Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 26

Tema: ČEVABDŽINICA KANIBAL

  1. #1
    Tabanus
    Guest
    Potaknut uspjehom susjednih kafića i željama njihovih posjetitelja otvaram ovu čevabdžinicu i pozivam sve gladne forumaše na đabe klopu.

    I ne dajte se zbunit, i BUREK imamo.<br><hr>

  2. #2
    Tabanus
    Guest
    Naše konobarice su iz uvoza, ali zato nešto slobodnije odjevene. Pa ko voli nek izvoli.






  3. #3
    Biciklist
    Guest
    s ovakvim konobaricama <br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="blue">Smrt fašizmu sloboda praktikantima</font>

  4. #4
    Mehanicar
    Guest
    jesu to konobarice ili sirovina za cevape ?

  5. #5
    Tabanus
    Guest
    Meso za cevape je iz domaceg uzgoja zbog straha od kravljeg ludila.
    Mislim da bi ove krasne primjerke bilo steta iskoristiti za cevape.

  6. #6
    CLIO SPORT
    Guest
    hehehehe,ali ti nemas muziku!!!!kod mene svira lajv bend, diđej krmak svaki petak!!!



    p.s. poslat cu ti financijsku!!

  7. #7
    Mehanicar
    Guest
    nije fer, nije fer ,
    zasto nemas muziku tabanus,
    mozemo srediti Mileta,
    pa nek mu se DJ Krmak igra s prezimenom !

  8. #8
    alien5
    Guest
    Tabanus, upravo sam odšljivia Clia i njegov kafić jer izgleda da dovodi DJ Krmka (jel može ko biti hrabar i krmku opsovat mater?!!!he , he!).
    Zato nemoj zeznut, nego pažljivo sa izborom gostiju u mjuze jer češ i ti propast prije nego šta zaradiš štogod.
    Aj sad mi pošalji onu crnu da mi donese kavicu sa šlagom i kome tribam reć za jedne čevape oko 11 - puno kapule i ajvara, nemoj da budu sa previše ulja i jel ti imaš one makedonske paprike - ako imaš stavi jedan mali kučarin!

  9. #9
    Tabanus
    Guest
    Ma trazim nekog DJ-a za glazbu. Svi koje sam pitao kazu da ne mogu radit uz ovakve konobarice. To im kao paznju odvlaci. Ali kaze ova zadnja da ima bratica DJ-a pa ce on valjda uletit, njemu valjda nece sestricna koncentraciju kvarit. Bar se nadam.

    Mislim da nemam paprike, ali posto je u ovoj cevabdzinici svaki gost vazan nabavit cemo samo za tebe. Mozes maloj crnoj reci za cevape. Ona ih sama radi. Ima zavrsenu vecernju za kuhara.

  10. #10
    Tabanus
    Guest
    Ma salji financijsku CS, nabijem ih ja sve na k....! Ovaj obrt je otvoren jedino u svrhu udovoljavanja musterijama, a ne u svrhu zarade tako da nista nece naci.

  11. #11
    C.MR
    Guest
    Koja smjena je danas ova zadnja na slikama!!!

  12. #12
    Tabanus
    Guest
    Ta radi sutra ujutro. Ima neke obaveze poslije kaze. Mislim da neki honorarni posao u nekom striptiz-klubu, ali nikako da mi kaze ime...

  13. #13
    alien5
    Guest
    E moj Tabanus jesi i ti neki gazda.
    Meni je mala rekla ime, i još štošta drugog.
    A i o onoj sridnjoj već sve znam (mislim doslovno sve).
    Zato turu ciloj ekipi.
    ttt...nema nikoga.
    A to ti je tako- kad god očeš častit nekoga - nema ih.
    Ajmo mala, zatvori ti radnju pa ćemo se vratit za po ure.
    Ne mora gazda ništa da zna.

  14. #14
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Postova
    1.217
    Rep Power
    2612
    Mi smo iz financijske...

    Ajde, knjige na pregled, inače zatvaramo.

  15. #15
    Tabanus
    Guest
    Daleko od toga da smo ona i ja u losim odnosima. Stovise. Jedino mi nece reci ime tog striptiza jel kaze da ju je sram sto tako mora zaradjivat za zivot.

    Ajde financijska, runda na kucu a onda put pod noge. Nemojte da vas moram tjerat. Knjige su ciste, morat cete mi vjerovat na rijec jel ih pokazat necu.

  16. #16
    Tabanus
    Guest
    Ak dodjete u civilnom izdanju onda ste svakako dobrodosli.

  17. #17
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Postova
    1.217
    Rep Power
    2612
    Runda ćevapa bi riješila problem knjiga. )

  18. #18
    Tabanus
    Guest
    Ajmo brzo cevape za gospona inspektora. Donesi dvoje, jedne s puno luka, druge bez da moze izabrat covjek. Hitro.

    )

  19. #19
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Postova
    1.217
    Rep Power
    2612
    Vidim ja da ste vrlo uslužni, a i čevapi su odlični, pa vjerujem da su i knjige u redu. Ako budete imali bilo kakvih problema sa konkurencijom, samo nazovite i riješit ćemo to kaznenom inspekcijom! ) )

  20. #20
    Tabanus
    Guest
    Ha,ha. Nabavio glazbu. U petak, svaki petak, pocinje s radom slusaonica Pink Floyda. Mislim da svi kojima je dosta DJ Krmka ce imati razloga svratiti u ovu cevabdzinicu.


  21. #21
    Tabanus
    Guest
    Hvala puno gospon inspektor. Vrlo ljubazno od vas. Nego, vidim ja da kod susjeda CS-a nikad inspekcija. Sumnjivo je to meni.

  22. #22
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Postova
    1.217
    Rep Power
    2612
    Budemo to istražili.

  23. #23
    CLIO SPORT
    Guest
    razbit cu ti izlog.....nemoj mi financijsku slat!!!!!!

    p.s. ma sve je u redu kod mene....100%!!!

  24. #24
    Tabanus
    Guest
    Pa nisam ja financijsku poslo! Kako ti znas da je anonimna dojava bila od mene?

    Nemoj samo izlog. Na lizing sam ga kupio. Konobaricu radije. Na njih imam kasko. )

  25. #25
    alien5
    Guest
    Konobarice su već razbijene!!!!

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •