Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 39

Tema: Kad zaigra mečka

  1. #1
    drugmirko
    Guest
    Izgleda, da je društvu u Stutgartu malo išla u nos sva pompa oko coupea s rednim brojem 6 iz Minkena pa su i oni malo nabildali mišiće. Sudjeći po krivinama ove mece, nabildali su doslovno. ) :



    <br><hr>

  2. #2
    drugmirko
    Guest

    Bilo mi malo čudno, kak da nitko nije postao slike, jer valjaju se po merži već neko vrijeme. Meni to ima popriličnih muda. Za Mercedes.

  3. #3
    600
    Guest
    Izgleda ko banana!

  4. #4
    drugmirko
    Guest
    , ma neee 600, to se zove moćna ramena i senzualni bokovi <br><hr>

  5. #5
    Fabia SDI Elegance!
    Guest

  6. #6
    166
    Guest

    banana

  7. #7
    Fabia SDI Elegance!
    Guest








  8. #8
    drugmirko
    Guest

    Eh, našao sam nove slikice na netu, pa odlućio iskopati skupocijenu bananu iz forumskog zaborava:



  9. #9
    drugmirko
    Guest
    i za razonodu -nešto za obiteljsko razpoloženje:


    <br><hr>

  10. #10
    S16
    Guest
    Jel se meni pričinja, ili su mi svi (gotovo svi) novi auti ružni..?

  11. #11
    Cezy
    Guest
    Ovaj coupe/limuzina mi je zakon.

    Nisam ni ocekivao da ce Alfista reci nesto pozitivno o necemu iz Stutgarta.A to kaj oni nikad nece imati ovakav auto i kaj su njihovi motori u toj klasi cista sociala to nema veze. <br><hr><font face="Impact">Racing is life...
    ... anything that happens before or after is just waiting.
    </font>

  12. #12
    Cezy
    Guest


  13. #13
    cuore_primitivo
    Guest
    wow pila,nema sta<br><hr><font size="+1" color="blue">subaru impreza wrx - krama killer</font>

  14. #14
    Mario Haas
    Guest
    ma to su dečku u dizajn centru podvalili neispravni krivuljar dok je bio na gablecu

  15. #15
    INTERCEPTOR
    Guest
    Nije loše, al crni SLK na sajmu me očarao.

  16. #16
    doc
    Guest
    evo cezy ja cu reci nesto pozitivno za Mercedes. Konačno su naučili odlično dizajnirat unutrašnjost. U odnosu na nove BMW-e stvarno odlično izgleda. Pogotovo recimo novi SLK u odonsu na Z4

  17. #17
    Cezy
    Guest
    Meni je Z4 mrak u odnosu na slk,iako novog jos nisam vidio.Ali ovaj auto mi je stvarno mrak!

  18. #18
    Girrari
    Guest
    Ja za Mečavu teško nađem neke lepe reći.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * * *</font>

  19. #19
    doc
    Guest
    Žalosno je vidjeti u Chrysleru Crossfire identične komande klime kakve ima stara C klasa, još je u Merecedesu ljepse jer je u Crossfire polakirano u srebrnu boju koja bi trebala asocirati na aluminij.

  20. #20
    drugmirko
    Guest

    heh Doc, žalosno je vidjeti Crossfire ovakav kakav je, znajući kakav je bio prije (prototip) neg se Daimler poćeo petljat u dizajn i turit svoje djelove. ali valjda mora racionalizacije bit i kod najbogatijih.

  21. #21
    alfist_zg
    Guest
    Meni je isto novi SLK zanimljiv iako sam ga zaboravio pogledati na autoshowu.

  22. #22
    Cezy
    Guest
    Taj Crossfire i nije tak gadan uzivo.
    Na slikama mi je bio liga ljiga,uzivo kad sam vidio srebrenog bio mi je ok.Neki dan sam vidio crnog na cesti sa ogromnim kotacima,cist ko suza,ma mrak je.

    A i ide jako jako dobro. Sa 218cv po performansama opasno ugrozava neke talijanske dvosjed coupe-e sa 240cv.

  23. #23
    drugmirko
    Guest

    OK. neznam, nisam uspjeo na salon... ali Cryslerov original bio je nalik buldogu s podjeljenim vjetrobranskim staklom (ili je bio brisać tako parkiran) imao je pravokutniju kosinu maske, jaća ramena tj. bokove... ove švabe su ga uspjele veoma suptilno razvodenit. promjene su na prvi pogled stvarno male ali cjelovite. ak negdje nađem slikice postat ću.

  24. #24
    Girrari
    Guest
    Meni Crossfire uopće nije gadan, ali mi je sve to tak nekak blijedo. Pored BMW-a (pa i ovakvog kakav je sad) za mene Meca uopće ne postoji.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * * *</font>

  25. #25
    drugmirko
    Guest
    evo slikice Crossfirea:

    Daimler Benz produkcija:




    Chrysler original:




    jaći bokovi i maska:



    meni to već na slikama izgleda jaće. šteta, što su MBovci počeli gurat djelove svog SLRa il čega već. Napraviše konfekciju od image auta. Racionalizacija
    <br><hr>

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •