Stranica 3 od 43 PrvaPrva 1234513 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 51 do 75 od 1055

Tema: Dvostruka dvojba

  1. #51
    C3
    Guest
    Probaj Meganea i probaj Mazdu 3, a onda razmisli!

  2. #52
    Bmw Touring
    Guest
    pa probao je Meganea

  3. #53
    mc
    Guest
    1,4 ne dolazi u obzir. Ja bi uzeo ovu slabiju opremu Civica plus klima i ispalo bi negdje izmedju 17 i 18000 eura.<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  4. #54
    R-Type
    Guest
    1.4 i LS opremu sam spomenio samo radi cijene.

    Ako usporediš, Hondin 1.4 nije ništa slabiji od 1.6 drugih proizvođača.


  5. #55
    mc
    Guest
    Najprije, hvala svima na odgovorima - samo tako nastavite... )

    Od Meganea sam probao 1,6 obicni i Grandtour dci. Dci je ××××na kombinacija ali preskup za mene.
    Ako usporedjujem vozne karakteristike onda mi Renaultov motor ima vise zivota, kocnice su podjednake, a kod ovjesa je bolja Mazda. Kod Mazde je fora sto auto tako dobro lezi da ga pozelis stiskati i stiskati, a motor ti malo uskracuje taj gust. Nije on toliko los nego bi htio da je jaci za sportskiju voznju. Tu bi dobra mjera bio ovaj 2,0, ali ne prolazi cjenovne kriterije.<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  6. #56
    mc
    Guest
    R-Type, NHF, ali cuo sam da ovaj 1,4 u Hondi djeluje prilicno anemicno...<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  7. #57
    Fresh
    Guest
    Jesi li sad pametniji, tj. jel se bliži konačna odluka <br><hr>

  8. #58
    Kas
    Guest
    MC, o rabljenom, starom 2-3 godine nisi razmisljao?

  9. #59
    Fresh
    Guest
    Uvijek sam se pitao tko su ti ljudi koji prodaju auto nakon dvije ili tri godine.

    Uzmimo da jedan dio njih to radi iz financijskih razloga, neplanirani trošak, ajde da netko možda dobije službeni auto, pa mu privatni više ne
    treba.

    Neka mi netko navede još neki razlog pored onoga koji meni prvi prođe kroz glavu kad vidim da netko prodaje auto star dvije godine - (greška na autu, razbijen)

  10. #60
    mc
    Guest
    Fresh, mislim da si nabrojao sve opcije...

    Kas, kada bi naletio na nesto sto bi mi pasalo, razmislio bi i o tome, ali ne bi onda isao na istu lovu za vece/jace, nego na slicno vozilo za manje para. Pitanje je jedino sto bi u tom slucaju trazio. Megane, Mazda i Toyota su novi modeli. Civica je vjerojatno nemoguce naci malo rabljenog jer ih ljudi uglavnom vise izvoze. Ne bi kupovao auto s vise od 50-60 tkm. Sto bi mi predlozio kao alternativu od rabljenih?

    Gledam bas Citroen Xsaru na njihovoj stranici. 2,0 hdi elegance s autom. klimom 16300 eura. Prtljaznik 400 L. Jedino kaj ABS moras doplatiti . Samo kaj meni taj auto bas ne sjeda najbolje...<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  11. #61
    ŠULE
    Guest
    Baš mi je žao što ti ja ne mogu dati nikakvu sugestiju. )
    Ili ako baš želiš ....

  12. #62
    C3
    Guest
    Ma kaj se nećkaš! Stvar je u finesama! Zbroji sve pluseve i minuse i imaš pobjednika

  13. #63
    mc
    Guest
    Nije to bas tako egzaktna matematika... ) <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  14. #64
    piquet
    Guest
    od ponuđenih mi je najinteresantniji megane grandtour.
    a možda da razmisliš o rabljenom.
    evo kod mene u firmi laguna 1,9 dci sa 30000 km se prodaje za oko 17000 ojra.

  15. #65
    mc
    Guest
    Ako cu ici na rabljeni, onda bi isao na to da manje platim auto. Za tu lovu bi ipak volio dozivjeti kako je to imati novi auto... ) <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  16. #66
    Rossonero
    Guest
    mc, u kalkulaciju ti savrseno ulazi dvogodisnja eRusa!

  17. #67
    piquet
    Guest
    i to što kažeš.
    da fino zasmrdi po novom.

  18. #68
    mc
    Guest
    Rosso, ne znam bas. Ti auti se voze kao da im je svaki km zadnji. Ovaj moj frend nije pacijent kao CS ili Sule, ali vec ima gomilu km i gomilu potencijalnih kupaca, a i ne razmislja o prodaji.
    Za nju bi poslao k vragu i zenu i (nerodjenu) djecu i prtljazni prostor... ) <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  19. #69
    Dom Dom unlog.
    Guest
    mc , uzmi japanca.

    Znam sad će određeni ljudi srati , ali ja nemam familiju i trenutno me boli pimpek.

  20. #70
    mc
    Guest


    Tnx<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  21. #71
    Koshpa
    Guest
    1. Mazda3
    2. Corolla

  22. #72
    Brock
    Guest
    Koliko vidim... Mazda 3 je na prvom mjestu.

    Niš... provozaj oba (3 i Megane)... ako treba i nekoliko puta... uzmi ponude od oba koncesionara i probaj sniziti cijenu ili užicati nešto dodatne opreme...<br><hr><font color="blue">Never drive faster than your guardian angel can fly...
    </font>

  23. #73
    mc
    Guest
    Hmmmm, postaje zanimljivo...

    Evo, upravo krecem na probnu voznju Corolle, pa vam javim kakvi su dojmovi. Al cu je se navoziti po gradu u 6 navecer... <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  24. #74
    _Stevo
    Guest
    mc odi lijepo u Štarkelj(sa CS-om pomogućnosti i raspitaj se za ove aute kaj voze oni u salonu). Stara je imala ponudu za Megana 1.6 16V, sa 2.5k km-a, registriran, alarm, pitaj boga kolko opreme - 12.800€. Sad mi dođe da se plaćem kad vidim kaj smo mogli dobit, al ne mora bit Astra dizel. Koja će nas doć 14k ojra dok platimo regu, osiguranje pizde materine.
    Eh da, ovaj Megan nije bio nikakvo test vozilo niti auto za novinare nego ga je vozio jedan radnik.

    Idem se isplakat <br><hr><font face="Courier" color="blue">VW Golf MKII 1.8, 90ks & VW Beetle</font>

  25. #75
    mc
    Guest
    U Mazdi mi je znora vec obecala neke pogodnosti glede opreme. Na zalost, toliko su trazene da ne treba ocekivati popuste do daljnjega...<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

Slične teme

  1. dvojba
    By neodlučni in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 20-07-2003, 11:19

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •