Prikazujem rezultate 1 do 18 od 18

Tema: Akumulator

  1. #1
    Kas
    Guest
    <br><hr><font color="red">Alfa u dvorištu, Manta u mislima.</font>

  2. #2
    Kas
    Guest
    Koji preporučujete, i gdje ima povoljno?
    Ja sam razmišljao o Topli.

  3. #3
    600
    Guest
    Bosch Silver, ja sam ga stavio kad sam kupio auto i radi ko beba!<br><hr>

  4. #4
    Kas
    Guest
    Trenutno je u autu 60 Ah, ali već mi se 3 puta dogodilo ujutro da ne mogu upalit. Okrene dva puta i to je to.


  5. #5
    Kas
    Guest
    Koliko je star?

  6. #6
    Kas
    Guest
    Inače, razmišljao sam o nekih 66 Ah - 74Ah. Od viška glava ne boli.
    Serijski je mislim 45 ili 50.

  7. #7
    600
    Guest
    Kako misliš koliko je star, pa novog sam ga stavio?!

  8. #8
    Kas odlog.
    Guest
    Pa prije koliko si ga kupio?

  9. #9
    ZEGA
    Guest
    Optima
    To je zakon lakic ako imas 1500kn za istoga...
    Ma ja gledam samo da za nazivni kapacitet maximalna struja bude sto veca i tog kupim...
    Po tome je vesna u biti cool...
    za 55Ah ima preko 500A vrsno sto ce reci dobra konstrukcija i mali unutarnju otpor (brze vergla sigurnij start)...
    ZEGA<br><hr>

  10. #10
    Ed Hunter
    Guest
    Kas, ne treba ti tak jaki akumulator za tvoju Alfu (66-74 Ah). Stavi si takav kak imaš (60 Ah ti je i više nego dovoljno). Tvojem sadašnjem je vjerojatno probila jedna ćelija i u tome je problem (osim ako nemaš suhi akumulator). Probaj ga stavit na punjač i pogledaj u komore. Vjerojatno bude ti neka počela vreti.
    Inače, imaš u Metro-u Bosch silver i Banner.
    Mislim da jeftinije od toga nebudeš nigde našel. Ja imam Banner i zadovoljan sam. Čul sam da zna s njima biti problema, ali imaš zato garanciju.

  11. #11
    600
    Guest
    Kupio sam ga prije godinu i nešto.

  12. #12
    Dr. Strangelove
    Guest
    Ed..Baren? ili ima i Banner i Baren?

  13. #13
    Ed Hunter
    Guest
    Ima i jedene i druge. Baren, a s preglasom (medvedi). Gore je nacrtan medved.
    Ovi su Banner. Crni akumulatori i crveno gore pise Banner. Mislim da su njemacki. U Metro-u kostaju vrlo malo para. Mislim da do 60 Ah kostaju ispod 300 kn.

  14. #14
    mc
    Guest
    Ja sam si kupio Bosch Silver i super je, a kostao je smijesne novce - Mercatone.<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  15. #15
    Girrari
    Guest
    Na Alfi imam Bosch, na Puntu bogtepitakaj, a na brodu je već treću godinu Vesna tak da mislim da je manje-više svejedno kaj uzmeš.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * *</font>

  16. #16
    T-IE
    Guest
    I ja ti preporučam Bosch Silver. U palmanovi je bio koštao oko 35€ 55ah. Inače, punjen je gelom pa nemaš kasnije brige oko dotakanaja dest. vode u ćelije.

  17. #17
    Kas
    Guest
    Na kojem principu radi taj suhi?
    Stavio bi si jači, zato da se ne trebam brinuti i paziti ako radio ostane svirat cijelu noć. Razlika u cijeni je nekih 50 kn.

    Ići vidjet u Metro i Mercatone?<br><hr><font color="red">Alfa u dvorištu, Manta u mislima.</font>

  18. #18
    Bmw Touring
    Guest
    isti princip samo ga ne trebas odrzavat a meni se cini da je bolji.Nema one vode unutra

Slične teme

  1. Akumulator
    By leffe in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 15
    Posljednji post: 13-09-2004, 10:08

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •