Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: mult-lock zastita

  1. #1
    nemanadimak
    Guest
    sto vam se cini dali je zastita mult-lockom dovoljno sigurna za vozilo i koliko treba vremena da lopovi uklone?

  2. #2
    alien5
    Guest
    Svaka faca koja se razumi u auta (ovi šta prodaju alarme) mi je rekla, za lopove amatere dovoljna je bilo kakva zaštita, a za profesionalce - džaba ti bilokakva, ako ga oće uzet - ode auto!

  3. #3
    Altea
    Guest
    Mi u servisu ugrađujemo Mul-T- Lock . Ako je vjerovat ovima iz centrale nisu imali još niti jednu prijavljenu krađu. Mislim da je to daleko isplativije od kaska jer kad ti auto i ukradu ili imaš neku štetu dobit ćeš mlade dok ti plate.
    Mi imamo u servisu sad jedan slučaj s BMW -om . Imao je tip kasko (Jadransko osiguranje)i priznali su štetu i ovjerili papire ali nikak da plate . Plaćaju od 10 mjeseca 2003 u ratama kao da je osigurano u nekom Žnj osiguranju pa se nema novca za isplatu. Katastrofa!!

  4. #4
    Vulei
    Guest
    Mislim da te blokade volana ili mjenjača služe samo za otjerat nekor neiskusnog lopova. Pravi profesionalac če se riješit toga u dvije minute zajedno sa autom.

  5. #5
    ZXR
    Guest
    Koliko ja znam još nijedno vozilo sa takvom zaštitnom blokadom mjenjača nije otuđeno na način da su istu lopovi onesposobili

  6. #6
    gosttttt
    Guest
    ja sam cua da upale auto stisnu kvacilo i onda ih netko odslepa do garaze ili tako nesto jedino da je automatik onda je ko u sefu.

  7. #7
    HAMLET
    Guest
    jel ko čuo za LAVLJU KANDŽU-kažu da je najbolja a jeftinija je od m-loka ? )

  8. #8
    Bizzy
    Guest
    MUL-T-LOCK je zakon

  9. #9
    goran-mo
    Guest
    Taktika je jednostavna,vjeruj i sama naljepnica će ga otjerati jer na parkingu ima uvijek onih koji nemaju nikakvu zaštitu i na kraju zaključak zašto bi se patio sa alarmima i mehaničkim blokadama kad ima pametnjakovića koji ih nisu ugradili.Zar ne?

  10. #10
    fergazer
    Guest
    Koliko je meni poznato u ugovoru kojeg se dobiva prilikom ugradnje Mult Lock-a piše da niti jedan auto do sada nije ukraden sa tom zaštitom. Jedino kaj je skup ali Bože moj, sigurno je sigurno...

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •