Stranica 2 od 43 PrvaPrva 123412 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 1055

Tema: Dvostruka dvojba

  1. #26
    _Stevo
    Guest
    Moram priznat da unutrašnjost trojke izgleda... <br><hr><font face="Courier" color="blue">VW Golf MKII 1.8, 90ks & VW Beetle</font>

  2. #27
    Brock
    Guest
    Stevo... no problem! )

  3. #28
    mc
    Guest
    <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  4. #29
    mc
    Guest
    <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  5. #30
    Fresh
    Guest
    A ja moram priznat da mi je trojka baš zbog unutrašnjosti odbojna.

    Cijela središnja konzola je skoro pa jedna ploha, a onda iza volana strše tri okrugla instrumenta.

    Ventilacija lijevo od volana je okrugla, a na središnjem grebenu četvrtasta.

    Previše nesklada za moj pojam.

    Zato moj glas ide Meganu, još da ga je malo podići ) ) <br><hr>

  6. #31
    mc
    Guest
    <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  7. #32
    C3
    Guest
    Mazda 3 sa lijepim siluetama i super agresivnim izgledom, a kvaliteta dokazana

  8. #33
    mc
    Guest
    <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  9. #34
    C3
    Guest
    Megane, real piece of work

  10. #35
    Brock
    Guest
    Čuj sorry... Hondu cijenim i poštujem, ali u ovom obliku je totalno bezlična... isto kao i ovaj dole kredenc od Corolle... <br><hr><font color="blue">Never drive faster than your guardian angel can fly...
    </font>

  11. #36
    mc
    Guest
    <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  12. #37
    mc
    Guest
    <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  13. #38
    alien5
    Guest
    Kad već spominjete komandnu ploču kod Mazde 3 -slažem se da je najljepša, ali ima jedan problem koji me prokleto nervira. Ne možeš postavljat na nju ništa šta ti želiš nego moraš sve naručit direktno od Mazde. Tako npr. ako hočeš MP3 player plati 4000 kn, a niko te ne zna ni reć čiji je!!!
    Bloody me bloody nervira!!

  14. #39
    C3
    Guest
    Honda u ovoj izvedbi je fakat siromašna! Ma čisti promašaj! Dašak prošlosti

  15. #40
    mc
    Guest
    <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  16. #41
    mc
    Guest
    <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  17. #42
    mc
    Guest
    <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  18. #43
    Brock
    Guest
    Živjele 80-te! )

  19. #44
    mc
    Guest
    I to je jos Sol oprema koja kosta 2500 eura vise, a osim izgleda ima samo automatsku klimu...<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  20. #45
    Dr. Strangelove
    Guest
    mc ja ipak mislim da ti je najbolje da ubodeš ono prema čemu te srce vuče... Eventualne nedostatke je lakše oprostit autu prema kojem imaš dozu "emocija"...

  21. #46
    R-Type
    Guest
    Možda je Civic 5 vrata najbolji izbor?
    Motor 1.6/ 110 KS - oprema ES.
    Bitna oprema:
    automatska klima
    alarm
    CD-radio + 4 zvučnika
    alarm
    al. felge
    maglenke
    kočnice-ABS, EBD, BAS
    volan- elektro servo

    Prostoro najjači u klasi- na zadnjoj klupi dvometraši sjede normalno( klasa iznad nema pravog konkurenta). Prtljažni prostor nije najveći, ali je među najvećima.
    Motor bez premca u klasi. Najstartniji-sa najmanjom potrošnjom. Dugotrajnost neupitna.
    Ovjes odličan, udobnost na razini klase iznad( ima Accordov međuosovinski razmak 2,68 cm).
    Ovakva priča( najskuplji) košta 19.000 Eur.
    Sa LS opremom i motorom 1.4 možež proći oko 17.000 Eur.

  22. #47
    R-Type
    Guest
    Zaboravio

    One slike odgovaraju prošlom tipu.
    Od 10 mj/2003 -redizajnirani.
    Farovi, branik, unutrašnjost,spojleri, lajsne,...

  23. #48
    Fresh
    Guest
    Stvarno preporuka.

    Prvo čovjeku nabrojiš kakvu auto ima super opremu i dobar motor, a onda na kraju kad spomeneš cijenu preporučiš mu slabiji motor i slabiju opremu.

    Fakat ne kužim tu preporuku.

  24. #49
    206-os-
    Guest
    Mc, vidim da si u slatkim brigama pa reko da i ja dam koji 'savjet'.

    E ovako..
    Mazda 3 sedan bi po meni bila idealno rijesenje. Koliko sam shvatio jedini nedostatak joj je preslab motor. Mozda da pricekas 1.6 disela s 110 ks koji bi svojim okretnim momentom ipak zivahnije pokretao auto. E sad, ne znam kolika ce biti razlika u cijeni i dali bi ti uopce kupovao dizela.

    Na drugo mjesto bi stavio Meganea prvenstveno zbog unutrasnjosti koja je u mazdi za koplje kvalitetnija.

    Trece mjesto bi djelili Honda i Toyota prvenstveno zbog starosti i mogucnosti da uskoro dodju novi modeli.

    Naravno to je moje misljenje, ali mislim da se i tvoje ne razlikuje previse..

  25. #50
    Bmw Touring
    Guest
    mc ja mislim da bi tebi odlicno pristajao Megane Grandtour.
    Na drugom mjestu je Mazda 3.
    Neznam stvarno al da sam na tvom mjestu dvojio bi se izmedju ta dva auta.Kao sto Dottore kaze uzmi ono prema cemu te srce vuce

Slične teme

  1. dvojba
    By neodlučni in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 20-07-2003, 11:19

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •