Stranica 4 od 4 PrvaPrva ... 234
Prikazujem rezultate 76 do 87 od 87

Tema: Stigla mi nova Alfa

  1. #76
    _Stevo
    Guest
    Thnx Girro, al to je samo Astra, ništ drugo niti posebno Ak se skupe nekad neke pare ići će felgice gore pa da nije u monotoniji ostalih automobila.

    Fresh ) <br><hr><font face="Courier" color="blue">I am going, I am going
    Any which way the wind may be blowing
    I am going, I am going
    Where streams of whiskey are flowing</font>

  2. #77
    cuore
    Guest
    moja iskrena sucut,stari.

  3. #78
    Kas
    Guest
    Girro, jel to sarkazam, ili? Ti pišeš da je jedan Opel lijep??

  4. #79
    Girrari
    Guest
    Zakaj bi bil sarkazam. Meni je Astra uvek bila relativno lepi auto. Dvije sjebane stvari kod nje su interijer i stražnji farovi koji su mogli biti rješeni puno bolje. Ostalo je fakat OK. Još ovak crna i po mogućnosti da je s 3 vrata... lepa kola.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * *</font>

  5. #80
    Fresh
    Guest
    Evo Stevo ovak Astra mora izgledat jednog dana, a i da malo Kas-u poteku sline


  6. #81
    INTERCEPTOR
    Guest
    Slažem se u potpunosti s girrarijem, astra s 3 vrata izgleda solidno pogotovo bočna linija. Prednji kraj je zadovoljavajući, al zadnja svijetla su koma. I interijer naravno koji je kad se pojavio izgledao unazađen 5 godina.


  7. #82
    _Stevo
    Guest
    Meni je interijer sasvim zadovoljavajući. Jedino me smetaju ručiće žmigavaca i brisača koje su iste ko i u mojoj astri.

    A ova s troja vrata izgleda ok, ali jedino kad bi nutra bilo nekaj jače od 1.8

    <br><hr><font face="Courier" color="blue">I am going, I am going
    Any which way the wind may be blowing
    I am going, I am going
    Where streams of whiskey are flowing</font>

  8. #83
    Dr. Strangelove
    Guest
    Stevo ajde usporedi siceve u novoj i staroj Astri (imaš još staru?)... Da li se u i u novoj daju nasloni za glavu micati po nagibu? (u staroj znam da da)

  9. #84
    Rossonero
    Guest
    Stevo, pogledaj s vedrije strane! Isti rucice zmigavaca i brisaca su i u Speedsteru! )

  10. #85
    mc
    Guest
    Ideeeees, pa to je vec veliki kompliment za Astru. )

    Ili mozda ipak, ne znam... ) <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  11. #86
    Girrari
    Guest
    ) <br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * *</font>

  12. #87
    _Stevo unlog.
    Guest
    Dr. Strangelove mislim da se daju. U staroj se daju. A sad u ovoj nisam obraćao pažnju. Ali mislim da se daju.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •