Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 116

Tema: motorna ulja!!!??

  1. #1
    177
    Guest
    ništa se ne piše o motornim uljima, pa me zanima kakva ulja koriste vozači vw-a,opela, renaulta,fiata,seata.... i zanima me cijena tog ulja koje koristite-polusintetskog i full sintetskog!? ja inače koristim total Q7000 polusintetika 50kn litra. kakva ulja koriste vozači dizelaša? konkretno me zanima VW i renault?? hvala..unaprijed

  2. #2
    mc
    Guest
    Ja sam koristio Total Q7000 u Twingu i bio sam zadovoljan s njim. Jedina "zamjerka" je sto je jedino to ulje trosio - ostala skoro nista. Sada koristim Shell Helix 5W-40 i podjednako sam zadovoljan s radom motora, a ne trosi se - malo cudno s obzirom da je rjedje od Totala.<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  3. #3
    Fresh
    Guest
    Trenutno koristim Valvoline SynPower 5W-40. Malo mi je čudno moram priznat, pričekat ću ljeto i toplije dane da dam konačni sud.
    Prije je u autu bio Shell Helix, a prije njega Motorrad (ako sam dobro napisao - Fordovac pa to ne znam)<br><hr>

  4. #4
    Girrari
    Guest
    Punto & 166- Selenia 20K
    164- Selenia Racing<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * *</font>

  5. #5
    piquet
    Guest
    u tdiu je valvoline synpower. nikakvih posebnih primjedbi.

  6. #6
    Pack0575
    Guest
    Pri zadnjem servisu u omegu su mi ugurali Valvoline Durablend 0-30. Ulje je katastrofa i sad cu ga baciti kad malo zatopli. Auto trosi 1-2L goriva vise a za 5000km je potrosio litru ulja.

    Prije sam uvijek sam stavljao Castrol GTX3 i odlicno je. Motor se puno bolje ponasa s njime. Sad cu staviti to ulje ili eventualno Magnateh. Nejdem vise nikud od Castrola. To sam provjerio.

  7. #7
    ZEGA
    Guest
    Ja sam stavio Fucsh 5W50 sintetiku za 215kn 5litara sintetike to se ne nalazi bas svuda (osim u ipercoopu)...
    Jako sam zadovoljan...
    ZEGA

  8. #8
    600
    Guest
    Ulje pobjednika: Shell!

  9. #9
    INTERCEPTOR
    Guest
    Girrari jel znaš da 20K i 20K sa značkom alfe nisu potpuno ista ulja

    Nije samo razlika u ambalaži nego i u sadržaju.

  10. #10
    POCKET
    Guest
    Ulje pobjednika!!!
    Ako ti po tome kupuješ ulje, a ne po temperaturi, pritisku i ostalome...
    Castrol RS 10W60.Uvijek.
    Sada bio na Selenii Racing i meni je shit.

  11. #11
    Bmw Touring
    Guest
    Castrol ulje je po meni najbolje.
    Evo i primjer:
    Prvi servis na Bmw-u na 135.000 km.Uliveno Castrol GTD 10W40(full sintetika) Auto nije potrosio kapi ulja a potrosnja je pala za mrvicu.Drugi servis na 145.000 km.Uliveno na preporuku prijatelja BP ulje 5W40 full sintetika.1000 km 0.5 dec ulja,potrosnja drasticno skocila,pogotovo u gradu.Motor bucnije radi.150.000 km promijenjeno ulje i filter i sve se vratilo u normalu.
    Audi 200 Turbo Quattro Castrol RS 10W60.Sve normalno

  12. #12
    POCKET
    Guest
    Potpisujeeeemmmmmmm...
    )

  13. #13
    Bmw Touring
    Guest

  14. #14
    S V T
    Guest
    Bardhal XTC , zadovoljan<br><hr><font size="+1" color="blue">ride with pride!</font>

  15. #15
    Pocket Rocket Turbo
    Guest


  16. #16
    INTERCEPTOR
    Guest
    Pocket shit je za tvoj motor možda. Ulje samo po sebi je vrhunsko. AL ne paše svako ulje u svaki motor.

  17. #17
    Pocket Rocket Turbo
    Guest
    Čuj, Castrol RS je 10x bolji po meni.

    Selenia je drek.

  18. #18
    S V T
    Guest
    Istina CEP, meni je alfa više trošila sellenie od INE Super 3<br><hr><font size="+1" color="blue">ride with pride!</font>

  19. #19
    Pocket Rocket Turbo
    Guest
    Sve zavisi o gustoći ulja.
    RS i Racing su isti po viskoznosti i karakteristikama, pa je svejedno Racing od Selenie meni bio ×××××.

  20. #20
    Pocket Rocket Turbo
    Guest


  21. #21
    T-IE
    Guest
    177, VW za svoje dizelaše preporuča Aralova ulja, za Renault ne znam.


    A ja sam koristio Castrol GTX3 Magnatec, FINA 10W-40, Mobil 10w40, Valvoline Maxlife, a sad zadnje vrijeme sipam Valvoline Durablend.

  22. #22
    Mario Haas
    Guest
    Ovo je ulje totalni mrak. Dobro je čak i za Alfe - vidi dolje.




  23. #23
    600
    Guest
    Pocket, zeka-peka, kaj ja mogu kaj to ulje koriste najbolji!

  24. #24
    Mario Haas
    Guest
    A tek ovo....


  25. #25
    Mario Haas
    Guest

Slične teme

  1. motorna ulja.SAVJET! molim
    By kadilak in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 21-08-2004, 11:56
  2. Fuchs ( titan) motorna ulja
    By Palma in forum Auto servisi
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 02-04-2004, 00:48

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •