Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: kotač

  1. #1
    puntac
    Guest
    Imam pitanje , kod Punta sam podbio desni kotač , pa sad mislim da mi alu felga neće stati , kako ga vratit , vilica je u redu , jel se to može da se stavi na onaj stol za razvlačenje pa kad se našpana , da se vrati isto tamo gdje se nešto pomotalo , koliko to košta

  2. #2
    puntac
    Guest
    još nešto , nakon promjene seta kvačila na autu , pri ubrzanju getriba ima čudan zvuk , kao da šrota , samo kad sam u brzini a pustim gas onda je u redu i nema toga zvuka , šta tu može bit uzrok

  3. #3
    POLOVNJAČA
    Guest
    piši turbo limaću , našem imperatoru

  4. #4
    Mehanicar
    Guest
    sto se tocka tice, nemas tu sta spanati, idi na optiku pa vidi sta ti je , ili vilica ili glavcina( sumnjam) amortizer, nesto ce biti, na stolu rastezes uglavnom karoseriju !
    sto se kvacila tice,vjerovatno lamela ne sjedi dobro jos na zamasnjaku dok se malo ne potrosi i sjedne , pa se cuje, ali ne bi trebalo !

  5. #5
    puntac
    Guest
    pa vec sam prosao 5000 km , trebalo se sve namjestit , ima još nešto , kad na cesti prelazim preko velikih rupa a malo držim pritisnut gas , nešto ispod haube škipuće , kao da dolazi od getribe a kad pustim gas ništa se ne čuje!

  6. #6
    Mehanicar
    Guest
    ajd' i ti sutra na fax, na ispit da i to sredimo,
    bem ti, biti cu na ispitu cjeli dan !

Slične teme

  1. cviljenje kotača
    By nikisorer in forum Auto servisi
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 01-12-2004, 11:40
  2. Promjer kotača
    By petak in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 39
    Posljednji post: 26-05-2004, 10:43

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •