Stranica 3 od 4 PrvaPrva 1234 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 51 do 75 od 87

Tema: Stigla mi nova Alfa

  1. #51
    Biciklist
    Guest
    <br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="blue">Smrt fašizmu sloboda praktikantima</font>

  2. #52
    Brock
    Guest
    Ed...

  3. #53
    Mr.x
    Guest
    Stevo kako bi bilo da pokrenes ponovno opel klub???svi imaju klubove samo opel nema pravi klub!

  4. #54
    mc
    Guest
    Stevo, ona slika s nocnim osvjetljenjem ti je malo mutna. Jel to od vibracija? ) <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  5. #55
    Brock
    Guest
    Ruke mu se tresu od uzbuđenja uzrokovanog činjenicom da je upravo pokupio dobru trebu zahvaljujući autu... )

  6. #56
    mentor odlog.
    Guest
    Valjda nije išao pišat dok su mu se ruke tresle, upropastio bi sex sa trebom. )

  7. #57
    _Stevo
    Guest
    Auto za sad služi super. Prošo sam već 200 km u 4 dana i potrošio 1/4 rezervara. To je oko 10 litara. Znači 5 litara na 100 km. I to gradske vožnje. Malo se čuje traktor dok se ne zagrije al onda je tiši od Golfa. Još si pojačam mjuzu koja je u autu, po mom sudu i meni fantastična. Baš sam slušao Money for nothing danas i basovi su čisti ko da ih netko nožem reže

    A slika je mutna jer sam slikao na 5.0 megapixela. I poslije sve slike koje sam tak sliko su mi ispale mutne jer moram biti savršeno miran, tj. treba mi stalak. Dok mi ukopčaju tulifon budem stavil druge slike.

    Jedino kaj škripi malo je vozačev sic malo, trebalo bi ga WD-om našpricat... <br><hr><font face="Courier" color="blue">VW Golf MKII 1.8, 90ks & VW Beetle</font>

  8. #58
    Brock
    Guest
    Pa, daj mi nareži... tak... jedno 20 deka... )

  9. #59
    _Stevo
    Guest
    Brock ok... ) <br><hr><font face="Courier" color="blue">VW Golf MKII 1.8, 90ks & VW Beetle</font>

  10. #60
    _Stevo
    Guest




    <br><hr><font face="Courier" color="blue">VW Golf MKII 1.8, 90ks & VW Beetle</font>

  11. #61
    piquet
    Guest
    pa to je repašica.

  12. #62
    mc
    Guest
    To ti je Nasuatek - dobra masina... ) <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  13. #63
    _Stevo
    Guest
    Piquet jap...S troja vrata mi je nepraktična, ne sviđa mi se, a i nije ih bilo. S peterim vratima mi je ružna. Karavana je bilo, al to mi opet netreba. A kad je auto već konzervativan, pa nek bude konzervativan do kraja, tj. nek bude klasična limuzina.<br><hr><font face="Courier" color="blue">VW Golf MKII 1.8, 90ks & VW Beetle</font>

  14. #64
    Brock
    Guest
    Lijepe MALE slikice... )

  15. #65
    INTERCEPTOR
    Guest
    Stevo čestitam, al megane 3 vrata 1.6 16V CRNI


    Kuda te voda odnijela?


  16. #66
    _Stevo
    Guest
    Brock ne ××××

    INTCP opa, pa ti znaš i pristojno nešt reć ) Fala, fala...
    Da je bil Megane, bil bi 1.6 16V metalik plavi sa 5 vrata. Ali, ko što sam reko, uopće ne žalim zbog Astre. Istina izvana nije toliko atraktivna kao Megane, ali iznutra je za mene razlika nebo i zemlja. Jedina prednost Meganea u unutrašnjosti je naslon za ruku između prednjih sjedala. I ništa drugo. Astra je puno prostranija, kako napred tako i straga. I kočnice na meganu su ubojitije.
    A dok istekne garancija na autu mogo bi past čip, i ak bude love afkors.

    A ak bude sve kak si ja mislim da bi trebalo bit, na jesen/proljeće bi mogle past neke felgice <br><hr><font face="Courier" color="blue">VW Golf MKII 1.8, 90ks & VW Beetle</font>

  17. #67
    Dr. Strangelove
    Guest
    Stevo jel to onaj model Eco4? Vidim da ima nekakav spojlerčić na zadnjoj haubi... e da i drago mi je što nisi uzeo srebrnu..jer valjda svi imaju srebrne...

  18. #68
    Bmw Touring
    Guest
    a da ti s××××s ove felge s Golfa na Astru? )

  19. #69
    206-os-
    Guest
    Stevo, trebao bi sada promjeniti potpis dolje u postu..

  20. #70
    Brock
    Guest
    ... u VW & OPEL fahrer... )

  21. #71
    _Stevo odl.
    Guest
    206-os budem...samo treba smislit nekaj

    Dr. Strangelove nije Eco4, i nema spojler

  22. #72
    C.MR
    Guest
    Unutrašnjost Astre u odnosu na Megane nebo i zemlja!!!

  23. #73
    _Stevo
    Guest








    <br><hr><font face="Courier" color="blue">Dizel Power</font>

  24. #74
    Girrari
    Guest
    Stevo, krasan ti je autić.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * *</font>

  25. #75
    Fresh
    Guest
    Evo Stevo, jednu ovakvu haubu i ....


Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •