Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Corsa 1.2 Cosmo

  1. #1
    corsica
    Guest
    Vaša mišljenja, iskustva s novim modelom(ako ih već ima) izgled, performanse ???

  2. #2
    onaj što zna
    Guest
    bježi od toga

  3. #3
    agent tajne sile
    Guest
    auto mi izgleda kao poštena kupovina. ali to goorim samo naizgled... nemam baš iskustava sa njim! 75ks je sasvim OkeJ, a COSMO ako je stvarno cosmo - šta ćeš više!

  4. #4
    C3
    Guest
    U prošlosti su ovi motori bili na lošem glasu, a za sadašnje nisam siguran...Probaj i provjeri kod nekoga tko zna više

  5. #5
    Calibra fan
    Guest
    Nije u mojoj domeni niti bih se štel mešat ali ovaj C3 me jednostavno isprovocirao..kaže u prošlosti su kao bili loši(motori), a koliko ja znam radi se potpuno novim twinport i ecotec motorima..dakle lega netrkenjaj! )

  6. #6
    classic
    Guest
    ja sam vozio ovu novu corsu 1.3 dizel (fiatov) i stvarno je dobar auto, štedljiv, povoljan i solidno ide. za 1.2 ne bih znao neke detalje, ali izrada i kvaliteta su sad u svim corsama na dosta visokoj razini za tu klasu.

  7. #7
    rossi46
    Guest
    Ta je Corsa 1,2 sa Cosomo paketom dosta skupa - je da ima svu opremu, ali moja ti je preporuka nadoplati još 20 000 kn i kupiš si Opel Astru Nyoj sa 1,4 16V od 90 ks motorom i bar znaš da imaš pravi auto, ili ako baš hoćeš Corsu uzmi onda 1,4 16V od 90 ks - imaju nove twin port motore koji troše malo goriva. Corsa ti je najprostraniji auto u klasi, visok sam 191 cm i pomaknem skoro pa dokraja prednje sjedalo i kad sjednem iza također nije tijesno, ima iznenađujuće puno mjesta za auto te klase.<br><hr>

  8. #8
    Fabia SDI Elegance!
    Guest
    Rossi, za sve se slazhem ali nema mjesta kao Fabia i Yaris.
    Ja imam 205 cm i u Fabiju sjednem komotno i opet sjedala nisu gurnuta do kraja i u isti polozaj prednjih mogu da sjedim straga! Fabia ima mjesta za glavu i za noge, ne samo Fabia nego Fiesta, Yaris i Polo!

  9. #9
    Dr. Strangelove
    Guest
    Fabia ne seri.... imaš 205 cm pa sjediš odozada u Fabiji ko i napred...

Slične teme

  1. Corsa Cosmo
    By osko in forum Auto servisi
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 27-06-2004, 23:42
  2. Corsa B
    By Dendy in forum Auto servisi
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 30-03-2004, 02:57
  3. Corsa 1.0 ili 206 1.1
    By Mali autić in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 38
    Posljednji post: 13-02-2004, 14:00

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •