Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Audi na prodaju

  1. #1
    Audi TT
    Guest
    Ljudi moji , kupite! Prodajem Audi 80 B4 1994g. 1.9 TD 75 KS 192000 km metalik zelena, šiber, alu.f. nove gume ljetne na alu.f. i nove zimske na čeličnim f. , centralno zaključavanje s daljinskim , alarm, retrovizori na struju grijani, servo , ABS, 4 vrata
    Regist. 5/2004
    7.500,00 € (moguće na kredit 2 godine! )
    Javite se !!!!!

  2. #2
    C3
    Guest
    Ma da ne bi! Dobiš 5000 € ili ti je bolje da ga sebi ostaviš jer je vjerojatno kao nov?!
    P.S. Jako impresivno kako se lim na tim autima drži, kao da su jučer iz dučana došli! Valjda zato što su pocinčani

  3. #3
    ZEGA
    Guest
    Auto je ok ali 1.9Td 75ks?!?
    Jebate pa to je jadno, sigurno ima turbinu?
    Inace B4 je odlican auto ali uvjek su me fascinirali motori frend ima 2.0i 90ks, sad ti sa 1.9TD i 75 ks pa kak uspiju napraviti takve jade od motora?
    ZEGA

  4. #4
    Calibra fan
    Guest
    Za 7500EUR-a dobiješ a4 1.6 96g s full opremom, nema teorije da dobiješ više od 5500!

  5. #5
    Pack0575_3
    Guest
    7500??? Ok, mozda se zabunio pa je htio napisati maraka

  6. #6
    ZEGA
    Guest
    Da samo on prodaje dieselasa, a to je 1000eura gore na benzinca kak god okrenes...
    Znaci 1.6 (pa i A4) nije za mjesati sa bilo kakvim dieselom u trenutku prodaje...
    Ti mozes imati misljenje koje hoces, ali DIESEL u trenutku prodaje em je dosta skuplji, em se proda u roku keks...
    ZEGA

  7. #7
    Audi TT
    Guest
    Cijena nije fiksna !!! Ljudi smo - dogovoriti ćemo se !!!
    Samo neka ga netko kupi jer mi uskoro stiže novi auto!!!

Slične teme

  1. fini BMW 318i na prodaju
    By turbo-limac in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 78
    Posljednji post: 09-05-2004, 21:22

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •