Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 54

Tema: AUDI CLUB!

  1. #1
    Fabia SDI Elegance!
    Guest
    Svima AUDI fanovima, ovdje im je mjesto.
    Svaka marka ima club a Audi to nema, pa zasto sa ne.

    I ja sam pao na tu stalu, kupio sam Audi A4 1.8T Quattro 1998 koji je kao nov.
    Imam dva problema s njim, cesto mi se pali kontrolna dioda ABS, treba da ugasim auto, da ga palim i da produzim. Kad svjetlo zmiguje, ABS ne radi.
    Drugi ptoblem: pokazivac temperature motora vrlo vrlo rijetko radi.
    Molim Vas dajte mi ako imate kakvu informaciju za to!<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">Sto je babi milo, to se dedi skrilo!</font>

  2. #2
    Romeo
    Guest
    Fabia, sta je sada, kupujes auto na auto??? ) , Pa covjece kupi jedno ali vrijedno )

  3. #3
    Bodoo
    Guest
    U vezi problema, otidi u servis! Njima to nebi trebao biti problem rijesiti! Na mom se audiju A4 isto tako palila lampica ABS-a i ispostavilo se da je imao problema sa straznjim diskovima, kocili su sami od sebe i to se desilo na autocesti, kad je auto bio zaustavljen pokraj, na zutoj traci, straznji diskovi su bili potpuno uzareni. Nije bilo druge, nego slep-sluzba i prvi servis!<br><hr>

  4. #4
    Fabia SDI Elegance!
    Guest
    Ja nemam problema sa diskovima.
    Ali u servisu trazhe $80 samo za kontrolu, samo da vide gdje lezi problem!
    Sta su ti radili na servis?

  5. #5
    S V T
    Guest
    Dao si pun ××××× para za tog audija a sad ti je puno dati 80 zelembaća za servis!

    O bože bože pravi balkanac!<br><hr><font size="+1" color="blue">ride with pride!</font>

  6. #6
    Fabia SDI Elegance!
    Guest
    Ali ja sam hteo da znam dali je skupo posle tih $80! Znas kakvi su servisi u SAD skupi ko krv a posebice za Svabska vozila!<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">Sto je babi milo, to se dedi skrilo!</font>

  7. #7
    S V T
    Guest
    Teo si germanska kola pa sad pati!

    ×××× te patak živiš u SAD-u i kupiš švabu ! Mogo si japanca kupit kads si već tamo a ne audia!<br><hr><font size="+1" color="blue">ride with pride!</font>

  8. #8
    Fabia SDI Elegance!
    Guest
    Ovako, ja zivim sa bratom, imamo Infiniti Q45, Toyota Camry, Toyota Tercel, Toyota Celica GTS i Audi A4.
    Sigurno necu da patim jer danas idem to zavrsit pa pokazacuti koji je problem bio!

  9. #9
    Romeo
    Guest
    imate 5 auta? Pa koji ce ti ××××× Audi A4, kupi covjece jednu Hondu ili Acuru, stvarno fabia nemas pojma o autima, prvo kazes da imas Mercedes E 270 CDI, Fabiu SDI, i sad kupujes Audia A4 , cudan si totalno, a tebi je 19 godina, pa covjece sta ti je???

  10. #10
    Fabia SDI Elegance!
    Guest
    Pa zar nije dobar Audi???
    Kupili smo ga za dzabe!
    Krele, Mercedesa i Skodu sam ostavio kuci u CG, sad sam u USA pa ja i ovdje treba da vozim!
    Imam 18 godina!<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">Sto je babi milo, to se dedi skrilo!</font>

  11. #11
    OS PUNTO
    Guest
    Kupio si ga za djabe i zato vec kukas kako je u kurcu i raspitujes se o servisima.Dobro ti kaze Romeo, kupis nekog japanca i neznas za servise, ali ××××ga nece balkanac dalje od VW-a i ostalih nusproizvoda.

  12. #12
    Romeo
    Guest
    ma koga ti foliras, reko si sam da imas 19, vidis da sam sebi kontriras, i znas sta si jos provalio , reko si da vozis auta od 11 godine ) , Fabia, prdis citavo vrijeme, mozda neki vjeruju tvoje gluposti, ali sto se tice mene si samo jedan glumac, nesto se pravis,, nesto pametujes, a u stvari pojma nemas. ) .

  13. #13
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Postova
    1.217
    Rep Power
    2622
    Je komu je kriv kaj ima 4 japanca.

  14. #14
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Postova
    1.217
    Rep Power
    2622
    Sad bu žestoko.

  15. #15
    OS PUNTO
    Guest
    Nisu li mu te Toyote od buraza?
    Fabia, otkud vama toliki auti?
    Zato je znaci Toyota prva u USA po broju ukradenih auta. ) <br><hr><font color="blue">www.puntopower.com</font>

  16. #16
    Cezy
    Guest
    Toliko o oooo-u.

  17. #17
    Fabia SDI Elegance!
    Guest
    Romeo, gdje sam pisao da imam 19 godina?

    Brat Vozi Celicu, snaha Camry, ja A4, Tercel lezi u garazu!
    I sta sad, treba da kupim samo japanca?
    Znam da su najbolji! Ali ako se pali svijetlo koju sam sredio i vise se ne pali vi kazete da su poluproizvodi???

  18. #18
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Postova
    1.217
    Rep Power
    2622
    Fabia, nemoj se ljutiti, ali je i meni nekako u glavi ostalo da imaš 19. godina.

    A gdje je nestala E-klasa sa bijelom kožom?

  19. #19
    OS PUNTO
    Guest
    O cemu da pricamo uopce o Audiu?Modeli su im ko cipele od istog modela razvrstane po brojevima, povijest totalno dosadna izuzev par svjetlih tocaka poputa Audi Quattra.

  20. #20
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Postova
    1.217
    Rep Power
    2622
    Ma dobar je audi, pogledaj A8, svakako uz 7-icu najbolji auto klase, a po dizajnu i ispred. Auto je svemirski, osobito kokpit i MMI.

  21. #21
    Bmw Touring
    Guest
    Brat Vozi Celicu, snaha Camry, ja A4, Tercel lezi u garazu!




    A Infiniti?
    Fabia proziran si

  22. #22
    Bmw Touring
    Guest
    OS Amigo nemoj tako.Audi je jako dobra marka

  23. #23
    OS PUNTO
    Guest
    Nigdje nisam napisao da nije dobar.Meni je jedino nezanimljiv.

  24. #24
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Postova
    1.217
    Rep Power
    2622
    Imao je Fabia i E270 CDI, sa bijelom kožom, izgleda da ga je prodao. )

  25. #25
    INTERC000LER
    Guest
    Imao sam ti i ja 147autoDELTU a joj oprema ma nema je ni u jendom autu,felge posebno meni ljudi pravili niko nema takve ma auto ....fantazija,perfekcija.......jednom dok sam sjedio u njoj.......i ja se probudio kad ja u krevetu. Tako sam se i rastao od te 147-ice, a bila je dobra u PM

Slične teme

  1. AUDI A4
    By sasa_Rijeka in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 29-08-2004, 14:03
  2. AUDI S8
    By 091/54 33 019 in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 27-02-2004, 10:03
  3. AUDI RS 2
    By LEGENDARY POCKET in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 30
    Posljednji post: 21-11-2003, 20:12

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •