Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 40

Tema: Molim pomoć oko 9600xt

  1. #1
    koleis
    Guest
    Imam MSI KT3 ultra matičnu,Bartona 2500+,512 DDR-a pc3200,80 giga WD.Imao sam Titaniumku 4200 sa 128 MB i prodao ju da bi kupio Sapphire 9600xt sa 256 MB.I ne radi na mom kompu. .Smatram da znam dovoljno o hardwareu i sve što sam znao i čuo sam probao i ništa.Na prijateljevom kompu (Starija ECS matična sa SIS-ovim chipsetom, AMD 1600+ i 256 memorije) radi savršeno.Sve sam probao od svih mogućih drivera do reinstalacije Windowsa i još puno toga.E pa zanima me da li netko ima nekakvu ideju ili je imao sličan problem,jedino rješenje koje znam bi bila nabavka nove matične,ali znate kako je to s novcima,ne bi uzimao novu ako ne moram.
    Uglavnom igre nemogu igrati a ni slika u Windowsima nevalja,javljaju se kao neke mrlje svjetloplave boje,to se posebno dobro vidi na bijeloj podlozi,a kad mičem prozor sve se razmulja.Tako da sada na kompu imam stari Rage 2C sa 8 MB.

  2. #2
    Grga
    Guest
    <font face="Times New Roman" color="blue">Mozda ti je problem oko postavaka u Biosu ili oko napajanja jer ako ti je napajanje 300W onda je moguce da nije adekvatno nadam se da sam ti barem malo pomogao </font><br><hr><font color="blue">1+1=11
    I'm mad, you're mad, we're all mad in our own little way, but between you and me, we all know who the maddest is.....

    </font>

  3. #3
    koleis
    Guest
    Pa neko vrijeme sam se pripremao za kupnju kartice i uzeo sam MS-ovo napajanje od 450W.A nista izgleda da mi ne ostaje ništa drugo nego nova matična.Hvala.

  4. #4
    Grga
    Guest
    <font face="Times New Roman" size="+1" color="red"> E da sjetio sam se neceg jednom sam popravljao komp. sa slicnim problemom (samo nije bila graficka nego zvucna ) i koliko god glupo zvucilo ali RADI Uzmi fen(iskljuci grijanje) kompresor.. nesto sto puse i ispusi prasinu s maticne sa cijele jer u mom slucaju je prasina napravila prekid na vodu i kad smo je ocistili sve je proradilo bez beda
    </font><br><hr><font color="blue">1+1=11
    I'm mad, you're mad, we're all mad in our own little way, but between you and me, we all know who the maddest is.....

    </font>

  5. #5
    Valnjes
    Guest
    Stari,napajanje mjenjaj a ploču očisti sa električnom pumpom za gume , a ne fenom jer on grije komponente osobito kondezatore---nezdravo za komp.
    Pozzz

  6. #6
    dax.
    Guest
    gadno.

  7. #7
    Thorgrib
    Guest
    ×××× te bumping. ili otvori novi topic ili od××××.

  8. #8
    BenGAMES
    Guest
    Kakav bump? Ovdje samo vidim smrdljivca koji je odgovorio na topic stari godinu dana! Mrš, Valnjes! To što si mu rekao da mjenja napajanje i ovo ostalo sigurno ništ ne vrijedi kad je on već odavno riješio ovaj problem!!!

  9. #9
    Thorgrib
    Guest
    netko se mora praviti pametan.

  10. #10
    BenGAMES
    Guest
    Da, i to su uvijek 'Gost' account ili neki početnici na forumu (kao McKrckan i Hack).

  11. #11
    Thorgrib
    Guest
    seronje. umjesto da se registriraju, pa filuju membership. ne znaju sto bi drugo na webu.

  12. #12
    BenGAMES
    Guest
    Nego zajebavali, ne?

  13. #13
    Thorgrib
    Guest
    absolutly. treba nam neki pravi admin, koji ce banati te seronje. dragovoljci?

  14. #14
    BenGAMES
    Guest
    Ja bi da to uopće postoji na ovom šrotnom forumu! Trebaju nam modovi, admini, cenzure za prostake, edit za poruke, real-time sigovi, real-time avatari itd. Kladim se da VIDI više i ne mari za ovaj forum, inače bi bilo čišćenje mnogih bezveznih poruka!

  15. #15
    Thorgrib
    Guest
    mozda mogu pomoci. napisao sam drugi clanak za VIDI, pa bildam utjecaj. mozda natuknem nesto. kad se vidim sa skevinom ili pekom.

  16. #16
    BenGAMES
    Guest
    HEHE, zar stvarno možeš il' muljaš? Ak možeš, ajde! Ja imam malo iskustva s PHP-om, pa možemo napraviti novi coding za ovaj šrotni forum! Ako nam netko od humana dozvoli!!!

  17. #17
    Thorgrib
    Guest
    nemam sto muljati. jos par postova pa dobijes advance copy. ) izlazi u slijedecm broju. prosli je bio u dvobroju.
    ja ih pitam, pa cemo vidjeti.

  18. #18
    BenGAMES
    Guest
    Znam da je bio dvobroj, kad sam ga kupio!!!

  19. #19
    Thorgrib
    Guest
    ma, tamo mi je bio prvi clanak.

  20. #20
    BenGAMES
    Guest
    Wait a second! Ti zbiljam pišeš za njih...

  21. #21
    Thorgrib
    Guest
    da. od PROSLOG BROJA.

  22. #22
    BenGAMES
    Guest
    Cool!

  23. #23
    Thorgrib
    Guest
    je. i hvala na potpisu. malo mi je kasno palo na pamet ne gurnuti temu u hardware forum.

  24. #24
    BenGAMES
    Guest
    Da!

  25. #25
    Thorgrib
    Guest
    e pa saaaada je na svakome. sa upozorenjem.

Slične teme

  1. Molim vas za pomoć ??
    By *www* in forum Varaždin i okolica
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 27-09-2009, 11:34
  2. Molim pomoć!!!!
    By hmmmm in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 13
    Posljednji post: 08-08-2009, 21:23
  3. Molim pomoć
    By Punto in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 23-11-2003, 18:56

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •