Stranica 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikazujem rezultate 51 do 61 od 61

Tema: Za Šuleta

  1. #51
    INTERCEPTOR
    Guest
    Evo sad sam pogledao filmić i mogu reći da je shit. Ovo uopće nije vožnja dostojna imena Type R. Ti auti uopće nisu na granici svojih mogućnosti, bar type R nije, a ni honda iz koje je snimano. Pa to mi djeluje kao neka ležerno brza vožnja bez nervoze.

    P.S. kad gledam kako je crni type R miran u zavojima i koliko se ležerno vozi honda iz koje je snimano, mogu samo ustvrditi da sam ja imao iskustvo da se provezem puno puno žešće u type R kao suvozač, nego što se ovi voze na ovom filmiću.


    <br><hr><font face="Courier"></font>

  2. #52
    Rossonero
    Guest
    "Hoćeš li da ti se obratim CEP?"



    Sule, iskreno? Ocekujem da bude na noz, ali u svakom slucaju ocekujem eRusu naprijed. Ali bi bilo smijesno ocekivat da pomete Sporta ko beba zvecku.

    Slazem se s INTCP-om da je Civic u globalu bolji auto. A znam da i ti Sule dijelis moje misljenje iako u nesto blazoj varijanti.

  3. #53
    T-IE
    Guest
    Rosso, da sad ne pišem tamo na Renault temi na onaj tvoj odgovor, ali mene je više impresionirao feeling čupa u frendovoj Calibri 16v, nego u Cliju sport. Ale daleko od toga da Clio ne ide. Ide bolesno, ali jeb ga u Calibri se to bolje osjeti.

  4. #54
    Rossonero
    Guest
    Pa i ja sam to prokomentiral. Nisi videl postove? Apsolutno se slazem.

  5. #55
    ŠULE
    Guest
    Otprilike tako rosso.

  6. #56
    CLIO SPORT
    Guest
    Hoćeš li da ti se možda ja obratim CEP?


    strasno.....cime te hrane doma???alfa keksima?


  7. #57
    širokobriježanin
    Guest
    Da, za svaki glupi post dobije jedan. Dosad ih je dobio 6181.

  8. #58
    POCKET
    Guest
    Ti si se našao da pričaš o granicama dobrog ukusa?

    Pogledaj samo na šta liči forum sa svim Alfama i ostalim ×××××rijama koje ti pišeš.

    ×××ך li ga ×××ך.

    Dečko ostavi link na filmić, a ti se odmah napališ kao junferica i napišeš ××××nu Ilijadu i Odiseju o Cliu i Hondi.

    Tko si ti da sudiš kakav je auto Civic, a kakav je Clio?

    Ja se slažem da je u globalu Type R bolji auto, ali zbroji razliku u novcu, sinko.

    NEREALAN SI.TOTALNO.

    Širokobriježanin, POTPISUJEM.




  9. #59
    Jankinjo2016
    Guest
    hm da zato recimo Honda bar rikava ko luda dok Renault Sort F1 Team polagano skuplja bodove i postaje sve bolji i bolji samo šti im fali dobar vozač a Honda tone tako da nećemo uspoređivati!! to isto se osjeti na cesti!! Šule znaš šta ja mislim da je interceporčić (opaki) (madmax) (ljubitelj honde) ljubomrčenić!! Ali nek mu bude! Je inter..... predugačko ti je ima skrati neda mi se pisat Honda je bolj u svakom pogledu!! phhhhhh moš mislit!!

  10. #60
    CLIO SPORT
    Guest
    jankinjo.......slobodno pisi OVJESMAN ili ALFIST....svi znamo da je to intercepotklsdjgkjahgj

  11. #61
    POCKET
    Guest
    Ma Bolnica...
    )

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •