!!LONJIČAKI SU NAJBOLJI!!!

  10. #10
    ja
    Guest
    daj ne seri lonjicanko, tko bi znao da mi je znati za jedno malo selo iz lonjice, fakat si ×××××?!

    daj se sredi i ne vrijedaj slavonce, jer kao 1. dam ruku u vatru ak ne slusas narodnjake (ceca, lepa brena,...), a njihov govor je normalan!!!

  11. #11
    za ponosnu lonjku
    Guest
    curo moja draga,kao prvo ako neko ima pravilan štokavski govor onda su to slavonci,a kao drugo nitko ovdje ni ne bi znao za lonjicu da se sami ne trpate gdje treba i gdje ne treba i kao treće onaj vaš govor-kej buš i to stvarno je odvratan.MALA NIJE KOMP ZA TEBE,BOLJE TI IDI HRANIT SVINJE

  12. #12
    imam neki feeling
    Guest
    da je lonjicanka A.K.-naravno to su inicijali,al necu tvrditi...
    Vozdra svima koliko vas ima ) )
    Drzte se Slavonci,ne dozvolite nikom da vas prca na vashem forumu...

  13. #13
    lonjičanka
    Guest
    ××××te,očito smo fakat opaki klinci kad se svađamo oko tih ××××nih gradova,sela i sl.Pa čovječe,sve je to Hrvatska!!heejjjj!!!!!znate i sami koliko smo se borili(dobro,ne mi,naši tate,djedovi...)za to i sad kad smo napokon sretni i kad imamo sve,×××××o jedni druge u mozak!!baš smo klinci u pičku materine!!!pozdrev cijeloj Hrvatskoj,a posebno Slavoncima i LONJIČAKIMA!!

  14. #14
    girl
    Guest
    ugledati se na lonjicu......hahahahaha, sigurno se šališ!!!

  15. #15
    za girl
    Guest
    ajd ×××××tino OD××××!!!

  16. #16
    imamo hrvatsku
    Guest
    za lonjičanku-daj curice samo mi ti iz lonjice nemoj pametovat o ratu-di si ti bila 91? (u maminom trbuhu?) pitaj i svog taticu i dedicu du su bili kao i svi ostali iz tih vaših krajeva!!!!!!!!!!!izgleda da smo mi ovdje ginili i bili po srpskim logorima da bi nam klinke ko ti danas mogle pametovat o tome kako smo svi sretni jer imamo hrvatsku.sori curice,ali meni je tata poginio u vukovaru i ne volim kad se netko neupućen nepotrebno dotiče te teme

  17. #17
    s
    Guest
    a dobro,cura nije tak mislila.to kaj mi ovdje nismo proživjeli taj rat kak vi ne znači da nas boli ××××× sad.pa bilo je vukovaraca i kod nas,pa barkovička kaj se traži na vašem forumu je išla u školu samnom

  18. #18
    imamo hrvatsku
    Guest
    i to bi me trebalo utješit? boli me ××××× ko je išao s tobom u školu

  19. #19
    lonjičanka
    Guest
    boli mene ××××× za tebe "imamo hrvatsku"!kad bi tebe slušali bili bi u ...Zato bolje šuti jer si za ×××××!!za tvoju informaciju,"91 nism bila u trbuhu,a!e da,ak imaš kaj protiv Lonjičaka,to je tvoj problem,a ne naš!!!!!!!!i ak ti smetamo lagano od×××× s ove stranice jer si fakat opako za ×××××!!samo nam još ti pametuj!!!
    POZDRAV LONJIČAKIMA!!!

  20. #20
    imamo hrvatsku
    Guest
    ne poznajem nikoga iz tvoje rodne grude da bi imala nešto protiv nekoga,ali ako su svi glupi i nepismeni kao ti onda stvarno nisam ništa propustila. ni ne znam gdje je to točno-osim da je, kako si nas sama obavjestila-iza vrbovca,ali pošto nama zemljopis baš i ne ide,×××× ga....

  21. #21
    lonjičanka
    Guest
    koja siti ×××××ča!ja ne mogu vjerovat!!daj mi se samo nemoj pravit pametna jer i drugi vide da nisi!!!××××te,ja napišem da je lonjica najbolja,a ti ko neka klinka pametuješ mi tu!ma daj oid××××!ko je sad 1991.bio u trbuhu(you or me)?????????????????koji klinci u pičku te ×××××!

  22. #22
    imamo hrvatsku
    Guest
    vidim ja da sa tobom ne vrijedi kulturno razgovarati.ljepo su te roditelji odgojili.pročitaj svoje poruke i reci mi jel ima jedna bez vrijeđanja,slanja u ××××× i psovki? neda mi se više prepirati sa tobom-šta ćeš,pametniji popušta...

  23. #23
    lonjičanka
    Guest
    a ××××ga!PAPČINA POPUŠTA!!!!!!ni meni se neda svađat oko gluposti!!!!!još mi samo fali da mi još počneš pametovati!ajd curo,od×××× i pozdrav!
    LJUDI,UGLEDAJTE SE NA LONJICU IPAK SMO MI NAJBOLJI!!
    Pozdravf najluđem društvu na svijetu!Ljudi,legende ste!!

  24. #24
    užas je vaša furka
    Guest
    za tebe iz lonjice(izrodu moronski)imam samo jednu rečenicu-LEPA SELA LEPO GORE

  25. #25
    lonjičanka
    Guest
    ajd od××××te!!!!!!!fakat ste za ×××××!!pozdrav najboljem društvu na svijetu!m i d i ž i ž

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •