Stranica 3 od 10 PrvaPrva 12345 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 51 do 75 od 227

Tema: DUCATI

  1. #51
    Dom Dom unlog.
    Guest
    Pocket , ja mu to nisam govorio o tim stvarima, jer to je prestrašno.

    Dva mjeseca sam se družio sa kolegama u Krapinskim toplicama.Isuse, ko to nije vidio , možda bolje da i ne vidi.

  2. #52
    POLOVNJAČA
    Guest
    Pocket

    pa to nisam očekivala od tebe !!!

    ja sam svoje tinejdžerske godine provela sa motorima i nisam doživila ni jednu nesriću , iako ih i ja znam masu koji jesu ( moj brat se tri puta lomio ) . ipak , ako se pazi i ne divlja , sve prođe normalno .

    <br><hr><font face="Impact" color="red">Najgora stvar u životu je kad nemaš na što da se ložiš !</font>

  3. #53
    POCKET ROCKET
    Guest
    DomDom, prijatelju, nagledao sam se toga u 2 mjeseca kad mi je djed(pokojni )bio u bolnici.

    DomDom, dođe ti da plaćeš...Šarafi po glavi, nogama, STRAVA...

    MRZIM MOTORE!!!


    Četiri kotača su četiri DOm...

  4. #54
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Postova
    1.217
    Rep Power
    2621
    Ja isto mrzim motore!

    Samoubojstvo!

  5. #55
    POLOVNJAČA
    Guest
    Dobro , kad je tako . Mogu i razumit . Međutim, u Splitu je motor uvik bio i ostao najbrže prijevozno sredstvo i praktički se može vozit cilu godinu ( vremenski uvjeti ) . <br><hr><font face="Impact" color="red">Najgora stvar u životu je kad nemaš na što da se ložiš !</font>

  6. #56
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Postova
    1.217
    Rep Power
    2621
    Imaš mogućnost i poginut cijelu godinu....

  7. #57
    POLOVNJAČA
    Guest
    ) ) )

    dobro , basta

    idemo dalje

    moran napravit večeru pa se posli vidimo

    ( dica zjaju ka i tići da su gladni ... )

    <br><hr><font face="Impact" color="red">Najgora stvar u životu je kad nemaš na što da se ložiš !</font>

  8. #58
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Postova
    1.217
    Rep Power
    2621
    ) ) )

  9. #59
    mc
    Guest
    E, a kad ti ovi prekaljeni motoristi pocnu dizati majice i pokazivati oziljke od pola metra - kao da su im alieni iskakali iz njih - strava... <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  10. #60
    POCKET ROCKET
    Guest
    Pole moja, mrzim motore iz dna duše.
    Jednostavno, otac mi ih je izbio iz glave već u mladim danima....
    HVALA MU!

  11. #61
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Postova
    1.217
    Rep Power
    2621
    Šta bi mi bez naših očeva...

  12. #62
    Dom Dom unlog.
    Guest
    Moj stari je isto uvijek govorio da mi da više love za auto , samo ne motor.I iskreno nikad me nije baš preveć motor nije privlačio.Vozio sam se , super je , ali to je sve.

    Ali dobro , nemojmo tako crno.

  13. #63
    mc
    Guest
    Da i meni su moji odmah rekli da si motore prekrizim dok god ce mi to moci braniti.
    Takodjer hvala.
    Par puta sam se posteno s×××××o s bicikla i preznojim se kada se toga sjetim. Mogu si samo zamisljati kako je to kada netko zvizne s motora.<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  14. #64
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Postova
    1.217
    Rep Power
    2621
    Meni je stari rekao prije nekih mjesec dana da ako si kojim slučajem kupim motor, da će me tužiti! (neznam samo za što)

  15. #65
    mc
    Guest
    Ha ××××ga, to je sve u najboljoj namjeri... <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  16. #66
    Cezy
    Guest
    E pa nemres na to tak gledat.Kad bi tako razmisljao,onda nikad iz kuce nebi izisao.Btw i u autima se gine.

  17. #67
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Postova
    1.217
    Rep Power
    2621
    Motori su ipak puno opasniji od auta.

  18. #68
    Cezy
    Guest
    Istina,ali ja sam se uvjek drzao onog mota. Konji ispod haube nikad nisu bili problem.Nego konji za volanom.

    Nemoras se drapat sa hajabusom 290kmh
    Ubodes si Harleya i fino laganini voznjica kroz prorodu!! EASY RIDER!! )

  19. #69
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Postova
    1.217
    Rep Power
    2621
    "...Nego konji za volanom." ) ) ) ) ) ) ) ) ) )

    Ja jednostavno nisam taj tip, da bi si kupio Harleya i sporo, ležerno vozio. Ja jednostavno moram brzo voziti(ne prebrzo). Takav sam. A za to mi je auto puno, puno bolji izbor.<br><hr><font color="blue">BMW POWER</font>

  20. #70
    Mario Haas
    Guest
    Ducati M je super stvar... Ali ako si do sada vozio samo skutere, CS lud si ako samo i sjedneš na njega. Kupi si radije neki manji motor s normalnim mjenjačem i savladaj vožnju...a poslije biraj!

  21. #71
    Brock
    Guest
    Meni je frend iz razreda ostavio slezenu na cesti(... i par lomova), sad mu je super... zvoni na svim detektorima metala... pun je šarafa ko' bor kuglica...

    Od onda se opametio, pa vozi street race... )

  22. #72
    širokobriježanin
    Guest
    ××××te koje priče...

    Nadam se da CS neće imati problema sa spavanjem večeras...

  23. #73
    CLIO SPORT
    Guest
    pocket i dom....odvest cu vas ja u varazdinske toplice da vidite kako ljudi uce hodat nakon saobracajke u razno raznim dieselima......kakve su sad to usporedbe!?!??!

    POLE.......od 21 do 00.00 sam cekao BUS!!!!! i shvatio sam da je upravo internet napravljen da se bus ne bi cekao-tako da.....za drugi put budemo iskoristili to cudo tehnike a ne bus!!!



    Konji ispod haube nikad nisu bili problem.Nego konji za volanom.

    ovo je istina i to je isto tako i moj moto....!!!!

    kao sto rekoh...ne uzimam ga da bi divljao....vec je to ajmo reci lagana zamjena za nekakav skuter! i necu se ganjat s motorom jer se i ovako u××××m kad se zamislim za volanom monstera a kamoli ici se ganjat s tim!?!??!

    za to imam dvanulceka koji je brzi od bilo koje alfe!!!


  24. #74
    POCKET ROCKET
    Guest
    Oprosti CLIO SPORT, podržavam tvoju ljubav prema DUCATIU, ali moraš biti u najmanju ruku RETARDIRAN da kupiš Ducati Monster kao zamjenu za skuter.I sa njim se nećeš voziti 70 km/h, jer ako hoćeš, ×××× mi pas mater, onda možeš direktno u NIGHTMARE STAGE kod Malnara, pa malo odmorit u onoj bolnici...



    ZAMJENA ZA SKUTER?!?!?
    NEĆU SE GANJAT?!?!?!?

    Je i ja se bojim motora, pa bi najradije da mogu si našarafil raketu na leđa i na karlovačku...
    Jebat ga, suicidan sam...
    Zna ŠULE... )

  25. #75
    Girrari
    Guest
    Ja volim motore, ali onak... izdaleka. Jebat ga, strah me.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * *</font>

Slične teme

  1. DUCATI i ALFA ROMEO
    By MONSTER in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 76
    Posljednji post: 27-07-2004, 07:56

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •