Stranica 11 od 11 PrvaPrva ... 91011
Prikazujem rezultate 251 do 260 od 260

Tema: ubrzanje

  1. #251
    cuore
    Guest
    )

  2. #252
    Romeo
    Guest
    ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) )

  3. #253
    cuore
    Guest
    a di su moje ovcice?jel vrijeme za sisanje?? )

  4. #254
    Mehanicar
    Guest
    pa ako neciji klip ima srednju brzinu vrtnje na max. okretajima 24 m/s, sta je to onda nego sport - moze mi netko to proturjciti !
    to nema niti jedan Ferrari osim Schumaherivog i Barichelovog , ali ne mogu ih registrirati !

  5. #255
    Romeo-
    Guest
    cuore, neznas se okanit, pa covjece prihvati se svoga Citra i ne kenjaj ) ) ) )

  6. #256
    cuore
    Guest
    ok,romeo,sam si to trazio ) probaj ti da ne kenjas pas vidit kak stomak zaboli

  7. #257
    cuore
    Guest
    tko nije vozio ne zna kaj je propustio,pa to je sjajno,fantasticno,drzi,lezi,ne naginje se,brzo,startno,prostrano,udobno,puno trosi ) itd...heheheh,malo da i ja svoga konja pohvalim.citro(francuski krs)je za sada super,problema nema,ide ko munja,neopisivo je udoban ali i trosi u prosjeku 2 litre vise od gnojpela.al ×××× ga,gusti su gusti.najcudnija mi je stvar sto se dosta ljudi okrece za njim??,iako je linija stara 15 godina.eto,dosta ×××××× o francuskoj kanti,ajmo malo o talijanskim drekovima... )

  8. #258
    cuore
    Guest
    kaj je drekoljupci?? )

  9. #259
    INTERCEPTOR
    Guest
    Cuore meni je XM pila od auta. Gnojpel tu nema što tražiti ni s omegom 10.0 V30.

  10. #260
    cuore
    Guest
    hmm,stvarno ne znam sta da kazem.da je bolji od vectre,je,da je pila-mozda,ali da sam zadovoljan-JESAM...

Slične teme

  1. ubrzanje golf 2 td intercooler
    By fraer in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 31-05-2004, 13:08
  2. ubrzanje
    By autozinex in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 10-05-2004, 05:31
  3. Kako se točno mjeri ubrzanje??
    By xxxx in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 21-09-2003, 10:17

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •