Stranica 4 od 4 PrvaPrva ... 234
Prikazujem rezultate 76 do 94 od 94

Tema: AK Turbo Paljo

  1. #76
    SLALOM
    Guest
    Onaj turbo je 100% serijski a ako ne vjeruješ može i jedna oklada! Baš mi nekeko fali para!
    Znam vlasnika tog auta i taj auto! Sad nije da ××××m zato jer ga znam nego ti govorim istinu! Koliko bi trebao ići najviše km/h serijski 1.3t?

  2. #77
    POCKET
    Guest
    SLALOM, kakve su to sad tu gluposti?

    Što je bitno u slalomu?

    Maksimalna brzina?!?


  3. #78
    Cesare Fiorio
    Guest
    Turbo-paljo pročitao sam Auto klub i svaka ti čast na tjuningu Prvi pravi tjuning u Auto klubu.

    Želim ti uspješnu predstojeću sezonu )

  4. #79
    Turbo Paljo
    Guest
    Fala Cesare )
    Slalom, šuti o Turbu i stvarima koje ne znaš sve sam videl kak auto ide i leži tak da psssssssssttttt!
    I moj auto u roku par sati može biti serijski tak da prdiš bez veze

  5. #80
    Turbo Paljo
    Guest
    Da i mali dodatak više opažanje.
    Kad ste vi iz Rijeke uspješni (osim par izuzetaka časnih, pozdrav frendovima) glasni ste u P.M. i ××××te po drugima,a dok dobijete porciju onda idu najluđi izgovori na svijetu

    NHF, skuliraj te se malo to je ipak sport, a Jaketić i ja smo već dve godine na vrhu Kopajtić tek jednu sad je tek na redu pravi fajt

  6. #81
    POCKET
    Guest
    Paljo, ja sam se malo nasekiral, ali sam se ohladil odmah...
    Nedam ja po tebi...

  7. #82
    Kas
    Guest
    2 Paljo, vidimo se, bit ću blizu crne 128-ice.

  8. #83
    Slalom
    Guest
    Gospon MALI Paljo ja nemam veze sa trkačima iz Rijeke pa onda psssssst!
    U redu je kad ti bolje znaš od mene za unića! Na autu se može stavit drugi amortizeri i opruge pa da ostane u serijskoj klasi! A ti na oko vidiš kad je auto serijski a kad sprint?? Pa ja neznam kad si ti baš nešto fenomenalno oprao riječane! Na kraju se gleda tablica a ja ne vidim da si ih ti baš oprao! Prije će bit obrnuto!

  9. #84
    Turbo Paljo
    Guest
    Vidim da si još jedan bezveznjak provokator .
    Za neupućene ukupni poredak autoslaloma 2002
    1.Dušan Grahek (SLO)AK Klek Ogulin
    2.Cvetko Jaketić AK Klek Ogulin
    3.Marko Palijan AMD Zanatlija

    Ukupni poredak autoslalom 2003
    1.Dejan Kopajtić AK Rijeka
    2.Cvetko Jaketić AK Klek Ogulin
    3.Marko Palijan AK Dubrava

    Rezultate možete provjeriti na www.haks.hr

    Slalom eto ti tablice sve pršti od riječana
    Ja sam sa svojim rezultatima zadovoljan s obzirom na koliko sam novaca imao i tako da je auto složen ko u AK tek 3 trke prije kraj sezone kad je bilo malo kasno za lov na naslov, da si imalo upućen u trke znao bi to, a pošto na ovim tablicama nisi ispred mene, a baš me ni na streetu dobio to znači da si daleko iza i baš te ja a ni drugi ne shvaćamo ozbiljno.
    Inače kad na javnom mediju izneseš neku tvrdnju trebaš imati i argument iza nje jer inače ti je to obično laprdanje ili priča sa šanka.
    Rađe reci Paljo ne volim te ili kaj već misliš nego da gnojiš bez veze jer ipak iza mene stoji rezultat, a iza tebe????

  10. #85
    POCKET
    Guest
    ××××na LJUBOMORA.
    Uvijek.

    Tužno.
    No, ko' ih ××××!
    S PALJOM PO NASLOV U 2004!!!

  11. #86
    Girrari
    Guest
    Tako je!

    Bit ćemo vjerna publika.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * *</font>

  12. #87
    Koshpa
    Guest
    Paljo Auto je zvjer. Tek sad sam vidio AK. I stvarno taj autić ima 180 KS. Ma ludnica. Mogu si sam zamislit koji je gušt oderat jednu Bemburu ili Alficu.

  13. #88
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Postova
    1.217
    Rep Power
    2627
    AMD Zanatlija. Imaju li oni kakve veze sa HPD Zanatlija?

  14. #89
    Turbo Paljo
    Guest
    Osim imena i članstva u društvu obrtnika-zanatlija grada Zagreba ništa imaš još raznih društava sa istim tim imenom koja su osnovali nekad davno obrtnici.

  15. #90
    Turbo Paljo
    Guest
    Evo društvo makina u ponedjeljak ide u remont. Društvu sponzora se priključila tvrtka BI-EL iz Varaždina zastupnik za HR Dragstera, AudioTopa, Oxygena... uglavnom highend auto hi-fi opreme i druge elektronike, a ako bude sreće tom "elitnom" društvu će se pridružiti i Hondo )
    Ove godine sezona street racea se otvara u Brtonigli (Istra kraj Buja) drugi vikend u travnju, ostale informacije slijede.

  16. #91
    POCKET ROCKET
    Guest
    Koka, ajd' mi zamejlaj ono!

  17. #92
    Kas
    Guest
    Paljo, čuo sam da ove godine ima 5 utrka u Street race-u. Zagreb, Rijeka, Split, Ljubljana, i Osijek.
    Ideš li na sve?

  18. #93
    Turbo Paljo
    Guest
    komp mi je malo pošašavil pa se baš ne javljam.
    Ići ću na sve rejsove di je kakva nagrada i koji se neće kositi sa kalendarom PH u auto slalomu, naravno možda će biti iznimaka

  19. #94
    Kas
    Guest
    Ove godine nema klasa, nego je neka šema sa koficjentima. Nisam baš skužio. Uglavnom, čini mi se da nije važno koliko si brz, nego kako krećeš. Trebaš biti unutar nekog vremena.
    Nisam baš skužio. Možda netko zna bolje.

Slične teme

  1. Turbo Paljo Massacre revival
    By sepra in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 197
    Posljednji post: 14-11-2004, 19:37
  2. 164 V6 Turbo
    By -164- in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 11-03-2004, 00:24
  3. Moj GT Turbo
    By R5 GTT in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 34
    Posljednji post: 25-08-2003, 01:52

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •